Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lokalistin
25. okt 2014

@mirinecka krasna-marcipan ale chuti lepsie😉

mirinecka
25. okt 2014

@lokalistin ďakujem, chceli marcipán tak som skúsila aj keď som upozornila že nemám s ním skúsenosť 😀 . Ale slniečko a auto je smart. Ja to moc nejem a mojim deťom chutí aj smart, stále mi ho kradnú 😀 . Napr. Montana im vôbec nechutila tej sa ani nedotkli 😀

aduskatt
25. okt 2014

tento vík len jedna pre "škorpióna" paríž+jahody, čokokorpus

nika266
25. okt 2014

Konečne dokončene

nika266
25. okt 2014
zuzu188
25. okt 2014

tak aj ja pridávam svoje torty..snehuliak na torte frozen je moja prva modelovana postavicka 🙂

gelinka75
25. okt 2014

@nika266 wow, to srdce je nadhera 🙂

lucula73
25. okt 2014

@lokalistin moja prosím ťa,aký máš recept na tu marlenku?????akurát rozmýšľaam,že by som na zajttra dačo mojim urobila............ 🙂 🙂

sollange
25. okt 2014

Tak do tretice monsterovska 🙂

lamps
25. okt 2014

pridávam moje muffinky

jakelina
25. okt 2014

@lamps krásné, ty nejsi na srazu?, Jak to ten papír drží kolem těch muffinků??

lamps
25. okt 2014

@jakelina Majka, ďakujem a na stretku nie som 😢 😢 😢 😢, muffinky sú v košíčkoch, ktoré som kúpila u nás v cukr. obchode

lamps
25. okt 2014

@jakelina sú to tieto košíčky, len v ružovom http://www.dortisimo.cz/kosicky-tulip-50-175-li...

1katuska73
25. okt 2014
jakelina
25. okt 2014

@lamps krásné, já myslela, že je to nějaký papír, který složíš a do toho vložíš ten muffin 😉

lukika
25. okt 2014

pekne prosím aký dávate korpus ak dávate jahodovú plnku z tých hollandia jogurtov? Hodila by sa asi kakaová, že? Ale chcela som spodnú tortu robiť čokol. korpus s mascarpne plnkou a vrchnú tortu túto jahodovú plnku. Ale potom by obidve torty mali tmavý korpus. Hodil by sa k tej plnke aj bledý korpus?

jenie123
25. okt 2014

@jakelina tekvicu mas uzasnu.. 🙂🙂

anibas
25. okt 2014

@lokalistin vyzerá fantasticky 🙂 , aj ja som dnes robila pre návštevu 🙂

lokalistin
25. okt 2014

@anibas dakujem ak sa ti da odfot v reze mne sa zda, ze ta kupovana bola uplne ina a pozerala som video z firmy marlenka a oni robia bez valkania, tak skusim nabuduce bez valkania

anibas
25. okt 2014

@lokalistin skúsim, len naša ešte musí oddychovať 😀 😀

anibas
25. okt 2014

@lokalistin ja robím takú, čo sa vaľká, takto mi to vyhovuje, môžem odbehovať od kuchynskej linky

lokalistin
25. okt 2014

@anibas ja som robila tiez tu valkanu, ale sa mi zda, ze mam moc tenke platy, ale je vynikajuca
ok kočky musim dalej makat-som v mekaci 😝

mimcak
25. okt 2014

@grasie perfektná a ten ksichtík máš dokonalí. 😵

elamaslakova
25. okt 2014

Dievčence pozdravujem vás , dnes som bola na kurze airbrušu v Partizánskom a toto som tam vytvorila , nie je to dokonalé , no ale na prvý raz 😉

elamaslakova
25. okt 2014

a ešte foto

mirinecka
25. okt 2014

@elamaslakova super, akurát som pozerala fotky na fb. Tiež som nad kurzom zvažovala len peňaženka by to nerozdychala 😀 . Oplatí sa ísť? Možno druhý raz by to vyšlo 🙂

elamaslakova
25. okt 2014

@mirinecka Oplatí sa ísť , Tomi je dobrý učiteľ a venuje sa všetkým čo sú tam

jakelina
25. okt 2014

@elamaslakova krásné, šikulka

elamaslakova
25. okt 2014

@jakelina Ďakujem