• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte niektorá z vás tetovanie?

13. februára 2017 
Ahojte, ja by som potrebovala poradit. Chcela by som si dat tetovanie na zapastie, take malicke. Dala by som si ho v piatok ( za 2 tyzdne ) po praci a neviem ci sa mi to stihne zahojit natolko, aby som uz s tym zapastim mohla v pondelok normalne pracovat. Vedel by mi niekto povedat ci staci ten vikend na to aby nebol ziaden problem hybat zapastim ?
27. jan 2012 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beba1231 ahoj ...podla mna, nie je ziadny problem pracovat uz v ten den, len ho treba natierat kremom a hlavne neskrabat :slight_smile:
28. jan 2012 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@timonko Dakujem za odpoved :slight_smile:. Potrebovala som poradit, tak dufam ze to bude v pohode.
29. jan 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. jan 2012 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mate niekto tetovanie na ruke, vnutorna strana bicepsu????
16. feb 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ktorá z vás má tetovanie nie zo salónu, ale od nejakého "domáceho" tetovača? nepoznáte nejakého v okolí dt, zv, bb, lc? alebo nejaký lacnejší salón v tejto lokalite??
16. feb 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@graceful9 moj ex si dal spravit pred par rokmi "lacnejsie, domace tetovanie". Po par rokoch mu farby vybledli, kontury sa rozpili a to lacne tetovanie si musel dar prerobit a dorobit na uplne iny obrazok u profika. Aj tesne po tetovani to vyzeralo inak od domaceho majstra a od profesionala :wink: Opravu mu robili v BB tu http://www.tattoobysanto.sk/
16. feb 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@geegee a cenovo to tam asi ako vypadá?
16. feb 2012 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. mozete mi odporucit nejake tetovacie studio v BA? ak mate realnu skusenost, to je pre mna dolezite. a tiez by bolo super, keby som mohla niekde na nete vidiet jeho pracu. dik
19. mar 2012 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Od doby tehotenstvi mam porad chut dat si tetovani se jmenem dcery na zapestim jen takovy fakt malicky a nenapadny, ale prijde mi, ze to je posledni dobou tak strasne in, az je to trapny... Ale kdybych uz jedn tetovani nemela, tak bych do toho nejspis sla...
19. mar 2012 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nostek nevím jak je to na Sk ale v ČR vychází časopis Tetování a tam se uveřejňují práce těch nejlepších taterů,takže pokud je něco takového i u vás,tak si to kup a tam někoho z BA najdeš :wink:
@anatanka no já teď plánuju víc jak jedno tetování,ale na podzim bych chtěla jméno syna na krk a od něj až za ucho hvězdičky ve kterých bude jeho datum narození.... :slight_smile: nějak neřeším co je a co není in,syna mám jednoho...
5. apr 2012 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nostek Ja mam 2 tetovania odtialto: http://www.tattoo.aliens.sk/index1.html. Je tam viac taterov, moja je Petronela, je to manzelova spoluziacka zo zakladnej..Len tak k niekomu cudziemu by som sa bala ist, takze toto bolo super, ze ju manzel poznal :slight_smile: a je naozaj uzasna :slight_smile:
5. apr 2012 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, dali ste sa niektora tetovat v obdobi dojcenia?
19. jún 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo ja nad tetovanim uvazujem uz dlhsie, len by ma zajimalo: baby, ktore ste mali tetovanie a potom ste pribrali a zase schudli, zmenilo sa nejako?
19. jún 2012 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám 6 tetovaní a tento rok pribudne ešte jedno ale už posledné na ruku
26. jún 2012 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Holky, máte některá zkušenost s tím nechat si udělat tetování v létě?
2. júl 2012 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milada2 ja som sa dala tetovať už 2x v lete v roku 2010 auguste a aj minulý rok v septembri a teraz sa tiež chystám 18 teho :slight_smile: čo by si rada vedela?
3. júl 2012 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolí to? ja chcem okolo členku, ale ani netuším kde to v Ba robia a čo to vôbec stojí.
3. júl 2012 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruska24 no hovorím že nie je to také príjemné pichanie :slight_smile: ale okolo členku no to ma bolelo dosť lebo tam máš málo mäska :slight_smile:
3. júl 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@edita84
@kacickah baby oznacila som vas lebo pozeram ze ste potetovane:slight_smile: prosim vas , mam uz tetovanie, ale chcem dalsie, len neviem a potrebujem radu, ak este stale kojim, je to prekazka? vedeli by ste mi poradit? dakujem :dizzy_face:
28. mar 2013 o 00:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimave nie je to uplna prekazka, ale nemalo by sa to. lepsie je pockat
28. mar 2013 o 01:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimave pokiaľ kojíš, nemala by si. ide to do tvojej krvi a tým pádom aj do mliečka.
28. mar 2013 o 01:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikipollard
@ladyka8 no to som sa bala, tiez som take pocula ale nevedela som ci je to pravda. tak som asi vybavena ani som nezacala. :frowning2: skoda.
28. mar 2013 o 01:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimave ja som tiež na to čakala že kedy odstavím maličkú :slight_smile: tiež sa chcem dať znova tetovať už sa nemôžem dočkať :slight_smile: vydržíš :slight_smile:
28. mar 2013 o 02:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladyka8 moj maly uz ma dva roky:slight_smile: tak neviem dokedy este mam cakat :grinning:
28. mar 2013 o 03:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tetovanie na zene zabija jej zensky povab a s chlapa robi agresora
28. mar 2013 o 06:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimave ahoj ja som niedke na nete čítala že počas kojenia sa nesmie ale len kvôli hjeniu neviem čo je na tom pravdy ale chlapík ku ktorému chodíme hovoril že on by netetoval.
@lubikan no tak u mňa ho asz zabil úplne lebo ich mám už 6 a ešte som neskončila :slight_smile: ženskosť nie je daná telom ale schopnosťou očariť muža pohladom ženskosť máš v očiach, jáj a aj môj manžel ktorý je najlepší na svete tak isto je najlepší tatko na svete má 7 tetovaní takže takéto predsudky neznášam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. mar 2013 o 06:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@edita84 ja to nechcem riskovat, ak tam ma byt aj trosicku moznost ze urobim zle malemu ked sa dam teraz tetovat, tak jasne ze pockam, keby ale islo len o hojenie tak znesem vela, to by som sa na to dala, lebo uz sa neviem dockat :dizzy_face:
28. mar 2013 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimave asi budeš musieť počkať kým sa maličký úplne odstaví :slight_smile:
28. mar 2013 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimave je lepšie ked pockas.vraj to neni dobre.určite pockaj
28. mar 2013 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok