• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte niektorá z vás tetovanie?

13. februára 2017 
aj mne sa paci gagusa , svetova, hitova :dizzy_face:
9. mar 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja si cchem dat tento tyzden.. mam 3tyzdnove mimco.. nemoze to uskodit, ked mu davam MM???
10. mar 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikollette ja by som este pockala. ved ti nic neujde :wink: ja som si dala dalsiu az ked mala mala okolo roka aj troch mesiacov. to som ju uz kojila len na obed a vecer
10. mar 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikollette • 1d • Dnes o 15:14
Baby, neviete ci moze uskodit, ak si dam kerku na nohu???
mam 3 týždnove mimčo,ktoremu davam MM, a chcem si tam dat vykerovať jeho iniciálky, vzorovým písmom...
mate skusenosti, alebo co si myslíte???
vdaka

zuzka1. • 1d • Dnes o 15:19
nikollete ja by som pockala pokial nebudes kojit.Dnes pouzivaju teteri kvalitne neskodlive farby, ale nahod aje blbec.
A inak si kratko po porode, hormony este blaznia, moze sa stat, ze ti nebude dobre chytat farba alebo bude tetu boliet a este na nohe boli kerka aj tak

zuzitka • 1d • Dnes o 15:19
kukni temu Tetovanie ...

zuzitka • 1d • Dnes o 15:21
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=49076&vGroupOffset=80
kuk tam

saska.t • 1d • Dnes o 15:57
nikolette - urcite pockaj ked sa das tetovat nesmies ani 3 roky darovat krv a kludne mimco nakazit cez MM nejakou chorobou takze urcite by som pockala

j.a.n.u.s. • 1d • Dnes o 16:05
nikollette...pockej, vzdyt jak prestanes kojit, tva mala urco jeste vdana nebude , tak si inicialy dat muzes pak!
JInak diky za napad!
Furt uvazuju co si dat novyho a vubec me nenapadlo, ze El (jeste mam volne koleno )
10. mar 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta Lady Gaga ... absolutne som nevedela, ze o com tocite :grinning: :grinning:
a teraz nahodou na tv Ocko som videla ukazku tej pesnicky .... sak ju poznam z radia, neee?? :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. mar 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. mar 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale kerku by som lepsie chcela vidiet :sweat_smile:
12. mar 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som si dala tetovanie tak tri tyzdne dozadu a musim povedat vooobec to skoro nebolelo a je to supeer aj ked som mala prve dni z toho pocit ze no to som si nemusela davat teraz som rada ze to mam :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,neviete kolko by ma vyšllo tetovanie na členok vo velkosti asi 5 cm?chcem si dat vytetovat písmeno K, nejak pekne upravene.a v jednom salone mi povedali cenu 1200sk,a neviem či je to dobrá cena alebo je to vela.
9. apr 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj monkula, ja by som sa chchela dať tiež tetovať a ty si písala, že v Trnave je jeden z najlepších tetovacích štúdií v SR, nemohla by si mi povedať kde sa to nachádza?
Ďakujem
12. apr 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kudlynka myslim ze je to dobra cena. ja mam asi tak do 10cm urobene tetovanie a chcel 1500 ale bolo to po znamosti. cize by ma vysla viac
12. apr 2009 o 19:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky ja mám teraz asi 2 mesiac na krížoch a musím povedať že mna to bolelo, mám tam čínskeho draka ale nebanujem
12. apr 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja jsem taky v klubu tetovanych, mam docela velky ornament na spodni casti zad ( cca uz 6 let?) porad jsem s tim moc spokojena, i kdyz jak to clovek nevidi tak zapomene, ze vubec nejake tetovani ma, ted uz mam zase tetovaci abstak a vybiram dalsi ( tentokrat male) tetovani, ktere bych si chtela dat ze zadu na krk, bud znak z Om mani padme hum mantry nebo hvezdne znameni nasi dcery..ale zatim to spis zvazuju, hadam,ze mozna pristi rok si ho necham dat nebo tak nekdy :slight_smile:
13. apr 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som čítala, že po tetovaní sa nemôže darovať krv 3 roky...nie je to tak, môže sa darovať pol roka po tetovaní
13. apr 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaujala má ta vaša debata a preto by som chcela poradiť. veľmi sa mi páčia tetovania okolo členka. preto by som prijala niečo mini práve na členok. ale nechcem trvalé tetovanie, ale také na 2-5 rokov. kde v BA máte s tým skúsenosť a hlavne profesionalitu? a ešte v akom prípade alebo okolností sa nesmie dať tetovanie? čo to cca vychádza, takáto sranda :grinning:
3. máj 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám takú malilinkú kvetinku na pravom prsku a chcela by som si dat ešte vytetovať na šiju mená mojich babuliek...;o))
3. máj 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..tak ja mam zase nove tetovanie..s manzelom sme si boli dat urobti spolu,on ma na predlakti napisane krasnym pismom mena nasich deti a na zapesti z vnutornej strany ma moje meno a ja som si dala na zapestie jeho meno :slight_smile:
4. máj 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja idem nato 28. mája o deviatej ráno :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
15. máj 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj ja sa k vam :wink: pridavam-ja uz mam 4 roky tetovanie na krizoch a na nohe
15. máj 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
heli a čo máš?
15. máj 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na nohe mam kona pegasa-vtedy som chodila jazdit na kone a tak som si dala pegasa ale nebanujem-je krasny
a na krizoch mam ornament :wink:
15. máj 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja sa pridavam mam na prdeli 13 rokov hlavu kona (som jazdec :grinning: ) a daroval my to k 18 nar. moj 1 priatel :grinning: hlava za tie roky trosku narastla, ale co uz ked aj roky pribudaju :grinning: :sweat_smile:
15. máj 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saska: Som sa pobavila na tom co si napisala.
15. máj 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saska aj ja mam kona na nohe a som zatial spokojna-ved este som dost mlada a hlava mi este asi nedorastla aby som lutovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
saska :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a už ám tetko za sebou, teda na boku :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, moj manžel má študio v Púchove (TN kraj), teraz vyhral aj súťaž v Prahe :wink:
ak chcete, kuknite sa na www.tattooritual.wbs.cz má tam galeriu svojich " výtvorov"
30. máj 2009 o 03:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mamusky, v albume mame fotos, ja aj moj manzelik, ake kerky mame. Este sa chystam na datum narodneia mojho syna a meno, len neviem miesto. mam na chrbte, podbrusku, nohe, a toto vobec neviem kde.
monkula mas foto??
30. máj 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mám na pravom ramene aso 10x 10cm tetovanie
je to dvojtočivá svastika znázornujúc slnko
používali ju Vikingovia s starý germáni a chcem si
dať ešte niečo. Moji kamaráti niektorý sú potetovaný
hodne ale to zase ja nechcem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Aj moji kamoši sú dobrý tatoo mani takma nalamujú
že ma "pokreslia" hehe :grinning: uvidíme...
30. máj 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok