Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

hrablica
3. máj 2015

Ďalšia na prvé sväté prijímanie pre chlapca 🙂

ejkula
3. máj 2015

pre švagrinku jedna margarétková a môžme ísť oslavovať 🙂 a Vám prajem ešte peknú nedeľu, šikuľky

jenie123
3. máj 2015

Ahojte kocky.. Krásne torticky ste opäť vykúzlili.. Pridám Vam pár mojich, robila som ešte jednu neslušnú, tak tu sem dávať radšej nebudem 🙂🙂🙂
@mimcak dúfam, ze sa nehnevas, strasne sa mi ten tvoj Mimoň páčil, tak som si ho požičala.. 🙂🙂

nika1985
3. máj 2015

Ahojte krasnu nedelu este jedna posledna na birmovku

peciemslaskou
3. máj 2015

@blancagon ďakujem za pochvalu,za deň stihnúť ozdobiť všetky torty a nočná-krájanie zákuskov

evala777
3. máj 2015

ahojte, pridávam svoju svadobnú na želanie a prajem krásnu nedeľu 🙂

mimcak
3. máj 2015

@blancagon
@antenka1 Ďakujem kočeny.Pôvodne mali byť len 5,ale poznáte to ozvali sa taký ktorým sa nedá odmietnuť.Vlastne jednu som aj odmietla mala,byť na sobotu, ale nakoniec ma zlomila tým,že či jej ju neurobím aspoň na stredu,alebo štvrtok a ,že ona si ju do soboty dá do mraziaka. Ale poviem vám také množstvo už nikdy. 😝

mimcak
3. máj 2015

@jenie123 jasné,že nehnevám parádny je.Ako aj všetky ostatné tortičky,ja nechápem ako také množstvo zvládaš každý víkend. Ja posledné 3 víkendy mám tak veľa,ale som vyšťavená. Na budúci víkend mám zatial len jednu a normálne sa teším a mám také plány čo všetko chcem stihnúť urobiť, že ani neviem či bude čas na oddych. 😝 😅

timuss
3. máj 2015

@lamps naozaj sa nemam cim chvalit..este aj farba na licach sa jej rozpila v chladnicke, takze vyzera otrasne..takto ti vyzera, ked niekto nema talent, len snahu 😅
Druha fotka je pracovna, takto vyzerala predtym ako som ju supla do chladnicky..

blancagon
3. máj 2015

@jenie123 No ja odpadnem z vás čo máte sto rúk?krásne všetky aj tvoje,nechapem ako sa to dá také množstvo.

jenie123
3. máj 2015

@mimcak ďakujem.. Celkom sa to dalo.. Aj ja mam budúci týžden menej.. Tak sa tesim, ze si oddýchnem a porobím aj poriadky.. Potom mame prijímanie, birmovku, svadby.. Uz teraz mam máj plny.. :(

jenie123
3. máj 2015

@blancagon ďakujem, tento týžden sa to dalo a mala som ich dobre rozdelene na cely vikend.. ;)

adrika202
3. máj 2015

@sollange dakujem , ja ani sama neviem ako 🙂 to uz tak nejako automaticky 😀 a paradoxne ked som doma ,že mam volno v práci alebo tak tak stiham nejako menej ,lebo však si myslim že mam kopec čas sa mocem sa 🙂 a ked chodim do roboty tak jednoducho viem že to musim urobit teraz a hned lebo inak nemam kedy 🙂 a dobrovolne priznavam ze dlhsie ako do polnoci som nikdy nie hore 🙂 tolko zase tortovaniu nie som ochotna obetovat 🙂

jenie123
3. máj 2015

@adrika202 krásne torticky, mna čaká o 2 týždne jedna maskacova.. Robila sa tazko?

daniela09
3. máj 2015

tento víkend 2 na 1.sv.p.

daniela09
3. máj 2015

a ešte niečo staršie

elamaslakova
3. máj 2015

@jenie123 nádherné tortičky

elamaslakova
3. máj 2015

@peciemslaskou krásne tortičky a koláčiky super

zuzka7512
3. máj 2015

kočky prosím vás...budem robiť tortičku,ktorá je potiahnutá čiernym poťahom...neviem,či si mám kúpiť nejakú čiernu hotovú poťahovku,alebo či sa mi dá zafarbiť smartflex na čierno...poraďte... 😒

adrika202
3. máj 2015

@jenie123 dakujem..nieeee to som len potiahla na zlto ..bo taku som mala zafarbenu a to maskovanie som si len vyvlkala na tenko hmoty farebne a prilepila na tu zltu ,ponatahovala tak aby mi to pasovalo 🙂 🙂

jenie123
3. máj 2015

@adrika202 ďakujem, myslela som si 🙂 rozmýšľala som, ze by som ju nastriekala aibrushom 🙂🙂

jaama
3. máj 2015

@zuzka7512 ahoj. Ja si ho farbím. No ak ti môžem poradiť kúp si čiernu extragelovku. Stoji cca 6-7 € väčšia fľaštička ako obyč. gelovky. Oveľa lepšie farbí a nepotrebuješ jej tam veľa dať 😉 🙂

jaama
3. máj 2015

Moja včerajšia 🙂 🙂 🙂 tvarohovo ovocná 🙂

borcino
3. máj 2015

@evala777 Krásna 🙂

adrika202
3. máj 2015

@jenie123 aj ja som nad tym uvazovala ale taka tema ze skoda minat farbu 🙂

adrika202
3. máj 2015

@jenie123 kráááásne torticky 🙂

adrika202
3. máj 2015

@1katuska73 krasne tortusky ale ta polovnicka je genialna 🙂
@lamps dokonalost ,nic ine sa neda napisať 🙂

silvialetko
3. máj 2015

Moja dalsia vikendovka ale nie som spokojna s vysledkom 😢hlavne ze sa pacila oslavencom pre zosku a matuska surodenci 5 a 2roky coko korpus malinovomaslovy krem a maliny #detska #vcielkamajaavilko

adrika202
4. máj 2015

@jenie123 všetky máš krásne,ale ta na 80ku a tie vlcie maky su top,krasna pracicka a skvele skombinovanee 🙂

abriela
4. máj 2015

ZIENKY mozem vas poprosit o recept na čokoladový korpus??? Robievam ten s cokoladou, podobný ako mramorak a reakcia od zakaznicky bola, ze cakala nieco ine - korpus jej pripadal pernikový 😒 . 😨