Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

sticker
13. dec 2015

@pppeeetttaaa Ja som minulý rok robila túto a chutila 🙂 Ale tak vieš, 100 ľudí, 100 chutí 🙂
http://varecha.pravda.sk/recepty/marlenka-fotor...

moicka
13. dec 2015

achojte, pridavam jednu ganache pre moju dcerku Lucku a skusenost 😀 😀 😀 . Minule som robila 1x ganache v pomere 2:1 a zdala sa mi dost husta. Tak som mudra dala menej cokolady 😝 😝 a uz to nebolo take ako malo byt. Nebola zla, len trochu redsia asi ako mala 😠 😠 😝 😝 Uz viem 😀 😀 😀 😀

pppeeetttaaa
13. dec 2015

@sticker dakujem len toto prave taka klasicka marlenka neni.. ja by som chcela taku klasicku z vela tenuckych platov.. proste aby bola ako ta z obchodu 🙂

pppeeetttaaa
13. dec 2015

@mojmacik jej dakujem.. tato vyzera lepsie.. a chuti ako original? ci je to len napodobenina? ja viem ze original recept asi nenajdem ale aspom priblizne by som chcela 🙂 som ja ale narocna

mojmacik
14. dec 2015

@pppeeetttaaa ja som original jedla pred sto rokmi len raz a na mna je to sladke...ja mam rada medove rezy ake robila moja mama...a nie kadejake marlenky nemarlenky...a tato je tiez sladkaaaaaa ale no akoze myslim,ze sa podobajuuu

stania81
15. dec 2015

Ahojte je tu nejaká dobrá duša, čo vyrába postavičky na objednávku? Potrebujem kopačky a malú futbalovú loptu. Alebo znak FC Barcelona. ďakujem

zuzkavit
16. dec 2015
grasie
16. dec 2015

@denisak77 @lamps @kukulka1 @nika1985 ďakujeem 😵

chvapilu
17. dec 2015

ahoj moje dnešní ,a přeji krásný den

tana284
17. dec 2015
Používateľ tana284 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tana284.

@chvapilu nadherne torty robite 🙂

nika266
17. dec 2015

Tento týždeň iba jedna 🙂

mamka_danka
18. dec 2015
Používateľ mamka_danka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamka_danka.

ja sa na tie torty neviem vynadivat 🙂

nika1985
18. dec 2015

@stania81 objednaj jedlu oblatku

luculiatko
18. dec 2015

kočky co zo zvysnym fondamon (potahovou hmotou?) da sa uskladnit ci rovno dokosa?

jakelina
18. dec 2015

@luculiatko normálně zabal do sáčku a máš záruku, tak až do toho data co na tom fondánu byl ho můžeš skladovat někde doma v chladu. Nemusí být v lednici

njonja
18. dec 2015

Ahojte kocky, pridavam poskromne moje dve. Jedna je Mia and Me rozpravka - len farby na foto nie su take ako v reali. mi to nechcelo penne odfotit. Druha je pre jednu babicku na 90. Pre poschodie reprezentuje Allgäu, kde vyrastala na lukach, pri polovackach a s kravickami, drohe je Taliansko, kde stretla svoju lasku a zomreli jej dve deti (preto tie dve anielske kridla) a posledna je Australia a ich typicky vtak, ade stravila starobu...

sticker
19. dec 2015

@njonja Nádherné tortičky 😵 Mia je u nás "v kurze" už asi dva roky a teda tá trojposchodová... veľmi pekne spracovaná 🙂

sollange
19. dec 2015

@mysiatkoo prenádherné 🙂

sollange
19. dec 2015

Pridávam,ktoré som ešet nie,za posledný mesiac a pol-bolo toho menej🙂 a muffinky do školy

lamps
19. dec 2015

ahojte sladulienky moje, pridávam poslednú tohtoročnú tortušku a želám Vám krásny a pohodový víkend 😵 😵 😵 😵

adka092
19. dec 2015

@lamps nedherna 🙂

lvka
19. dec 2015

synovi k 5tim rockom na zelanie 🙂

adka092
19. dec 2015

@lvka A dalsia nadhera .🙂

lvka
19. dec 2015

@adka092 dakujem 🙂

cobisko
19. dec 2015
Používateľ cobisko je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cobisko.

jeeeeejo🙂

kasiopeja01
19. dec 2015

@dzjanetta Dakujem 🙂. Opatok som musela trosku ohnut, aby bol sikmejsi uz ked bol obschnuty, tak su v nom take prasklinky a trosku sa mi nalomila pata, ked som ho lepila z toho isteho dovodu. Pri druhej budem mudrejsia 🙂

kasiopeja01
19. dec 2015

@njonja wow, aj ja by som chcela vediet urobit take pekne tvaricky a oci ako "zive" 🙂

njonja
19. dec 2015

Dievcence, dakujem za crasse lova od vas a pridavam dalsou - dnesnu na temu Frozen pre kamaratkinu dceru. Som ale na nic, tie oci sa mi nepodarili☹ Su mooooc tmave☹

sticker
19. dec 2015

@njonja Ďalšia nádhera 😵 Na tých šatách to si dala zafarbený cukor? Veľmi pekne to vyzerá 🙂