• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte niektorá z vás tetovanie?

13. februára 2017 
autor
prepáč... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A mimo tému, tá červená obývačka v Tvojom albume je vaša? je krásna... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. feb 2008 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ako mňa Fénix... :wink: :wink:
24. feb 2008 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zus, mňa to stále pokúša a je mi jasné, že ešte jedno zvládnem.. len neviem kedy :grinning:

Ale raz som videla jedno nádherné nezvyčajné tetovanie.. ženská mala malého modrého motýľa a mala to na predlaktí, ale takým spôsobom, že to vyzeralo, ako keby si jej tam práve sadol.
24. feb 2008 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, ja mam tri tetovacky a islo to pekne postupne. mne sa to hrozne paci a uz aj sa chystam dat si stvrtu, mozno trosku out ale chcem si dat vytetovat meno mojho anjelika na krk :wink:
24. feb 2008 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni - dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: ..ty vies pohladkat ego:grinning:...moja vlastna vyroba...teda navrh aj vyber..manzel je co sa vkusu tyka nepouzitelny a to uz som si ho nastahovala este ako frajera do hotoveho :grinning:..som červenofilna :grinning: ...a mačkofilna...takze ak sa este odhodlam na nejake tatoo, tak urcite nejaku kraaasnu cicu na pol nohy :wink:
24. feb 2008 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,bezim okupat malu a vecer sem opat "kuk" :grinning:
24. feb 2008 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci - asi zacnem setrit z materskej...budem od MM drankat na nakupy a drobne hadzat do prasaatka :grinning:..ja mat penazi na taketo vecicky, tak som coskoro v knihe rekordov cela potetovana :grinning: ...ale to uz je fakt total extrem...ale fakt je, ze tatoo sa mi paci velmi a lytka mam celkom plošne, tak by sa tam nieco šiklo :slight_smile:
24. feb 2008 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jul, aj ja milujem červenú... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. feb 2008 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Domi, máš e-mail... :grinning: :grinning:
24. feb 2008 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mon - taka energicka, dynamicka farba..ktovie ako by vyzerala cervena kerka..moc farebne sa mi nepacia...ale trebars nieco cierno-cervene pekne vytienovat :confused: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. feb 2008 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ohnivý fénix... :grinning: :grinning: :grinning:
Nedalo mi to a pozrela som si ešte raz tú obývačku... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. feb 2008 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..tak ja mam tiez tetovanie..Mam ho na brusku..Je to motyl a davala som si ho v 15-tich..A stale sa mi paci... :slight_smile:
24. feb 2008 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
catrin, pekný motýlik...
24. feb 2008 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julova - nadhera, môj taký pekný neni, ale dám ho do albumu, kto by chce vidieť
24. feb 2008 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka :slight_smile:...daj do albumu, som zvedava aj ja :slight_smile:
24. feb 2008 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
J a som mala zopar tetovani ale vsetko len docasne, na prsniku som mala delfina, na rameni slnko , na lopatke cinsky znak a na nohe taky ornament :slight_smile:
24. feb 2008 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula...vdaka.. :wink:
24. feb 2008 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam vytetovanu salamandru skvrnitu na podbrusku a svoje tattoo milujem, nikdy by som na nom nic nemenila
24. feb 2008 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
briketa - wau...ta vyzera ako ziva :confused: :grinning: :wink:
24. feb 2008 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dala som do albumu fotku tattoo, kedze sem sa to pridat neda
autor
briketa, nádherná salamandra...

Čo ťa viedlo k tomuto motívu?
to bolo tak - strasne sa mi paci jeden druh zeleneho geckona - v skutocnosti myslim. ale na tetovani, aby farebne vynikol, chlapik mi povedal, ze by mal byt v take velkosi na lytko a to som nechcela. bolo to treba jemne tonovat s odtienami zelenej az do modrej. tak som vyberala nieco podobne, farebne kontrastnejsie a toto bol ten spravny zivocich :slight_smile:
24. feb 2008 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Briketa-super a originálne :slight_smile:
Aj motylik je super,no ja by som musela dlhoooooo premýslat kym by som si nieso dala
24. feb 2008 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
etuš_ portrét Jamesa Joyca? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2008 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa strasne paci aj tucan, to je ten cierny vtak s obrovskym farebnym zobakom. ale ako som to vymeriavala na podbrusku, vtak ako taky by tam aj vosiel, ale ten zobak by som musela mat az v...... :grinning: :grinning:
24. feb 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...v pupku? :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2008 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
briketa :grinning:
24. feb 2008 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam kerku nad kotnikom.taku jastericu ci co to je :grinning: :grinning: :grinning: a isto nezostanem iba pri jednej kerke :slight_smile: :slight_smile:
24. feb 2008 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hoj monkula aj ja mam tetovanie a dala som si ho tiez robit v trnave.vo svadobnom albume mam aj foto.je to cinsky znak lasky je to male a pekne.mne to nevadi ani nikomu neprekaza...rozhodla by som sa tak znova bolo to spontanne a nebanujem ani teraz ked som uz mamicka.
a moje kerky maju aj mena :sweat_smile: :grinning: ..LEVica je Hortenzia (mi to znelo vtedy tak vznesene :grinning: ) a drak je Bonifac :zipper_mouth: :grinning:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok