Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

nika1985
9. nov 2015

@sticker na puncaku sa ti nema co pokazit plus alhokol a cukor konzervuje puncak cim je dlhsie tym je lepsie ale mne sa ho teda este nepodarilo spravit skor ja mam na vsetko cas naposledy som ho robila v piatok na obed a sobotu na obed uz isla prec.

nicoletta77
9. nov 2015

@pristela ja to mám husté, ako šľak. 😒 Neviem prečo. Vody dávam tak, ako je v recepte, len oleja dávam menej. Bude to tým? Nabudúce aj ja vyfotím.

nika1985
9. nov 2015

@borja ja mam etu gratus max je mensi neviem kolko tort robis naraz ja som zatial max. slahala na mramok z 13vajicok a pohodicka je tiez celokovovy tusim @pristela ma ten kenwood ci este vacsi neviem. ale som max. spokojna davam mu zabrat za tie peniaze musi robit aj dve veci naraz napr. meliem mak plus slaham cesto🙂 brala som ho aj preto ze eta vtedy davala 10rocnu zaruku na vsetko.

pristela
9. nov 2015

@nicoletta77 daj recept, porovnam , bo ja davam niekedy aj deci a pol menej oleja a stale mam taketo 😕

nicoletta77
9. nov 2015

Suroviny: 235 hladkej múky, 1 PDP (necelý), 4 vajcia, 240 g kryšt. cukru, 80 ml oleja, 100 ml vriacej vody. Vyšľahám bielky s polovicou cukru. V robote (mám Kenwood major titanium) vyšľahám žĺtky s druhou polovicou cukru, pridám vodu, olej a prisypávam múku s PDP. Potom ručne primiešavam vyšľahané bielky. Na viac vajec sú potom násobky surovín, tak ako to bolo rozpísané.

pristela
9. nov 2015

@nicoletta77 tak ked to porovnam , ja davam na 4vajcia az 250g muky, 1ceý PDP, voda sedi , oleja mam napisane 150ml, no kedze davam toho oleja menej aj tak mam zas viac muky nez ty a nesedi to 😕 to podla toho by som mala mat este hustejsie ceto nez ty , a ake vajcia pouzivas, dufam , ze nie S

nicoletta77
9. nov 2015

@pristela nie S-ká, poriadne vajíčka, mám domáce, veľké. Ja som znížila múku, lebo potom to fakt tá balónová metla už skoro neutiahla. Sa ohýbali tie strunky na nej. Ja to potom odfotím.

zz134
9. nov 2015

Po dlhom case som aj ja nieco....trosku ina krstova. Taka nesviatocna

sticker
9. nov 2015

@pristela No Ty si tuším o dva dni, alebo o jeden skôr narodená ako ja 😀 A tuším aj roky samozrejme 😀 😀
@nika1985 Nika no ja ho chcem skúsiť skôr pre prípad, že sa nepodarí, tak aby som mala čas urobiť nový korpus 😝

nika1985
9. nov 2015

@sticker tam nemas vazne co pokazit si pamatam raz som ho robila este ako pubertacka u frajera na starej vykopavke co ledva slahala dolezite je dodrzat bielka slahat prve atd.

pristela
9. nov 2015

@sticker akoze aj roky?????? skor nez ty ...moje nervy , normalne , ze verejna urazka , pche 😠 😠 😠 / 😀 😀 😀 😀 /

nika1985
9. nov 2015

@nicoletta77
@pristela ja mam na 4vajcia pisane 250 muky,200cukru,8g PDP, 100 vody a 100 oleja coz je skoro to iste ako mate vy a mam to normalne tiez uberam olej ale ja aj vajicka menim podla toho ake su ked sa mi zdaju male pridam o jedno viac a ostatne suroviny necham tak hlavne ak sa mi stane ze mam vypadok domacich.

