• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte niektorá z vás tetovanie?

13. februára 2017 
tak nebude to drak a bude to až na Vianoce. rozhodla som sa. idem si dať cez celú chrbticu akože stavce. normálne že roztvorená koža a vykúkať budú stavce. píšem ako hotentot ale hádam ste ma pochopili :sweat_smile:
25. jún 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len čo ma to bude stáť :unamused: .no však preto som si to vybrala ako vianočný darček :sunglasses: :sweat_smile:
25. jún 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka nemas niekde foto? asi viem co myslis a pravdu povediac neviem ci si to viem predstavit na zene. ale sak kazdy mame iny vkus :wink:
25. jún 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka nemám foto ale však počkajte do Vianoc potom bude foto :grinning: . dala by som si to aj teraz ale v tom teple si to neviem predstaviť
25. jún 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj a nechcem to nejak že brutus biomechanika poprekrývané všelijakými blbostičkami ako trubky a rozvodné siete :sweat_smile: to by sa teda nehodilo na ženu ale takú normál ako keby snímku chrbtice no stavcov :pensive:
25. jún 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tešíte sa so mnou? :grinning: ja sa teším :dizzy_face:
25. jún 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka ze do vianoc :grinning: :grinning: pocuj ja som si dala minuly tyzden a uz to mam v poho zahojene ani neviem ze ma tetovali. ale zas sme v anglicku a tu niesu az take horucavy ako doma
25. jún 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja by som takto nevydrzala. ja ked si nieco zmyslim tak to musim mat hned aj keby neviem co bolo :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka jednak horúčavy ale je to dosť veľké čiže mi to určite naraz nevykéruje. budem tam musieť ísť určite na 2x a ani na pláž ísť ani nič a dvojnásobné hojenie. no neriskla by som to teraz a ešte do toho potenie . veru teraz e-e :confounded:
25. jún 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka však veď to že to asi nevydržím a ako sa poznám niečo s drahým vymyslíme a hor sa do tetovacieho štúdia :grinning: on chce tiež ešte kerku
25. jún 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale sa priprav ze to bude asi dost mastne. ked zuzitka za toho motyla vysolila cez 2000 ci kolko :confused:
25. jún 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ja som svoju nasla cez google na internete. tak si neskusala hladat?
25. jún 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka máme kamaráta a ten určite z ceny zhodí. draka som mala za 1500,- a je väčší než zuzitkin motýľ :wink: tipujem že bude chcieť niečo cez 4000-5000,-. no musíme šetriť
25. jún 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jannka nie ale skúsim a vieš že som nevidela tvoju kerku.? že už v albume neexistuje mi to píše :confused:
25. jún 2008 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej uz som ju odstranila. ked chces tak pridam na chvilu
25. jún 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som pridala, teraz je to kustik svetlesie, jak mi zliezli chrasty :wink:
25. jún 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka vyzerá to krásne :dizzy_face:

a ja ten obrázok ako si to predstvavujem neviem nájsť ani podobný :angry: :frowning2:
25. jún 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :dizzy_face: ja inak tiez pozeram na google ale tiez mi nic take nenaslo. ale je tam dost tych stran :angry:
25. jún 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoojte janky ... tento novy motyl stal 1000sk ale ten prvy stal 2500sk :confused:
25. jún 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzitka, to faaaak? :fearful: ja som to pochopila ze opacne sak aj mi to prislo logicke :sweat_smile:
25. jún 2008 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten prvy sa mi zdal drahy tak som hladala lacnejsieho tatera..... :sunglasses:
25. jún 2008 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka196 ... a chodis uz s tym aj na slnko? ja to mam tiez uz zahojene..... ci vybledne mi farba? :sweat_smile:
26. jún 2008 o 00:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám tiež tetovanie... na zadku.. nie nad zadkom ale na zadku..na pravej strane. :grinning: Takže ho vôbec nie je vidno. Dala som si ho keď som mala 19rokov a bola som presvedčená, že mi ani v budúcnosti nebude prekážať...ešte som som chcela ďalšie... dátum mojej dcérky za krk.. že keď budem mať rozpustené vlasy tak to nebude vidno. :wink:
26. jún 2008 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka joj rada by som s tym isla na slnko keby tu nejake bolo. ale bola som s tym v pondelok v solarku :sweat_smile: , joj a ci ti to vybledne tak casom urcite, napr. ja to mam teraz svetlejsie ako mi zisli chrasty. linak vcera som trosku pozerala na nete a nasla som krasneho motyla, nieco ako mas ty ale ta caja ho mala na krku. perfektne to vyzeralo

moniqe a bolelo ta to? mne na zadok kustik zasahuje noha vili co mam na krizoch a bolelo to jak svina. a ten datum je super mne sa to hrozne paci. ja mam meno mojej malej aj svoje :wink:
26. jún 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani .... ale pytam sa, ci mi to vybledne teraz, ked sa vyplestim na slnko :grinning: alebo preco nesmiem ist na slnko s tym?
26. jún 2008 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka sak ja tiez neviem ze preco sa nesmie. ved ked uz mas kozu zacelenu tak co sa ti moze stat?
26. jún 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://jobau.free.fr/divers/Tatoos/Tatoos_Page/slides/Tatoo%2020.jpg

ja rozmyslam ze si dam natrvalo to co je v lavom dolnom rohu§:slight_smile:len newiem kde..
26. jún 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malaskoricka podla mna by sa to hodilo aj na lopatku , potom dole na krize ako mam ja aj na nohu by to islo keby to bolo mensie
26. jún 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja mam na lopatke vytetovaneho draka, uz by som to NEUROBILA :rolling_eyes: . Dost mi vadi ked si chcem obliect nejake krasne saty. najracej by som ho vygumovala :rolling_eyes:
26. jún 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suziad mne pri satach trosku vadi drak na ruke. je dost velky ale co uz. odstranit by som si ho asi nedala
26. jún 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok