Máte niektorá z vás tetovanie?

monkula
24. feb 2008

Ahoj mamuľky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Máte niektorá z vás tetovanie? Ak áno, čo máte vytetované a prečo ste sa rozhodli práve pre ten daný motív?
A ešte otázka, je tetovanie možné v čase dojčenia? Ďakujem za vaše názory a postrehy, tešám sa na vaše príspevky...

janka196
28. feb 2008

rebeca a co to mas vytetovane? 🙂

rebeca10
28. feb 2008

ornamenty.........chcela by som si dat este urobit nejky na nohu z hora,v lete to na bosej nohe pekne vyzera..... 😉

janka196
28. feb 2008

no hej aj mne sa to paci 🙂

rebeca10
28. feb 2008

aj na krku sa mi to velmi paci....ale to by uz moj muz neprezil 😀 😀 😀

zuzitka
28. feb 2008

a vase polovicky tiez maju kerky?

janka196
28. feb 2008

rebeca 😀 😀

rebeca10
28. feb 2008

moj nie,hoc mne by sa to pacilo 😉

janka196
28. feb 2008

zuzitka moj ma tiez na loppatke taku malu pumu, ale uz sa chusta na druhu 😉

zuzitka
28. feb 2008

moj ma na ramene orla..... pridam foto 😎

rebeca10
28. feb 2008

jasne pridaj 🙂

janka196
28. feb 2008

fiha perfektne to ma aj on

rebeca10
28. feb 2008

ano,je to pekne........... 😉

julova
28. feb 2008

fiiiha, zuzitka..chvalim aj ja 🙂...

mne sa lubia aj kerky mojho brata..ked pride na navstevu, ofotim a ukazem Vam 🙂...ma tigra na jednom pleci a na druhom Vikinga 😉...

monkula
autor
28. feb 2008

zus, Baterka má tetovanie? 😀 😀 😀 😀

julova
28. feb 2008

Moni 😀 😀...hej "velka" baterka 😀 ..."mala" baterka je este krpaty...si musi vybrigadovat na kerky 😀

monkula
autor
28. feb 2008

Myslím na Baterku, Tvojho brata a on existuje aj malá baterka? 😕 😕 😕 😕

julova
28. feb 2008

Moni - no to si ich tak ja volam..mam este mladsieho 17-rocneho brata 😉...tak on je "mala" baterka..povodne mal ist do 5proti5 aj on miesto mojho muzika, ale to vies...pubertak..ze nebude traposit 😠 😀 ...tak v TV bol len "velky" Baterka moj brat 🙂

monkula
autor
28. feb 2008

Toho som myslela... 😀 😀 😀

zuzitka
28. feb 2008

vdaka za pochvalu, ale dlho predlho mu trvalo kym si vybral aky obrazok chce 😉

julova
28. feb 2008

sa chystame zasa 🤐 😀 ...som zvedava, ci sa dostaneme a ci si nas Andrej bude pamatat 😅 ...si teraz na pult miesto shreka vysadime ako talizman Terezku 😵 😀 ..zasa sme mimo temy 🤐 😀

dominica
28. feb 2008

zuzitka pekné tetovania 😉 . Môj muž nemá nič, je na to slaboch, bojí sa... 😀 A ani nie je na tetovania ☹ a z mojím sa zmieril v poho. Veď mi to slúbil pri oltári... 😀 , tak čo mu zostávalo.

zuzitka
28. feb 2008

vrta mi v hlave kerka na narte 😅

janka2121
28. feb 2008

zuzitka sa mi moc páčia tie vaše tetovania. môj drahý má vykérovaného vikinga čo stojí na lebkách na jednej ruke a na druhej má také lebky zvláštne niekde v albume aj je kúsok odfotené akurát kde kúpe malého. a ja sa chcem dať ešte raz pokérovať len rozmýšlam že by to bolo trochu väčšie. dala by som si medzi lopatky

zuzitka
28. feb 2008

janka2121 .... vdaka 😉
pozrela som si album, ale nie je to moc vidiet 🙂

baby, skuste urobit nove fotky nech sa mozme popozerat 😀 a pochvalit 😎

eros
28. feb 2008

jeej aka pekna tema 😀 😀 😀

ja mam 2 tetovania a chcela by som aj dlasie len neviem uz co ked mam len certikov samych asi som vedela preco si ich davat aj moje deti su take a ja obzvlast 😀 😀 😀 😀

davajte dake inspiracie na 3tiu kerku 😉

zuzitka
28. feb 2008

eros, citaj prispevky dozadu, su tam nejake napady a aj fotky v albumoch su 😎

zuzitka
29. feb 2008

eros, ved daj si certika 😀 😀 😝

emmka333
29. feb 2008

Ahojte,konecne mne blizka tema 😀
Ja mam tetovanie od 18-tich rokov na krizoch,dost velke a bolelo to ako h.ovado ☹ Vobec mi nevadi,ze ho tam mam aj po 7mich rokoch a myslim,ze mi to vadit nikdy nebude.Vsak si to ani nevidim 😉 Ale keby sa mam rozhodnut znova na to iste miesto tetovat a viem ako to boli,tak by som si to urcite nedala.Len kvoli tej bolesti.Ale uz par rokov rozmyslam nad dalsim tetovanim,bud vzadu na krku nieco male alebo na zapasti mena mojej dcery a muza nejakym zaujimavym pismom.Najprv som si to nemohla dat kvoli tehotenstvu,potom kvoli dojceniu a teraz kvoli plavaniu,lebo by mi bolo luto,keby dcerka kvoli mne nemoze chodit na plavanie,lebo by som nemohla ist par tyzdnov alebo mesiacov do vody.Moj muz si dal vytetovat na celu ruku od ramena az po zapastie ale zo spodu,moje a dcerine meno.Je to pekne a mily dokaz lasky 😎 😀

monkula
autor
29. feb 2008

A ako sa dcérka volá, píšeš, že mená dcérky... 😵 😵

emmka333
1. mar 2008

Monkula - no ja som myslela meno dcerky a muza,takze dcerka ma len jedno meno a to som si tu dala ako nick,takze sa vola Emma 😀