sticker
9. nov 2015

@pristela Paninko neurážajú sa 😀 😀 vy ste mladšia odo mňa, tak som to myslela 😀 😀 Hlboko sa ospravedlňujem, ak som sa vás nejako dotkla 😀 😀

pristela
9. nov 2015

@sticker premyslím si to 😠

sticker
9. nov 2015

@pristela Ani nezaspím teraz? 😢 😔 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

borja
9. nov 2015

@nika1985 ďakujem ti veľmi pekne za radu,lebo niekde som čítala že ťažšie melie mak ale aj spracúva kysnuté cestá....tak pre mňa by to oproti kenwoodu bola schodnejšia cesta

nika1985
9. nov 2015

@borja je pradva je mak vazne ide divne ja neviem stale preco raz to nasadim a melie pekne vyumyvam a potom zas na prd jedine s tym mam problem ale zatial som vzdy pomlela a teda mi mak na vsetko. A kysnute cesto parada ja som predtym robila klasika rucnym mixerom ale toto je super sypem a panko robi a to teda u nas sa kysnute robi skoro kazdy vikend a asi aj tuhsie lebo vsetko cerealne.

pristela
9. nov 2015

@sticker aspon nebudes na blbiny ako je puncova torta mysliet 😝 😝 😀 😀 😀 😀

sticker
10. nov 2015

@pristela @nika1985 Baby tak som robila mramor a celý v robote a parádička. Že som to ja skôr nevyskúšala 🙂 Cesto teda iba zo 6 vajec, ale také super riedke bolo po pridaní bielok, že som ho ledva na lyžiču natočila 😀 Odteraz žiadne ručné vmiešavanie múky, veľká vďaka vám 😎 🙂

nika1985
10. nov 2015

@sticker parada ved nato tie stroje mame hadam si nebudem ja drat moje gramblave rucicky 😀

pipka
11. nov 2015

@pristela aaaaa ani si mi nedala vediet, ci si spravny vlak nasla...a ja tu dodnes trpnem, ci si dobre dosla 😅 😅 😅 😝 😀

mimusa94
11. nov 2015

zienky vie mi niekto poradit fotopostup na enduro motorku? ale stojacu ://// a nejake typy, popripade s akou hmotou pracovat aby mi to ztvrdlo dakujem :-*

pristela
11. nov 2015

@pipka ze o mne pochybujes 😀 😀 😀 ale teda bolo to o chlp odviezt sa spravne 😀 😀 a inak som taaaakto rada, ze som ta videu 😵 😵 😵 😵

makina78
11. nov 2015

tak jedna minion aj u mna... skoda len, ze musela byt presne podla donesenej hracky. Ta kombinacia farieb mi moc nesedela, ale co uz. Uz klasicky medovnicky na kazdorocne stretnutie postarok z Terasy v Kosiciach k ich vyrociam. A este jedna z kategorie firemnych

pipka
11. nov 2015

@pristela naaapodobne laska moja...aj nabuduce 😵 😵 😵

evala777
11. nov 2015

ahojte, dlho som tu nebola, tak pridávam niečo čo som vytvorila.... 🙂

svetlo55
11. nov 2015
vladiella
12. nov 2015

Zdravicko sladke vily, kto by vedel poradit nejake obchody "Cinske" v Ruzinove? moc dakujem 🙂

pperlicka
12. nov 2015

ja sa najradsej insipirujem na instagrame, to je moja passion🙂 podla mna najkrajsie toricky, daju sa tam najst rozni sikovni ludia, podla heštegu sa dostanem k takym torickam ze som ich na gugli este nevidela.

timuss
12. nov 2015

@chmurkaxy ja som skúšala "puding" s Alsan-s "maslom" na spôsob pudingového krému a bolo to dobré, dokonca rodina ani nezistila, že to je niečo extra, len trochu bolo cítiť, že to nie je z klasického masla...ale krém som dávala v tenkej vrstve (inokedy nešetrím) lebo ako som chutnala samotný krém ja som teda cítila výrazný rozdiel....