Máte niektorá z vás tetovanie?

monkula
24. feb 2008

Ahoj mamuľky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Máte niektorá z vás tetovanie? Ak áno, čo máte vytetované a prečo ste sa rozhodli práve pre ten daný motív?
A ešte otázka, je tetovanie možné v čase dojčenia? Ďakujem za vaše názory a postrehy, tešám sa na vaše príspevky...

monkula
autor
16. feb 2010

tak ja som mala iný smrad, bielo červený obal, biela masť...
niki, som chorá a už mám tak vysilený nos, že krváca.... 😝

nikollette
16. feb 2010

Aha, tak skoré uzdravenie prajem 🙂
toto je potom asi iná masť, čo som ja myslela...

monkula
autor
16. feb 2010

no, idem do kuchyne, už som pripálila jednu várku ryže, tak nech nespálim aj druhú... 😀 😀

nikollette
16. feb 2010

ok, tak pekne var, var...
ahoj 🙂

beruska2x
16. feb 2010

niko.. ma na litku tetko mesic, bolelo to asi ako kdyz si holis nohy el. strojkem - mozna i to je horsi, fakt v pohode, cekala jsem to mnohem horsi 😀 a nejlepsi je asi koupit si Bepanthen plus a fakt casto mazat nez se to plne zahoji a i pak uz obyc kremem obcas premaznout...

ja jsem to cerveny mela jen prvni den pak to asi 4 dny deeeesne svedilo ale me se vsechno hoji dobre...

nikollette
16. feb 2010

Beruska, dík... ja sa toho lítka nebojím, skor na šlapaji... au, au... 😅

beruska2x
16. feb 2010

co trosku bolelo jak uz dole prechazi v kotnik, tak tam jo .. a to vybarvovani, kdyz to dela na 1 miste tak je to neprijemny trosku ale v poho se to da.. koukala jsem u toho na film a uteklo mi to 😉

monkula
autor
16. feb 2010

😕 beruš a čo máš vytetované?
Tak to sa Ti pekne zhojilo, ja som mala neskutočné modriny 😕 😕

beruska2x
16. feb 2010

šimon mam swabachem dam to alba tak kukni nez to smazou... 😉

nikollette
16. feb 2010

Aj ja chcem pozrieť 🙂

Aj ja chcem meno malého 🙂

beruska2x
16. feb 2010

to mam ten den co to delal tak je to takove nijake...

nikollette
16. feb 2010

Aha, pozrela som 😉
je to pekné... ale ja chcem s písaným písmom..
niečo na tento štýl, ale krajšie 🙂

http://tattoodesignspictures.com/images/letteri...

monkula
autor
16. feb 2010

beruš, zaujímavé, men sa páči to písmo... 🙂

nikollette
16. feb 2010

My to príde také ženskejšie 😉

beruska2x
16. feb 2010

to se mi libilo taky ale ono je to pak na te noze spatne citelne kdyz to mas kolmo

beruska2x
16. feb 2010

kazdopadne planuju jeste jedno ditko tak treba priste 😀

nikollette
16. feb 2010

Berus, ved máš ešte jednu nohu 😎 😅

beruska2x
16. feb 2010

no prave 😉

helka101
9. jan 2011

Ahojte kočky..
čítala som si tuto temu o tetovaní.. dlhšie uvažujem, že by som sa dala tetovať, dozadu na chrbat medzi lopatky... a mala som konkretne na mysli začiatočne písmena našich deti , teda M a V.. myslíte že to enbude nejake gýýčove? 😅

zuzana0409
10. jan 2011

ahojte....narazila som na tuto temu 😉 aj ja by som sa chcela dat tetovat...na krize dozadu...nejaky ornament ...bola som objednana uz minuly rok ale den pred terminom som zistila ze som tehotna tak som to musela odlozit 😀 teraz kojim takze tiez nic...mozno neskor...mne sa tiez pacia mena deti vytetovane ...ale nie v slovencine ale v hebrejcine alebo tak nejak...len neviem kde tomam najst neviete niekto poradit???diky...

naty
10. jan 2011

@helka101 určitě ne 😵 ...pokud se to pěkně pojme, je to v pohodě, ne? Já mám taky začáteční písmeno malýho...sice na zápěstí, ale o to už nejde... 🙂 ...tetování se musí líbit hlavně tobě... 😉

helka101
10. jan 2011

@naty noo chlapík čo si to idem dať k nemu robiť má peknu robotu .. a mala som na mysli, dať si vytetovať do takeho trojholnika začiatočné písmena, manžela teda M , dcérky Vandy a syna tiež Mirka.. 😉 len ma varuju že dozadu na chrbat na stavce je to velmi bolestí a prave mna laka toto miesto 😅

naty
10. jan 2011

@helka101 já mám na zádech mezi lopatkama motýla a co se týče mě, tak v porovnání s tím zápěstím to byla procházka rajskou zahradou... 😀 ...a i kdybych na tom zápěstí neměla, tak bych o tom neříkala, že to nějak extra bolelo... 😉

naty
10. jan 2011

@helka101 pokud ještě tetování nemáš a straší tě tou bolestí...každý to vnímá jinak, v tom ti nikdo neřekne nic objektivního, ale pokud mám srovnávat, tak bych šla stokrát radši na tetování po každý místo návštěvy zubaře s vrtáním.. 😀 ...mě to bolelo spíš potom, jak se to hojilo...

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
helka101
10. jan 2011

@naty naty tak za toho zubara maš pravdu.. ja sompovedala, že pôjdem radšej rodiť, ako sadnuť k zubarovi do krresla 😀 😀 noo vo februari som sa snim dohodla teda že prídem... a hadam to nejako vydržím.. kamaratka mi tiež vravela, oan ma tiež vytetovane meno na ruke z vnutra.. že to bola strašna bolesť.. druhe tetovanie čo má na chrbte, tak ju bolelo vraj 100krat menej 😅 a ako dlho sa ti to hojilo? predsa je to na tom mieste, že sa to oblečenie tam obtiera, ležíme na chrbte a taak..

@dominika1988 dominika.. no chcem len tri pismenka ale zase nie take mini, rozmerovo asi tak 10cm.. 😎 držím ti palce aby ti dopadlo tehotesnstvo a pôrod fajn.. 😵

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
naty
10. jan 2011

@helka101 já už si dobu moc nepamatuju, ale myslím, že za 14 dní už to bylo relativně dobrý... 😉 ...v zimě to budeš mít asi trochu horší kvůli vrstvě oblečení, já sem to měla na podzim a řekla bych, že na záda je nejlepší období tak na přelomu května a června - už je teplo, ale ještě se pořád nepotíš...ono je dost nepříjemný, jak o se to oblečení šoupe, zvlášť když se trochu zpotíš, to pak cítíš každej pohyb trika 😀 , je to prostě jako kdyby ses odřela, chová se to stejně... 😉 ...ale jak říkám, i to hojení bylo na zádech relativně v klidu oproti zápěstí, to bolelo jak čert, jak s tím pořád hýbeš, fuj,jen si na to vzpomenu... 😝 😀 ...takže je nejlepší mít třeba jen volný tričko, ale dá se to přežít.. 😉 ...se spaním asi tak, že možná první dvě noci budeš spát na boku nebo na břiše a pak už to bude ok...

helka101
10. jan 2011

@naty dakujem za nazor.. no ja budem asi prve dni nosiť tielko , a nato si prehodím len mikinu, a taky tyžden sa pokusim neísť velmi stmy povonku.. aby som sa nemusela babušiť 🙂 ale tak uvdíme ake to bude.. 😀
no na tej ruke to musela byť isto boelsť, lebo ked tak beriem, tak snou v kuse narabaš, močíš.. šuchaš.. proste je to na takom blbom mieste, ale na peknom 😉

hladala som si aj na nete, nejake napady, ale kamaratka vravela, že jej urobil 20navrhov mena ktore si chcela dať a tak vravia že je vo svojom odbore macher, tak uvidíme 😵

inač.. naty, asi to bude velmi bolieť ked si to dam vytetovať na tu kosť, čo maš rovno pod krkom na chrbte? vieš ktoru myslim.. , vlastne ta kde ti začína chrbtica-- 😅