Máte niektorá z vás tetovanie?

monkula
24. feb 2008

Ahoj mamuľky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Máte niektorá z vás tetovanie? Ak áno, čo máte vytetované a prečo ste sa rozhodli práve pre ten daný motív?
A ešte otázka, je tetovanie možné v čase dojčenia? Ďakujem za vaše názory a postrehy, tešám sa na vaše príspevky...

suziad
26. jún 2008

moj ma asi 10cm na dlsku, zda sa mi velky, keby bol aspon o polku mensi. Chlapik co ma tetoval ma prehovoril na vacsieho ze by nebol vidiet 😠 ,

malaskoricka
26. jún 2008

janka ja som tiez rozmyslala nad lopatkou len neviem ci by to nebol problem...kedze ja mam na lopatkach dost vela znamienok a viditelnych plytkych ziliek....nemohli by bnyt z toho problemy?

janka196
26. jún 2008

fuuu co ja viem, to by mohol byt problem. ono ja mam na ruke draka a tiez tam mam znamienko ale ibaa take mini a tetovala to okolo

zuzitka
26. jún 2008

ja som preto volila motyle, aby som si potom mohla dat letne ci spolocenske saty a vyzera to dobre 😉

janka196
26. jún 2008

zuzitka veru mudro. spolocenske saty a draky to nejde velmi dokopy 😀 ale co prinajhorsom sa da vziat nejaka pelerinka

zuzitka
26. jún 2008

tak som premyslala, ze ak si nahodou este niekedy budem davat kerku 😅
tak asi na nohu..... janka ty mas na nohe?

janka196
26. jún 2008

no mam. na narte taku malicku ruzicku 😉

zuzitka
26. jún 2008

ale to len teraz spekulujem..... 😝

janka196
26. jún 2008

zuzitka take spekulacie ja poznam. ja ked zacnem takto spekulovat tak do dvoch tyzdnov je z toho nieco

zuzitka
26. jún 2008

no mne to bude trvat dlho... ale hlavne kvoli peniazom ☹ je to draha sranda 😝

janka196
26. jún 2008

no to hej to je pravda. no ale co spravime ked sa nam to tak paci. ja som to mala ako jeden z darcekov na narodeniny

janka2121
27. jún 2008

baby myslím že tetovanie je droga. keď už si sa dala pokérovať raz tak chceš ešte a potom znova 😝 . včera som ňúrala na internete a našla som zaujímavé tetovanie. brečtan cez chrbát ale presne tak ako som chcela tie stavce. mám skopčený aj obrázok takže rozmýšlam a dumám

zuzitka
27. jún 2008

ja som si tu kerku tiez dala urobit za peniaze, ktore som dostala k narodeninam 🙂

a na tom narte to bolelo? jak hovado? 😝 nemas foto?

womenne
27. jún 2008

baby aj ja chcem ale bojim sa boli to?a približna cena?

zuzitka
27. jún 2008

womenne ..... veru, boli to...... ale zase nieje to nic strasidelne - ked si zvladla porod 😉

pozri si moj album a tam mam dvoch motylov... jeden stal 2.500sk v roku 2004 a ten druhy motyl s dlhym chvostom stal 1.000sk tento rok 😉

womenne
27. jún 2008

ja neznašam bolest,musim prehovorit mojho dnes mu to navrhnem.a ono to nekrvaca však?

zuzitka
27. jún 2008

ked to tetuje, tak to krvaca....

womenne
27. jún 2008

aauuu ☹ ☹ ☹ ☹

zuzitka
27. jún 2008

ale nechcela som ta vystrasit...... ono to boli ako ked sa skrabes stale na jednom mieste 😅

janka196
27. jún 2008

zuzi nemam to odfotene ono to na fotke dost blbo vyzera. 😖

womenne ako pise zuzitka, krvaca to aj boli ako ked sa skrabes. ono ale zas zalezi aj na mieste kde si to das aj odd toho ako znasas bolest

majina
27. jún 2008

Já bych se tetovat nenechala... možná že teď jsem out ale je mi to jedno! Nelíbí se mi to a už vůbec né u ženské! Stará potetovaná babička je fááákt super! 😖 😀 No a nejhorší jsou ty, co na to nemají ani postavu a celkový vzhed!

Ale každého volba! Já jsem řekla že kdybych musela se nechovat tetovat tak jedině na patu 😀 😀 😀

janka196
27. jún 2008

majina jasne je to tvoj nazor. mne sa napr. tetovanie hrozne paci a ked budem stara baba tak urcite nebudem nosit bedrove gate a tielka ale sedemdesiat sukien 😀 😉

moniqe3
28. jún 2008

janka: pýtala si sa , že či to bolelo... vôbec...ja som tam skoro na tom stole zaspala..na zadku to nebolí lebo tam je veľa tuku... ja tomu chlapovi, že kľudne nech mi celý zadok potetuje..bolo to super..a na druhý deň som už mala chrasty a na 4deň som to už mala zahojené..veľmi rýchlo sa mi to zahojilo.
Aj môj brat ma meno svojej dcéry vytetované...

biela
28. jún 2008

ja mám na pravom členku ornament, dosť to bolelo 🙂 , je to pri kosti, ale prežila som a rozmýšľam nad ďalším tetovaním ... ale to prvé som si dala urobiť keď som bola single, teraz sa už musím poradiť s manželom.

janka2121
28. jún 2008

no ja mám na pleci ako som už písala draka a poviem vám že mňa to vôbec nebolelo drahý má na oboch pleciach. na jednom biomechaniku a na druhom vykinga a on vravel že ho to bolelo celkom slušne. on je chudý ja som trošku masívnejšia 😅 . takže z toho vyplíva že tam kde si bližšie ku kosti tam to bolí viac a tam kde je trošku viac šunky alebo ako moniqe písala tuku tam to bolí menej. ja mám hrošiu kožu 😀

takže na chrbáte ma to bude boleť jak sviňa. ja to vydržím 😔

majina
28. jún 2008

A ještě to musí bolet jako sviňa 😀 😀 😀 No a těch peněz.... za bolest a ještě platíš 😀 😀 😀

eraserhead
28. jún 2008

majina: no v pohodě, každému se to samozřejmě líbit nemusí, taky znám pár lidí, který k tetování nemají buď žádný, nebo přímo negativní vztah. Ale ještě jsem nepotkal člověka, kterej by na tetování neměl postavu, to jsi mě docela dostala! Myslím si, že každá postava je vhodná pro tetování, respektive, že tetování se najde na každou postavu. Vůbec by mě zajímalo, jak jsi to myslela....

majina
28. jún 2008

eraser... no tak když vidím nadměrně silnou holku, které přetékají boky z kalhot ale hlavně že ji jde vidět tetování na zádech tak to je docela mazec!!!!! 😖 Podle mě se to na někoho prostě nehodí! Jako když je hezká, štíhlá nebo normální postava tak proč néééé ale 120 kilová ženská nebo chlap s kérou je pro mě děsný! 😖

mata.mata
28. jún 2008

majino, ale kdyby kerku nemela, tak Ti odhalena 120 kg zenska prijde v pohode??? 😀 tam to uz neni o tom jestli ma nebo nema tetovani...proste kdyz nekdo tahne boky za sebou, tak se mu nebude hodit nic... 😉

majina
28. jún 2008

Tak mě těch 120 kg je tak nějak jedno ale kdyby se na to uměla obléknout... jako tetování na špekách se mi nelíbí! 😀