Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mirinecka
13. feb 2015

jááááj a foto 😀

michaela3011
13. feb 2015

Kocky mam otazku 😅 ake mlieko pouzivate??? Ja vzdy vezmem najlacnejsie 😀 cize s 1,5% tuku... Vcera som robila s mojou kolegynou tortu a ta kupila s 3,5% tuku... Je mozne, ze to zanechalo zmenu na chuti kremu??? Urcite ano, ze??? 😅 😀 mi ten krem zrazu prisiel taky mastny 😒 taky daky cudny 😒 aj konzistencia bola daka ina 😕 dakujeeeem 😵

blancagon
14. feb 2015

Dokončené,odovzadné ale moje kríže odišli tiež,že auuu.Babenky šak to je drina! 😉

maya30
14. feb 2015

@mojmacik ahojky, prepac ak neskoro odpovedam, wall-e je z pozliepanych keksikov, nezvyknem robit vacsie veci z hmoty 😉

maya30
14. feb 2015

@pipka citim sa poctena ze mas odo mna ulozenych tolko inspiraciek 😵 😵 😵

cheria
14. feb 2015

Takto sa mi podarila

pipka
14. feb 2015

@maya30 zlatik, sak a da sa tvoje torty si neulozit? 😅 😀 😀 😀 😀
co tvoja torta, to moja inspiracka 😎 😎 😎

zuzu188
14. feb 2015

Valentinska pre mojich troch chlapov 🙂

mimcak
14. feb 2015

Ahoj.Tak pridám svoje a idem popozerať vaše.

nika1985
14. feb 2015

Ahojte krasneho valentina ja som si dala tento vikend volno tak len tak pre nas kuskusova torticka so steviou, medom, kvalit. coko tvarom a lesnym ovocnym

mia114
14. feb 2015

ahojte
jaaaj konecne tento tyzden za mnou, 3torty spolu s nocnymi v praci mi dali zabraaat, ale tak zvladla som to nejak.

adrika202
14. feb 2015

konečne dobojované 😝 prvé tri podla predlohy aj ten sporák ,maja a vilko ,muselo tam byť strašidlo 😀 mam dosť idem vyložit nohy a popozerať čo ste šikovnice napiekli 🙂 inak je sranda tipovať ked mam v chladnicke 5 oganážovanych tort ,že ktorá je ktorá 😀 😀

sasettka
14. feb 2015

Ahojte, aj ja pridavam, tiez som toho mala dost, kebyze nemam deti na starost, da sa to stihat - od nevidim do nevidim 😝 😀

mirinecka
14. feb 2015

dnešná kytička z kurzu :D

luciahromadkova
14. feb 2015

Dievčata prosím keď chcete zdobit cup cake hmotou, aký krem davate pod, aby sa hmota netopila? (viem ze mozem dat ganache v bielej a tmavej verzii, ale cisto maslový krém nemusíme...) ďakujem

mimcak
14. feb 2015

@adrika202 uffffff nepreháňaš to tým množstvom tortičiek????????? Ale su krásne.

adrika202
14. feb 2015

@mimcak dakujem .. no tento týžden sa to nejak zvrhlo 🙂 objednávky na poslednú chvilu a všetko kamošky ktoré sa neodmietajú 🙂

kukulka1
14. feb 2015

@adrika202 krása,teda toto by som ja nevymodelovala ani do dochodku,hehe 🙂 úžasná práca!

elamaslakova
14. feb 2015

@adrika202 Nádherné tortičky
@mirinecka Kvietky sú nádherné
@sasettka Nádhera, všetky
@mia114 Nádhera

pristela
14. feb 2015

Holky pridavam sa malinko ku vam aj ja 😉

elamaslakova
14. feb 2015

Dievčence pozdravujem vás , to čo vy tu vystrájate to je už neskutočné , to nie sú torty to sú umelecké diela , dokonalosť sama , neskutočná nádhera . Ja pridávam 2 moje tortičky , jedna pre hubára na 60-ku a jednu do tomboly na zábavu fašiangovú ,ale že je Valentína tak srdiečková

katarina51
14. feb 2015

@sasettka
@adrika202
Krááásne 😉 🙂 😉 🙂

elamaslakova
14. feb 2015

@pristela Tortičky nádherné všetky

sasettka
14. feb 2015

@pristela paradne a hlavne s olafom si zabila 🙂)))
@elamaslakova
@katarina51 dakujem pekne 🙂

timea7
14. feb 2015

@sasettka tá slaná je božskááá, sliny mám až na klávesnici

sasettka
14. feb 2015

@timea7 🙂)))) dakujem

woman04
14. feb 2015

Ahojte dievčatá...krásne krasotiny ste popridávali a to množtvo..ja skromne dve za posledné dva týždne 🙂
@mimcak sme sa zhodli v téme s mačičkami 😀 ..ale kolega ma poprosil jednu bielu,jednu čiernu a červené klbko 😀

kubrt
15. feb 2015

@michaela3011 nevím, jestli má mléko s větším obsahem tuku vliv na konzistenci krému, ale na chutˇ nejspíš ano. Tedˇ jsem si uvařila kafčo s3,5 proc. mlékem a chutˇmě fakt zarazila 😕 .Normálně používáme mléko 1,5 proc. a domácí. Tohle někdo omylem koupil.A že jsem si zrovna četla tvůj příspěvek, běžela jsem juknout na krabici 😝 😀

mimcak
15. feb 2015

@woman04 to ano 🙂 😀 ja som zas mala zadané 4 mačky na torte a jednu ešte dole pri torte. 😅

pipka
15. feb 2015

@sasettka uuuzas, to mnozstvo..toto ja nepochopim 😅 😕 😝
parada 😎 😎 😎