• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte niektorá z vás tetovanie?

ja mám tetovanie na krížoch,no chcem si to dat zväčšiť,prerobiť. Mne sa tetovanie velmi pači.Pre mna to neni nic vulgárne,je to vždy niečo osobité. určite s tetovanim končiť nebudem.Kaddý hovarý o tom,aké to bude v starobe. myslím si,ze to bude niečo úplne normalne a na druhej strane,určite ako 70 ročná sa nebudem pretrčať v bikinach niekde na pláži :rolling_eyes: . Ja práve hladám nejakého dobrého tetovača v BA. no a kedy? to je na mojom synovi :grinning: .
19. mar 2008 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. mar 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
www.mefisto.sk

Tu bol muž a tam pôjdem aj ja... :wink: :wink:
19. mar 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja mam tetovania jedno na krížoch a druhe na členku...to je čerstvé 4 dni staré a myslím si že je to pekná ozdoba teľa pokial to nie je prehnané .. ..
20. mar 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula jeeeeej ja som sa davala tetovat u tomaska je to moj kamos, ale u neho doma lebo pipisku by som neotrcala v mefiste je tam dost ludi
a peto mi prepixoval pupok..oni su dobry :wink:

hodim ho na xvilu do albumu tak snad ma zato nikto neukamenuje :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: len aby ste videli tomasko super keruje a na farbe tiez nesetril :wink:
20. mar 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hedunečka, krásne...
MM tetoval Peťo, jeho priateľka je moja kamoška :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. mar 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaa on je v pohodke xlap..ale to studio mi nahana trosku hrozu tak som volila radsej tomasa lebo on ma vsetko aj doma a mam to kusok..len teraz rozmyslam kto mal kvalitnejsie farby-kerku co mam na nohe od druheho kamosa sa mi zda bledsia ale tomasova trosku vypadana/neviem ci je to skrz toho holenia/ :confused:

a ty co chces tetovat?
20. mar 2008 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedenucka, ja teda nie som velky zastanca farebnych keriek, ale tvoja je velmi pekna :wink: , ja mam moju tiez troska vypadanu (nedala som si to pretetovat :unamused: )
20. mar 2008 o 12:13  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gangulienka no u mna uz nehrozi ze si ju tam zlepsit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja este na to zapastie a stacilo :wink: aj ked su mi neni vidno kerky, ale uz by som sa mala krotit
20. mar 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to je ako droga, tiez sa bojim si dat dalsiu, ze po nej pride tretia :slight_smile: , odolavam uz niekolko rokov, ale myslim ze ked prestanem kojit malu, idem na to :slight_smile:
20. mar 2008 o 12:20  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak ked sa das raz potetovat nevies odolat dalsej :grinning: :grinning: ja tiez az ked prestanem kojit..no ale to bude este dlhooooooooooo lebo mala je na mne zavisla :grinning: :grinning:
20. mar 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ani ja sa zatiaľ nedávam pokerovať, kvôli dojčeniu... :grinning: :grinning: :grinning:

ja by som chcela na kríže vtáka Fénixa, MM má jedného na chrbte a vyzerá veeeľmi dobre, ale ja by som chcela niečo farebné, rozmýšľala som aj nad motýlikmi, alebo som videdla krásne havajské tetovanie, ja ešte vyberám, veď toto leto aj tak nestíham :unamused: :unamused: :unamused: :angry: :angry:
20. mar 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepoznate v Malackach tattoo & piercing studio na Radlinskeho ul.?

:sunglasses:
20. mar 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie :sunglasses: :sunglasses:
20. mar 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejak to tu upadá :frowning2: ženy kde ste???

dosť začínam uvažovať nad kerkou na lýtku a na chrbáte. :confused:
27. mar 2008 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tu soooom, ja som práve v štádiu vyberania si obrázka, ale nejako ma nijaký neoslovil, zatiaľ... :wink: :wink:

A čo chceš ty?
27. mar 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.monkula ja nemám šajnu. hlavne viem kde to chcem nie :grinning: . aj ja vyberám preberám a nič sa mi nelúbi
27. mar 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no, ta kto máš polovicu dilemy za sebou... :grinning: :grinning: :grinning:

ja chcem Fénixa, ako má MM, ale to je veľké a to by som nemala len na krížoch...
Dám foto kerky MM do albumu? Chceš to vidieť? :grinning: :grinning:
27. mar 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasnačka že sa vôbec pýtaš
27. mar 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uuuž, pozri rýchlo, kým to zmažú... :grinning: :grinning:
27. mar 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula veľmi pekné. ešte si to viem predstaviť trošku vytienované ale červenou farbou :wink:
27. mar 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aj ja...
Také chcem, ale je to veľké... :confounded: :confounded:
27. mar 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula ... pekneho fenixa ma tvoj MM :wink:

ja premyslam cim dalej tym viac, ze si k motylovi dam urobit este jedneho.... ako darcek k vcerajsej 30ke :grinning:
27. mar 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si to daj zmenšiť na obrázku a budeš mať :wink:

ja by som práveže chcela dačo veľké fakt veľké na chrbát
27. mar 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak dodatočne všetko naj...
Akurát sme o Tebe dnes hovorili s Kattom :grinning: :grinning: :grinning:
Teda o Tvojej kerke... :grinning: :grinning:
27. mar 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt? vobec sa mi nestikutalo :grinning: ...dufam ze v dobrom :fearful:

vdaka za gratulaciu :wink:
27. mar 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No, veď vravím že o Tvojej kerke...
Prišla ma pozrieť na tréning, potom sa s Chiarka s jakubkom naťahovalka o Katkine kľúča a nakoniec ich Katka musela schovať, to bolo plaču, malá sa tak urazila, žea ani pápá im nedala... :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2008 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka tak aj ja sa pripájam ku gratulácií. veľa zdravia, šťastia, lásky...
27. mar 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...a krásnu novú kerku... :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok