• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte niektorá z vás tetovanie?

13. februára 2017 
nafotis nove a basta :grinning:

no ideme sa obliect a pakujeme von :grinning:
17. feb 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki zuzka pekny dnik :slight_smile:
17. feb 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tebe :slight_smile:
17. feb 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. feb 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tamarka je to krásne ale jednak to musí byť bolestivé v tej oblasti a ak priberieš a následne zhodíš určite sa to na tom odzrkadlí či nie?

vidíte a ja som chcela znova kerku aj som už mala vybratú a otehotnela som. :sweat_smile:
19. feb 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, bolestivé, to neviem posúdiť, mám na lopatke a tam sa to dalo vydržať.
kamarátka má na krížoch, pribrala asi 30 kg a nemám pocit, že by sa to nejako veľmi zmenilo.

a neboj, porodíš a môžeš ísť na vec :grinning:
19. feb 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tamarka myslím že porodím a dúfam že budem kojiť takže zasa nič a potom budem do detí investovať plno peňazí ( však povedzme si pravdu deti dačo stoja to neni len tak hujdy bujdy) a myslím že na mňa neostane ale mužovi som už hovorila že pekný vianočný darček alebo k narodeninám by som brala kerku :sweat_smile: :grinning:
19. feb 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, mám kérky a nechala jsem si i jednu přetetovat v těhu, pokud to není zrovna na břicho, není to problém. :wink: Jen poslední jsem nemohla vyléčit, zanítil se mně v ní chloupek až se mně tam udělal i díra hnisající, ale nakonec se to zacelilo a není to poznat, skoro jsem tomu nevěřila. Poslední je čínský znak mého syna a je to Vánoční dárek od manžela. Cena 500,- to je v pohodě.
19. feb 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arietiska ja som chcela cez celú chrbticu takže by som si asi dobre zacavakala. a ten chĺpok. aj to bolelo keď sa to nezaceľovalo či? a to vážne v tehu? to by sa nemalo
19. feb 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky, kde to viazne? :sunglasses: :sunglasses:
3. mar 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky,mela bych prosim dotaz a prosim o radu,jdu se tetovat v nedeli,mam prectavu,ale bohuzel nemuzu nikde sehnat hebrejstinu neboli spise preklad ,nemate nektera zkusenosti kolem toho,kde bych se mohla informovat ohledne prekladu??dekuji petra :slight_smile:
4. mar 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, pridavam sa do vasho klubu potetovanych :grinning: .
pitrska: ja netusim, skus na internete. A to si tam chces dat napisat nieco po hebrejsky?
4. mar 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pitrska: no, pokud by to bylo něco lehčího mám kamarády, co hebrejštinu dělají - mají i slovníky samozřejmě, takže bych se mohla zeptat, jestli by to zvládli...klidně písni do IP :wink: ...já mám doma jen učebnici - tam je taky slovník, pokud bys jí někde sehnala...
4. mar 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ked pride vase dieta, ze chce kerku .... :grinning: :grinning: :grinning: dovolite?
4. mar 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej,ja som tuto temu zbadala az teraz,aj ja chcem ale nemam ani predstavu ze co?chcem nieco take zaujimave a originalne ale to asi kady,ze?
4. mar 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si musis poriadne premysliet, lebo to mas na dozivotie :grinning: :grinning:

ja som chcela motyle, aj ich mam a som spokojnaaaa :grinning: :grinning:
4. mar 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barborenka, tak originálne ti nikto neporadí, lebo ak ti to poradí, už to nie je originálne :grinning:

ja mám ružu na kotníku, je to originálne, nikto si také niečo nedáva.
4. mar 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili ... co je originalne? ta ruza alebo na kotniku? :grinning:
4. mar 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skôr asi v spojitosti oboch, a ešte veľkosť, 1,5cm :grinning:
4. mar 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooooo skoro cez cely kotnik :grinning: :grinning:

moj chlap nejak spekujuje, ze si da dalsiu kerku :confused:
zeby aj ja? zase k narodkam? :sweat_smile:
4. mar 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Muj chlap s tim nesouhlasi,ale polevil chci to uz dost dlouho
chci si nechat vytetovat hebrejsky ano a este jsme koukala na arabsky je to moc pekny chci jmeno me dcery Viktorie :wink: a este jednu veticku rada bych jen videla jak to vypada pisnu do ip Naty :wink:
4. mar 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som tiez rozmyslala nad niecim napisanym ale ja by som si to tam dala v slovencine,tiez nieco spojene s malou a drahym.....no ja uz takto rozmysla skoro 2roky a na nic som neprisla :angry:
5. mar 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám tiež tetovanie,na pravom lýtku,dole...
5. mar 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam sa do klubu potetovanych mamiciek :slight_smile: slnko pod krizami..mam ho uz 10 rokov a este sa mi nezunovalo :slight_smile: a keby moj syn prisiel za mnou, ze sa chce dat potetovat, tak mu len vysvetlim mozne zdravotne komplikacie a nasledky, a nech sa da, ak bude chciet :slight_smile: his choice...
5. mar 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mate tu aj niekto piercing. ???. . . . . . . . Ja mam v nose aj v jazyku?
5. mar 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piercing ma svoju temu :sunglasses:
ale aj tu mali niektore babule piercingy ... ja osobne nemam :sweat_smile: ani nebudem mat
5. mar 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzitka : Idem kuk kde je ta temicka :slight_smile:
5. mar 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vola sa to:
piercing v tehotenstve
a druha tema:
piercing v pupku ... co s nim?

sak ale mozes byt aj tu, urcite sa ti ozvu baby s piercingom .... inak uz tu pisali o tom, ak sa ti chce citat strany dozadu... :grinning: :grinning:
5. mar 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tamarka, no krásne tetovanie..
normálne rozmýšľam, že si dám na kríže namiesto Phoenixa nejaké kvetinky, ale jemne farebné... idem googliť :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkul ... a ty este nic? :slight_smile:
5. mar 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok