Máte niektorá z vás tetovanie?

monkula
24. feb 2008

Ahoj mamuľky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Máte niektorá z vás tetovanie? Ak áno, čo máte vytetované a prečo ste sa rozhodli práve pre ten daný motív?
A ešte otázka, je tetovanie možné v čase dojčenia? Ďakujem za vaše názory a postrehy, tešám sa na vaše príspevky...

janka196
11. dec 2008

monku mam tam carlinkine a svoje meno po arabsky 😉 zhora dole mi to ide

zuzka1.
11. dec 2008

ahojte kocky, tak ja ich mam 6 a v nedelu idem na dalsie a potom este jedno, snad koncim. Mam moje inicialy v cinskych znakoch, ornamenty na chrbte, na nohe, tieto 2 pojdu na chrbat, bude to synove meno, aj manzel ma take, tak si dam take iste a este nad clenkom mam, to necham a dam dorobit od clenka po koleno.
Mne sa to paci odjakziva, prve mam od 14, to mam tiez na chrbte.
nemenila by som za nic na svete

zuzitka
11. dec 2008

zuzka1 ... tak to meno samuel na muzovej ruke je kraaasne 😵 😵 /asi preto, lebo aj ja mam syna samuela 😀 /

miriam17
8. jan 2009

ahojte..dnes ma tak napadlo ze by som si dala tetovanie len sa bojim ze to bude boliet a chcela by som si dat na podbrusko teda na intimne miesto...boli to velmi?a mozem si dat urobit ked ma svoje dni? 😀

zuzka1.
8. jan 2009

miriam ja mam tak na podbrusku, ani som to neciila, obec to nebolo, toj e skoro bezbolestne miesto, zavisi, kde aky je prah bolesti u teba. Mozes, ale radsej pockaj, pokial skoncia, je to rozdiel, len par dni. Pretoze, ked ma zena menzes, nemusi dobre chytat farba, alebo chyti a tetovanie vypada. Inak kerka na podbrusku prezila bez ujmy aj tehotenstvo.

miriam17
8. jan 2009

dakujem

tamarka
8. jan 2009

ahojky, ja mám tiež tetovanie, na lopatke mám delfína. Dala som si ho vytetovať pred 10 rokmi, ale po čase mi vybledlo, tak som si ho dala u kamaráta pretetovať. Ten prvý krát to vôbec nebolelo, ale ten druhý som sem tam cítila. Ale kamarát mi povedal, že je to normálne, pretože tá koža už bola v podstate zjazvená, a keď sa znovu do tej jazvy vpichávalo, tak je to citlivejšie, ale nikdy som toho neľutovala. Uvažujem nad tým, že by som si dala ešte mená svojich babuliek na kotníky.

lenuska215
10. feb 2009

ja mam tattoo už poriadne dlho a som rada a stale mi pripomenie to čo som prežila je to sucasť môjho života a som rada že ho mam

alon111
10. feb 2009

moja sestra si dala vytetovat krasneho asi desat centimetroveho motyla na svoju 36-ku.ja osobne by som sa nepotetovala ale manzelovi kazdy druhy rok na narodeniny platim tetovanie.

mexx
10. feb 2009

V sobotu sme boli na plese a vsimla som si tam strasne vela potetovanych bab (chlapov tiez, ale to som si az tak nevsimala) a zistila som, ze brutalne vedu skorpiony... 😅 Teda neviem, ci sa da podla toho prilis orientovat, alebo sa len tu zhromazdili svetky majitelky tattooskorpionov, ale bolo ich fakt vela...a rozne velkosti, od takych malickych (vacsinou na lopatke) az po dost vyrazne velkych (jedna baba tam bola taka utlucka a skorpion taky velky, ze to vyzeralo, akoby ho mala cez pol chrbta)... 😝 Ja teda na taketo veci prilis nie som, sama by som sa potetovat nedala (lebo som predposrata z bolesti) 😅, ale uz keby som si nieco mala vybrat, tak by to muselo byt originalne (mne uz aj tie kerky, ruzicky, delfinky alebo cinske znaky pripadaju strasne gycove, vsade je toho plno)...a skorpiony nemusim vobec, ti sa mi priam hnusia... 🤐 Kazdopadne to vyzeralo vselijako, ked mali baby na sebe krasnu vecernu robu a na pleci skorpiona. 😀

