Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vlada111
18. dec 2013

@jakelina
@lamps ďakujemeeeee

beanina
18. dec 2013

@sanym krásne tortičky, aký marcipán používaš? ja som s marcipánom ešte nerobila, ale chcem vyskúšať, vieš mi prosím poradiť? ďakujem

luciahromadkova
18. dec 2013

@vlada111 prekrasne torticky a Tanicka tiez, vsetko najlepsie dodatocne...

luciahromadkova
18. dec 2013

@lamps prekrasny anjeli...

vlada111
18. dec 2013

@lamps ach tí sú suproví, si šikulka

mrka2
19. dec 2013

@vlada111 juuj, krasna je malinká 🙂 aj torticky 😉

lokalistin
19. dec 2013

@vlada111 krasne a mala uz aka velika

lokalistin
19. dec 2013

Moja totalna rychlovka,aj tie postavicky som uz mala vyrezane davno,ulozene v sufliku,keby nahodou. Kolega si zase spomenul na poslednu chvilu,ze maju vyrocie svadby,tak ci nieco malilinke nespravim,take male nerobim,ale on mi pomaha s anglictinou,ked potrebujem pisat maily,tak jemu robim. A chcel tiramisu,tak premiera,ale krem som mala riedky,pretoze musel byt bez alkoholu a ochucovala som ho kavou,pridala som trosku ole vajecny liker,na zhustnutie,ale zacalo mi to menit chut,tak som to nechala tak,no a je bachrata,aj ked som davala ganaz aj dva krat,aby som to vyrovnala,do rana bola bachrata,vazila len 1892g 🙂

michaela3011
19. dec 2013

@lokalistin v jednoduchosti je krasa a tu sa to len potvrdilo 😉 sikovne aj premyslene srdiecka podla velkosti rozlozene 🙂

lokalistin
19. dec 2013
sanym
19. dec 2013

@beanina keďže to musím mať bezlepkové, robím len z MMF hmoty a farbím len prírodnými farbami (kurkuma, cvikla...), akurát čiernu a červenú som nevedela urobiť dosť sýtu, tak som použila kúpený marcipán.

eliska22
19. dec 2013

@vlada111 nádherné aj tortička aj Tánička 😉

jakelina
19. dec 2013

Můj dortík pro paní učitelky do školky. Hrozná fotka, dodělávala jsem s malým večer. On vykrajoval a pomáhal lepit vločky a ráno tma, tak se mi vůbec nepodařil vyfotit a ještě v tom ranním stresu odchodu do školky. 😝 😝 😝

jakelina
19. dec 2013
mysiatkoo
19. dec 2013

@lamps aaax 😵 😵 😵 @vlada111 oooox 😵 😵 😵 😵 zase raz nadhera aj s malou oslavenkynou - aj vsetko naj posielam 😉 ... a to mas vytlacene na oblatke alebo na fondane tie kvietky?

maya30
19. dec 2013

@vlada111 krásne Vladi, malá nemá chybu 🙂 tie farebne pasiky to je jedy obrázok ?

@lamps uzasni anjelikovia a tie kridla so svatoziarou su super 🙂

vlada111
19. dec 2013

@mysiatkoo
@maya30 kočky je to vytlačené na fondáne. Muselo to byť ohybné, aby som vystrihla ušká a dala ju dokola 🙂

zz134
19. dec 2013

@lamps to su praskace tie kolaciky?

zz134
19. dec 2013

@lamps ten kvietok je dokonalyyyy nemas nahodou postup????dakujem

pipka
19. dec 2013

@vlada111 naaadhera 😵 😵 😵 a Tanicke samozrejme sto pusiniek posielame a vsetko naj zelame 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pipka
19. dec 2013

@lamps anjelikovia dokonalíííí 😎 😎 😎

woman04
19. dec 2013

@vlada111 krásne dievčako a torta perfektná 🙂

adrika202
19. dec 2013

pridávam jednu a bežim makať dalej 🙂 svadobná zo živými ružami na želanie nevesty 🙂

ajka82
19. dec 2013

Akurat odovzdana torticka co mala byt povodne na zajtra 😉
no a taaak sa tesim...prisla som s karin zo skolky, pohrala sa 10-15 minut, dovtedy ciperka jak hrom, zrazu zalahla na gauc, po par minutach sa odplazila do postele kde zaspala(co sa u nej nestava) a zobudila sa s teplotou 38,7 😖 🙄 a ja by som mala ist v sobotu na stretavku zo strednej a mladsia ta zacina kaslat...ale mam podozrenie co to zas bude... taze vianoce s atb to istia 🙄 😔

njonja
19. dec 2013

@vlada111 prekrasna torticka!!! A malinka je uzasna🙂 Vsetko najlepsie!! Pocuj, inac, to si mala jedly papier?

njonja
19. dec 2013

Prajem krasny vecer a posielam moju dnesnu expresnu. 3,5 hodin aj s pecenim. dakovna pre nasich dobrovolnikov, co maju P.na integrativnom cviceni. Ale vam poviem, zapotila som sa, aby som to vcas stihla!! 😀 😀

njonja
19. dec 2013

@lamps krasny anielikovia!! 🙂 🙂

mimcak
19. dec 2013

@ajka82 hmm unás to bude napodobne. Došli sme zo škôlky so soplíkmi. A ten menší už tiež pokašláva. 😠

moicka
19. dec 2013

pre nove kolegyne do novej prace 🙂 dufam, ze ich to potesi .... 😨

mamelka
19. dec 2013

ahojte ... prosim vas neviete mi vhodiť napad na tortu pre 10ročneho chlapca?...prosiiiiiiim nič naročne 😀 ... ja neviem čo mam spraviť bratovi...pozerala som na tu futbalovu loptu, ale to by bol asi pre mna masaker 🤐 ... ešte ma rad karate-aj nan chodi, ale neviem čo by malo byť na tej torte k tej teme - a na modelovanie moc nie som 😝