Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

zuzulina11
11. nov 2012

@dm1 ja som doteraz tiez robila len potahovane, no dcera teraz nenormalne frci na tych plysakoch tak viem ze by som jej urobila max. radost...tak som si vygooglila a najviac ma zaujala tato torta, dva dni som ryzmyslala ako urobit tu postavicku aby vyzerala ako z plysu, nakoniec som zistila ze je to urobene pomocou tej spicky na travu....len teda neviem akou hmotou....neviem ci by som White Icing pretlacila cez tu spicku -to asi nie...preto ma napadla nejaka maslova plnka

yukki
11. nov 2012

@elienka jéj vďaka! Krásne sú tie Vaše torty....no nádherné! 🙂

zuzulina11
11. nov 2012

@yukki ja som skusila MMF, K2 a White Icing....najviac som spokojna s White Icing k tym dvom sa uz urcite nevratim ! 😉 1kg WI stoji u nas v obchode 6,45 eur (v MT)

yukki
11. nov 2012

@zuzulina11 ďakujem! White icing...ok 🙂

zuzulina11
11. nov 2012

ak mozem pridat pre inspiraciu nejake moje torticky...torticky peciem len pre moje deti ....je to veru "makacka" a klobuk dole pred maminkami ktore pecu niekolko tort za tyzden aj na zakazku , mate moj obidv...ma za dva tyzdne caka torticka s tym plysakom tak uvidim ako sa s tym popasujem....

tak teda pre inspiraciu 😉

lussy23
11. nov 2012

@iwulka23 krásna @jakelina krásnučká tortička @micmo krásne topánočky @timonko krásnučká @evala777 krásne @muffinka8 krásny synček, aké má krásne vlásky🙂 @blcha prekrásna @mamina1978 krásna @eliska22 krásnedielka @nika222 krásne autičko @sisix krásne koláčiky a dcérka je krásnučká @lifinka skvelá práca @evvina krásna tortička @vera_vila krásna @pipka krásne tortičky @maya30 prekrásna @rapunzel1 krásne tortičky @cabalkova krásna @salonka1981 sú krásne @pristela neskutočne krásna @mariann2 krásne výtvory @lokalistin krásne @denisak77 krásne výtvory @miciatko krásne tortičky @jenie123 krásnučká Kittinková tortička @monikapo strašidelne perfektná torta 🙂 @levandulka3 nádherné tortičky. @adul67 krásne tortičky @mia114 krásne dielka @1zaza nádherné torty a ten havo je dokonalý @dadka212 krásne tortičky @dada2007 krásne tortičky @janula.h krásne tortičky všetky @79zuzana krásne dielka @ajka82 krásne tortičky @alenv krásnučké tortičky @dm1 nádherné tortičky a tá posledná je prekrásna, tie farby a tie ruže. a tá Pre toho Viktorka, úplne nádherná, dokonalé postavičky wow @niobe63 krásna @mimcak krásne tortičky @mia114 šikovné detičky. krásnučké tortičky urobili. Pozerám, že dcérka má len 4rôčky, šikuľka. . sú veľmi šikovní a krásnučkí @ellise krásny domeček @muffinka8 krásna tortička @yamahafazer krásne tortičky @vecernicci krásne dielka @monikad1 parádna fľaša @janulkamartinko krásne výtvory @dajna11 krásne tortičky aj muffiny @timonko krásny zajačik. tie ušká majú nejakú podporu, keď tak držia? @lucula73 krásnučkí Pat a mat @kvietocek7 krásna bábika @adrianai krásne tortičky @njonja krásna je ten koráb @lawli krásne

lussy23
11. nov 2012

@zuzulina11 krásne tortičky. Aj synček. a tá snehulienka je bombová, waw! tá je modleovaná?

zuzulina11
11. nov 2012

@lussy23 dakujem 😉 snehulienka bola babika,ale saty som jej robila z WI 😉

7557beky
11. nov 2012

Dakujem pekne vsetkym some rada ze sa vam torticky pacia ,vzdy ma najviac potesi ked niekto oceni usilie, tore clovek do to ho vlozi ale to viete aj same z vlastnych skusenosti. Pre mna je to ozajstne povzbudenie pretoze some Len taky sviatocny cukrar, este raz dakujem.

marci2305
11. nov 2012

Ahojte 😉 Moja včerajšia 55-tá 😉 Ružovučká.

luciahromadkova
11. nov 2012

@dadka212 perfektné torticky, ako vzdy, prosim ake velke boli korpusy na Mcqeena, caka ma to tento tyzden, pre mojho drobca a aka bola asi váha, potrebujem tortu pre 15 ludi, dakujem za odpoved

vlada111
11. nov 2012

@dm1 Danka nádhera, len škoda, že si nemôžeš vypýtať 1000 dolárov 😒

pralinka25
11. nov 2012

Ahojte. prosim vas poradite mi ake drotiky by som si mala kupit na orchideiky? aku hrubku? a mali by byt nejake blede tak teraz neviem ci by drotiky mali byt biele alebo zelene 😕

mrka2
11. nov 2012

@1zaza 😲 😲 úžasnééé 🙂

lussy23
11. nov 2012

@marci2305 krásna

sisix
11. nov 2012

@lussy23 dekuji

lawli
11. nov 2012

moje včerajšie...trochu som si pred svadbou makla...a prikladám aj fotečky mojej piatkovej svadobky už v akcii na svadbe 🙂

jakelina
11. nov 2012

Holky mám dotaz, je poznat co to je??? Já ty pohádky nesleduju ani nemám holku, tak mi dali takovou zakázku, že jsem hledala co to vůbec je a netuším, jestli to oni poznají.
Mám z toho depku a líp to neumím, ty křídla ještě potřu prachovkou, ale přijde mi až v úterý. Jestli to žádná nepoznáte a bude to celé dělat znova, tak se mnou sekne. 😝 😝
Ještě na ukázku jedna moje opařená ruka, modelovat v rukavicích to je teda chuťovka. 😝 😝 😝

rapunzel1
11. nov 2012

@jakelina winx bloom??? mne sa to podobá na ňu, ja mám síce chlapca aj dievča, ale zaujímavé toto pozerá malý, lebo tam bojujú víly tí ich chlapci aj s mečmi .... 😝 😀

nika222
11. nov 2012

Baby od 19. nov. v lidli americký tyžden 🙂

jakelina
11. nov 2012

@rapunzel1 jupíííííííí, tak alespoň někdo

rapunzel1
11. nov 2012

@jakelina inak máš ju krásnu, mne sa takéto obrázky na tortách veľmi páčia, len sa bojím, či by som to dokázala urobiť

katulkaaaaaa
11. nov 2012

jaj baby hotova som....tolko objednavok som davno nemala na jeden tyzden....uf dnes nerobim nic 😉

monikad1
11. nov 2012

@lussy23 Ďakujem 🙂))

tremonti
11. nov 2012

ahojte,

chcem si cez net objednat potahovaciu formu,lebo by som chcela urobit dcerke tortu a neviem ako dlho dopredu to mozem objednat resp.ako tu hmotu potom skladovat kym ju nebudem pouzivat.viete mi poradit?

jakelina
11. nov 2012

@rapunzel1 děkuji, je to pro šestiletou holčičku, když mi řekli, co to má být, tak jsem fakt netušila co to je za příšerky. Některé teda vypadají jako prostitutky s křídlama. Musela jsem hodně dlouho hledat nějaký normální obrázek, protože mi poslali tady ten. No umíte si představit dát to šestileté holčičce na dort???? Asi mám nějaký blbý vkus, tahle mi přišla taková laciná.
Myslela jsem, že budou chtít něco holčičího a nakonec taková příšera. 😝 A neměla ani křídla, tak se mi nelíbila a vymluvila jsem jim to.

vecernicci
11. nov 2012

@jakelina jasně že winx a co jsi proboha dělala? 🤐

njonja
11. nov 2012

@1zaza ten psik je absloutne fantasticky!! Je namalovany, alebo vymodelovany- teda ci vycnieva z torty som myslela...

jakelina
11. nov 2012

@vecernicci opařila jsem se vřelou slepičí polévkou z tlakáče. 😝

vecernicci
11. nov 2012

@jakelina já jednou zase měla opařenou ruku na dlani od marcoše a všechny prsty k tomu, to bylo taky maso 😝
a máš ji suprovou tu Bloom, naši kluci na to taky čučí 😀

jinak malej začal brutálně kašlat, tak budem příští týden doma spolu, už mám roupy, zítra si chci zadělat těsto na perníky, ale samozřejmě v robotu, protože manža mě hlídá jak pes, abych nic nedělala a odpočívala

jo a asi určitě budem mít malýho pejska, teda fenku, dalšího chlapa do baráku nechci, jednu z těchhle 😉 tak budeme mít o zábavu postaráno 🙂 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=43445459...