zuzitka
10. feb 2009

jeeeej ... tema ozila 😀

mne uz pripada, ze aj motyle zacinaju byt velmi caste ..... 😝
ja sama mam dvoch na lopatke 🙂

tannawe
10. feb 2009

Ahoj...sorry ze vam sem lezu...jen jsem se chtela zeptat jestli jste si nektera nechavala opravovat nebo pretetovavat stare tetovani?? Mam to svoje uz pres sest let a preci jen barva uz neni co byvala 😕 mate zkusenost?? Diky moc 😉

roasha
10. feb 2009

tannnawe,pozri vyssie,tamarka si nechala upravovat. 😕

janka196
10. feb 2009

ahoj tannawe ja som si nechala jedno opravit a jedno pretetovat. sice to trosku viac bolelo ale inak v pohode.

janka196
10. feb 2009

mexx inak to s tymi vecernymi satami a tetovanim je fakt ako past na oko. ja mam na ramene dost velkeho draka a tiez riesim dilemu ze kebyze som isla na nejaky ples ake saty by som si dala 😅

babatko88
10. feb 2009

ahojte, aj ja sa zapojím, síce nemám tetovanie, ale už dllllho ho chcem, no bojím sa bolesti (už keď vidím ihlu všetko ma bolí 😀 )

janka196
10. feb 2009

babatko da sa to prezit ta bolest 😉

joel7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzitka
10. feb 2009

janka196 ... tak bud nepojdes na ples 😀 alebo si das rolak 😀

roasha
10. feb 2009

babatko,ale to neboli az tak... 😉

janka196
10. feb 2009

zuzi 😀 😀 no ja by som veru v tom rolaku muselli ist. sak aj na krku mam aj na lopatke 😀 😀

zuzitka
10. feb 2009

janka ... sak viem, preto som to napisala 😀

janka196
10. feb 2009

zuzi aj tak si samu seba neviem predstavit na plese 😀 😀 😀
horsie to bude ak sa budem raz vydavat 😀 😀

zuzitka
10. feb 2009

nuz .... tak to by si sa nemala v rolaku vydavat 😀 😀 😝 tak si das take saty, aby to pasovalo ku kerkam 😀

janka196
10. feb 2009

zuzi tak to bude sakra problem 😀 😀 vymyslim nejake extravagantne 😉

zuzitka
10. feb 2009

no a planujes svadbu snad? 😀

tannawe
10. feb 2009

joj to jsem asi prehlidla...diky!!
tamarka a hojilo se to stejne jako to prvni? Nebo jak to probihalo?
Ja mam tetovani na levem predlokti,cerne, ale rikala jsem si,ze bych ho mozna hodila do dvou barev. Tak nevim. Asi zajdu do studia at mi k tomu neco reknou 😉 Ale budu rada za kazdy tip 😉

cernovlaska
10. feb 2009

Ahojky holky 🙂
já se k tetování odhodlávala hrozně dlouho a nakonec to vyřešil můj bratr...zaplatil mi ho k narozkám 😅 takže začlo dilema,že co a kam a nakonec mám na páteři pod sebou,zhruba do půlky zad,4 písmena,psaný švabachem (ozdobný písmo) a jsou to počáteční písmena 4 věcí,který jsou pro mě v životě nejdůležitější 😵 tím,že si na to nevidím,tak mi to nezevšednilo a už ani nevím,v jakým pořadí ty písmena mám 😀

Jo a dost to bolelo 😖 ☹

zuzitka
10. feb 2009

nemas to nahodou v albume? 🙂

cernovlaska
10. feb 2009

Zuzitka: 🙂 nemám a nemám to ani vyfocený,abych to tam dala,ale napravím to a dám vědět,hm 😵