Máte niektorá z vás tetovanie?

monkula
24. feb 2008

Ahoj mamuľky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Máte niektorá z vás tetovanie? Ak áno, čo máte vytetované a prečo ste sa rozhodli práve pre ten daný motív?
A ešte otázka, je tetovanie možné v čase dojčenia? Ďakujem za vaše názory a postrehy, tešám sa na vaše príspevky...

zuzitka
16. jún 2008

no janka... ako? 😀

janka196
16. jún 2008

zuzitka uz to ma za sebou. tetoval ma hodinu a tu bolest neprajem ani najhorsiemu nepriatelovi 😢 . cipa uz som myslela ze nevydrzim. ja kazdu chvilu som sa pytala uz uz 😀 😀 zajtra hodim foto lebo je to este dost napuchnute a zakryte foliou.

eraserhead
16. jún 2008

No, ono se říká, že ženy to prej bolí víc (ne samozřejmě každou, teda), alespoň takové zkušenost má můj tatér. Já mám 4 kérky, začínal jsem na pravý straně a bylo to docela v pohodě, příjemné brnění. poslední tetování jsem si nechával na obě předloktí, pravé v pohodě, u levého jsem myslel že se po.... bolestí....

zuzitka
16. jún 2008

ved aj ja som tam sla s tym, ze to neboli..... a zrazu som tam sedela a trpela 😀

a nedas na chvilu do albumu tvoje kerky? 😅

eraserhead
17. jún 2008

zuzitka: já je nemám vyfocené, fotili jsme je dneska ale NĚKDO (bydlíme doma jen dva a já to nebyl he, he) tam nastavil velké rozlišení, které se do toho alba nechtějí vlézt, tak budeme muset fotit znova. Až to tam dám, napíšu. Ale není to nic zajímavého. Jen další projev mého ujetého stylu 😀 Jsem přesně ten člověk, kterýmu lidi buď říkaj jako že dobrý, skvělý nápady a nebo že jsem totální idiot, nic mezi tím 😀

janka196
17. jún 2008

zuzitka ja som tam sla s tym ze nieco to bude boliet, ale kokso az tak to som teda necakala. sakrus skusam to odfotit ale sa mi nedari. jak pride drahy z prace tak ho poprosim

eraserhead tak to som zvedava co mas vytetovane 😀

zuzitka
17. jún 2008

janka... no nadherneeeeee 😵

eraserhead .... zmensi si tie fotky napr. v programe "malovani" .... a jakto ze tie kerky nie su "nic zajimaveho"? kazda kerka je zajimava... tak ukaz 😉

janka196
17. jún 2008

zuzitka vazne sa ti to paci?? ja som velmi spokojna ale uz som povedala zze toto je posledna 😀

zuzitka
17. jún 2008

janka... ano paci... ved na predoslej strane som ti este pisala, ze sa mozno necham inspirovat tvojou vilou 😵
je krasna a hodila by sa k mojim motylom 😉

janka196
17. jún 2008

no to by sa hodila 😉

zuzitka
17. jún 2008

ale pre tento rok mam bolesti dost 😅 niekedy nabuduce snad.....

eraserhead
17. jún 2008

Tak jo, moje kérky najdete na https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu....
zuzitka: no ono právě moje kérky jsou zajímavý tak akorát pro mě he, he. Ale pro mě mají význam, co si o nich myslí ostatní mi je vcelku jedno....

zuzitka
17. jún 2008

hi hi.... tak som sa zasmiala 😀 to mas aby si nezabudol ktora je prava a ktora lava ruka?? 😀 😀

janka196
17. jún 2008

ereserhead 😀 😀 😀 no tie predlaktia nemaju chybu fakt 😀

eraserhead
17. jún 2008

zuzitka: ne, to my jsme se loni v létě s kamarádama tak nějak bavili o tetování, kdo co chce a tak a já jen ze srandy řekl, že si nechám udělat tohle, no a pak jsem o tom tak přemýšlel a zjistil, že to vůbec není špatný tetování....

zuzitka
19. jún 2008

to je dolezite, ze si sam s tym spokojny 😉

zuzitka
19. jún 2008

monkula ..... kde si? uz sa na nas ani neprides pozriet? ☹

😀 😀

monkula
autor
19. jún 2008

zuzitka ,motýľ je krásny a vybledne
janak, tá víla je numero uno... 😉

janka196
19. jún 2008

monkula dakujem 😵 . ozaj ako si ju videla ved som ju odstranila z abumu 😕 ,jedine ze uz predtym si si vsimla 😅

monkula
autor
19. jún 2008

hej, predtým...
Ja až po lete, ideme k moru a chcem sa kúpať a opalovať... 😀 😀

lenocka6
19. jún 2008

Baby, ako je to s tym henovym tetovanim, citala som, ze to skodi zdraviu. Ja by som sa tiez dala 🙂

monkula
autor
19. jún 2008

lenočka, no my, ideme natvrdo, na stálo... 😀 😀
A neviem, čítala som, že takúto henu používajú v Turecku a tak, viac neviem...

lenocka6
19. jún 2008

hmm, tak ja by som sa asi natvrdo nedala, neviem si sama seba predstavit ako 70-rocnu babku s tetovanim na zadku 😀

monkula
autor
19. jún 2008

joooj, moja, vieš koľko babiek okolo Teba bude mať tetovanie na zadku? 😀 😀

lenocka6
19. jún 2008

napr. ty? 😀

monkula
autor
19. jún 2008

napr. ja.. nad zadkom na krížoch... teda zatiaľ... ale až po lete... 😉 😉 😉

lenocka6
19. jún 2008

a to bude tvoje prve tetovanie? Naozaj to boli? Co si davas vytetovat?

monkula
autor
19. jún 2008

hej, prvé..
Ja si dáávam vytetovať vtáka Fénixa, MM má tiež Fénixa na chrbte, tak aj takto budeme spojený...

a ešte chcem nad členok znak alfa-omega... 😉 😉
Vraj to bolí... ale aj to vydržím...

lenocka6
19. jún 2008

dedukujem, keby ti tvoje dieta povedalo, ze sa chce dat potetovat, nezakazala by si mu to. 🙂