Máte niektorá z vás tetovanie?

monkula
24. feb 2008

Ahoj mamuľky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Máte niektorá z vás tetovanie? Ak áno, čo máte vytetované a prečo ste sa rozhodli práve pre ten daný motív?
A ešte otázka, je tetovanie možné v čase dojčenia? Ďakujem za vaše názory a postrehy, tešám sa na vaše príspevky...

janka2121
25. jún 2008

tak nebude to drak a bude to až na Vianoce. rozhodla som sa. idem si dať cez celú chrbticu akože stavce. normálne že roztvorená koža a vykúkať budú stavce. píšem ako hotentot ale hádam ste ma pochopili 😅

janka2121
25. jún 2008

len čo ma to bude stáť 😒 .no však preto som si to vybrala ako vianočný darček 😎 😅

janka196
25. jún 2008

janka nemas niekde foto? asi viem co myslis a pravdu povediac neviem ci si to viem predstavit na zene. ale sak kazdy mame iny vkus 😉

janka2121
25. jún 2008

janka nemám foto ale však počkajte do Vianoc potom bude foto 😀 . dala by som si to aj teraz ale v tom teple si to neviem predstaviť

janka2121
25. jún 2008

jáj a nechcem to nejak že brutus biomechanika poprekrývané všelijakými blbostičkami ako trubky a rozvodné siete 😅 to by sa teda nehodilo na ženu ale takú normál ako keby snímku chrbtice no stavcov 😔

janka2121
25. jún 2008

tešíte sa so mnou? 😀 ja sa teším 😵

janka196
25. jún 2008

janka ze do vianoc 😀 😀 pocuj ja som si dala minuly tyzden a uz to mam v poho zahojene ani neviem ze ma tetovali. ale zas sme v anglicku a tu niesu az take horucavy ako doma

janka196
25. jún 2008

inak ja by som takto nevydrzala. ja ked si nieco zmyslim tak to musim mat hned aj keby neviem co bolo 😀 😀 😀

janka2121
25. jún 2008

janka jednak horúčavy ale je to dosť veľké čiže mi to určite naraz nevykéruje. budem tam musieť ísť určite na 2x a ani na pláž ísť ani nič a dvojnásobné hojenie. no neriskla by som to teraz a ešte do toho potenie . veru teraz e-e 😖

janka2121
25. jún 2008

janka však veď to že to asi nevydržím a ako sa poznám niečo s drahým vymyslíme a hor sa do tetovacieho štúdia 😀 on chce tiež ešte kerku

janka196
25. jún 2008

no ale sa priprav ze to bude asi dost mastne. ked zuzitka za toho motyla vysolila cez 2000 ci kolko 😕

janka196
25. jún 2008

jani ja som svoju nasla cez google na internete. tak si neskusala hladat?

janka2121
25. jún 2008

janka máme kamaráta a ten určite z ceny zhodí. draka som mala za 1500,- a je väčší než zuzitkin motýľ 😉 tipujem že bude chcieť niečo cez 4000-5000,-. no musíme šetriť

janka2121
25. jún 2008

jannka nie ale skúsim a vieš že som nevidela tvoju kerku.? že už v albume neexistuje mi to píše 😕

janka196
25. jún 2008

hej uz som ju odstranila. ked chces tak pridam na chvilu

janka196
25. jún 2008

uz som pridala, teraz je to kustik svetlesie, jak mi zliezli chrasty 😉

janka2121
25. jún 2008

janka vyzerá to krásne 😵

a ja ten obrázok ako si to predstvavujem neviem nájsť ani podobný 😠 ☹

janka196
25. jún 2008

dakujem 😵 ja inak tiez pozeram na google ale tiez mi nic take nenaslo. ale je tam dost tych stran 😠

zuzitka
25. jún 2008

ahoojte janky ... tento novy motyl stal 1000sk ale ten prvy stal 2500sk 😕

janka196
25. jún 2008

ahoj zuzitka, to faaaak? 😨 ja som to pochopila ze opacne sak aj mi to prislo logicke 😅

zuzitka
25. jún 2008

ten prvy sa mi zdal drahy tak som hladala lacnejsieho tatera..... 😎

zuzitka
25. jún 2008

janka196 ... a chodis uz s tym aj na slnko? ja to mam tiez uz zahojene..... ci vybledne mi farba? 😅

moniqe3
26. jún 2008

ja mám tiež tetovanie... na zadku.. nie nad zadkom ale na zadku..na pravej strane. 😀 Takže ho vôbec nie je vidno. Dala som si ho keď som mala 19rokov a bola som presvedčená, že mi ani v budúcnosti nebude prekážať...ešte som som chcela ďalšie... dátum mojej dcérky za krk.. že keď budem mať rozpustené vlasy tak to nebude vidno. 😉

janka196
26. jún 2008

zuzitka joj rada by som s tym isla na slnko keby tu nejake bolo. ale bola som s tym v pondelok v solarku 😅 , joj a ci ti to vybledne tak casom urcite, napr. ja to mam teraz svetlejsie ako mi zisli chrasty. linak vcera som trosku pozerala na nete a nasla som krasneho motyla, nieco ako mas ty ale ta caja ho mala na krku. perfektne to vyzeralo

moniqe a bolelo ta to? mne na zadok kustik zasahuje noha vili co mam na krizoch a bolelo to jak svina. a ten datum je super mne sa to hrozne paci. ja mam meno mojej malej aj svoje 😉

zuzitka
26. jún 2008

jani .... ale pytam sa, ci mi to vybledne teraz, ked sa vyplestim na slnko 😀 alebo preco nesmiem ist na slnko s tym?

janka196
26. jún 2008

zuzitka sak ja tiez neviem ze preco sa nesmie. ved ked uz mas kozu zacelenu tak co sa ti moze stat?

malaskoricka
26. jún 2008

http://jobau.free.fr/divers/Tatoos/Tatoos_Page/...

ja rozmyslam ze si dam natrvalo to co je v lavom dolnom rohu§🙂len newiem kde..

janka196
26. jún 2008

malaskoricka podla mna by sa to hodilo aj na lopatku , potom dole na krize ako mam ja aj na nohu by to islo keby to bolo mensie

suziad
26. jún 2008

No ja mam na lopatke vytetovaneho draka, uz by som to NEUROBILA 🙄 . Dost mi vadi ked si chcem obliect nejake krasne saty. najracej by som ho vygumovala 🙄

janka196
26. jún 2008

suziad mne pri satach trosku vadi drak na ruke. je dost velky ale co uz. odstranit by som si ho asi nedala