• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte niektorá z vás tetovanie?

Ja mam malou kerku na kotniku uz nekolik let, ale kdybych si mela dat neco dnes, tak zase jen na kotnik, ale bylo by to jmeno moji dcerky v rodnem jazyce meho manzela.
27. feb 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anatanka a to je v akom? :wink: :wink:
27. feb 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula .... no ako si sa rozhodla? das si tu kerku? a aku? :sunglasses:
28. feb 2008 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi, ja som rozhodnutá bola... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: samozrejme si dám...
Nad vzorom uvažujem, ale vyhráva Fénix...
28. feb 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja chcem tetovanie,uz strasne dlho,ale u nas na Orave sa to nedalo.Tu ano,ale zas som bola tehula a cerstva mamula,tak sa nedalo.Teraz 11.3.pojdem darovat krv a potom pojdem na to
28. feb 2008 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nemas strach ze to bude boliet?
ja som si vybrala obrazok, dohodli sme termin a ked som tam prisla, tak som sa spytala toho chalana, ze ci mu uz niekto po prvom vpichu utiekol :grinning:
lebo ja sa bojim injekcie, tak som sa bala :sweat_smile:
on ze vyskusame to..... urobil mi pol centimetra, ja som neodpadla :grinning: tak sme pokracovali. za hodinku to bolo hotove a ja som takmer pri tom zaspala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. feb 2008 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka mňa všetci strašne strašili ako to bolí a nakoniec som skoro zaspala ako ty :grinning: . ale asi to záleží aj od miesta kde si dávaš kérovať. napríklad bolestivé musia byť lakte alebo kríže. si myslím
28. feb 2008 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj to najviac boli, kde mas kozu hned na kosti ako je napr. lopatka :sunglasses:
ja som to citila ako skrabkanie :grinning:
28. feb 2008 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj...do svalu to boli menej..ale kde nie je vela "mäsa" tak tam je to bolestivejsie...ked mi robil kerku na plece, tak som to takmer vobec necitila a to monotonne vrcanie pistole ma tiez uspavalo :grinning:...ale zasa na lopatke uz to bolo bolestivejsie, ale nie az tak velmi :wink: ...
28. feb 2008 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja mám tetovanie nad zadkom, rovno na tej kosti a išla som skapať od bolesti, ešte aj chalan mi povedal, že som si vybrala nejbolestivejšie miesto.
28. feb 2008 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tiez je to asi individualne...kazdy clovek ma iny prah bolesti :wink:
28. feb 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked som prezila porod bez epi, tak kerovanie je proti tomu malina :grinning: :grinning: :grinning:
28. feb 2008 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka - tiez si to myslim :grinning:
28. feb 2008 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam tetko nad kotnikom a celu dobu ma to steklilo :grinning:
28. feb 2008 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak aj na kotniku to musi sialene boliet :confounded:
28. feb 2008 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mam na nárte bolelo najviac :frowning2:
28. feb 2008 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka196 ... nemas foto kerky na narte? videla som len na ramene :wink:
28. feb 2008 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuu nemam, ale mam tam taku obycajnu ruzu, no a este jedno vzadu na lopatke. to je tiez drak ale trosku iny ako na ramene
28. feb 2008 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vidim ze tam mas raz blond raz hnede vlasy ..... si tiez taky experimentator? :sunglasses:
28. feb 2008 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka no veru vecne nespokojna :grinning:
28. feb 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak sa mi velmi paci tvoj motyl. fakt je suprovy
28. feb 2008 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale hnede ti idu tusim viac. ja som mala tusim uz vsetky farby - okrem zelenej :grinning: :grinning: :grinning: teraz ma uz rok drzia cierne vlasky
a raz dlhe, raz kratke :sunglasses: ked mam dlho rovnaky uces, pripada mi to hroznaaaa nuda :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a urcite mas aj motorku :grinning:
28. feb 2008 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka ja som mala aj zelene ked som si na odfarbene buchla hnedu farbu :grinning: a motorku nemam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. feb 2008 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne sa paci moj motyl, povodne som ho chcela mensieho a v strede medzi lopatkami ale ten chalan ma ukecal ze tam to nebude dobre vyzerat a navrhol mi velkost motyla 3x vacsieho ako som planovala :slight_smile: a mam ho na ramene - medzi lopatkou a plecom
ale som uplne spokojna :sunglasses:
28. feb 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved aj mas byt preco. ja mam tiez takto vzadu na ramene takeho uplne jednoducheho draka formou ornamentu alebo tak nejako :sweat_smile: a tiez sa mi velmi paci. ale uz je dost vyblednuty tak jak prestanem malu kojit planujem ho opravit a dat si dotetovat malej meno na krk :wink: inak na pleci som povodne mala mesiacik ale som si ho dala prekryt
28. feb 2008 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde na krk? dozadu?
28. feb 2008 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej dozadu :wink: len este rozmyslam ci horizontalne alebo vertikalne
28. feb 2008 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,mozem sa pridat do debaty? :wink:
28. feb 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rebeca ze sa pytas, jasne :wink:
28. feb 2008 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fajn :grinning: ,ja mam tetovania 2....zacalo to clenkom...a potom k tomu pribudlo na krizach :grinning: :grinning:
28. feb 2008 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok