Máte niektorá z vás tetovanie?

monkula
24. feb 2008

Ahoj mamuľky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Máte niektorá z vás tetovanie? Ak áno, čo máte vytetované a prečo ste sa rozhodli práve pre ten daný motív?
A ešte otázka, je tetovanie možné v čase dojčenia? Ďakujem za vaše názory a postrehy, tešám sa na vaše príspevky...

aniratak696
21. jan 2011

@timonko
🙂 mozno si to nejako z viacerych obrazkov pospajas a budes mat original 😉

aniratak696
21. jan 2011
niebau
21. jan 2011

Zdravím všechny,
tak se musím přidat, taky jsem vždy snila o tetování, ale své první tetování jsem si nechala dělat až ve 28 letech, ( jedno mám na předloktí- motýl, a druhé na nártu až ke kotníku- kytky), a chystám v nejbližší době ještě najedno- nejspíš na krk ze zadu ale ještě nejsem rozhodnutá co to bude, s tetováním jsem spokojená a vůbec mě nazajímají názory ostatních lidí ( jako zda se to někomu líbí či ne), vůbec to nevypadá vůlgárně, jde prostě o styl jaký člověk má. 🙂

timonko
22. jan 2011

@aniratak696 Ďakujem sú krásne 🙂

aniratak696
23. jan 2011

@niebau ahooj daj foto 🙂

miruska15
23. jan 2011

ahojte tak ja som si dala v 34r vytetovat na vnutornu stranu ruky inicialy mojej rodinky.A tak som sa bala a prežila som to.Tak ma to dostalo že uvažujem o dalšom skrašleni.Tiež sa mi pači zo zadu na krk alebo nad prdel na chrbat.Mam par znamych ktori sa nad tym pohoršovali ale ja som ich hned zrušila,a par čo by aj chceli ale...

aniratak696
27. jan 2011

@miruska15 😀 presne tak

monkula
autor
27. jan 2011
gangulienka
27. jan 2011

@monkula krasne 🙂

monkula
autor
27. jan 2011

@gangulienka ďakujem...
a pozerám, že Tebe by som ho mohla ukázať aj naživo 😀 😀 si mi veľmi povedomá...
A Tamarke všetko najlepšie k meninám..

sendi
27. jan 2011

@monkula neda mi to nenapisat....bože prekrasne tetovanie,nadherne.mozem sa ta nieco opytat?tie kvety si si dala pred otehotnenim?co az potom....

jakoubka
27. jan 2011

Holky,krásný tetování 😵 😵

@monkula -nádhera 😵 🙂

já mít krásný břicho a né jak měsíční krajinu,tak si ho dám tam.
ted mám jen na kotníku:

sendi
27. jan 2011

@jakoubka super tetovanie,ja rozmyslam ze si tiez vytetujem meno syna,uz stacili ornamenty ci kvietky,teraz a este ked vidim to tvoje,len sebastian je dlhsie meno,tak kam si ho mam vytetovat?islo by to na lopatky?

monkula
autor
27. jan 2011

@sendi po dvoch tehotenstvách a dvoch pôrodoch.. ďakujem..
@jakoubka aj Tebe ďakujem 🙂

monkula
autor
27. jan 2011

http://www.myspace.com/497101712/photos/3535918...
tu je to celé, ak ste to tam nenašli....

sendi
27. jan 2011

tak klobuk dole,mas nadherne brusko ty kokso 😀 ja mat take tak som happy ja blcha.ja mam želatinu na bruchu....

monkula
autor
27. jan 2011

@sendi jaj, to bejvávalo... 😀 😝

gangulienka
27. jan 2011

@monkula rada by som ho omrkla nazivo 😉 , ale neviem odkial by si ma mohla poznat...ja tiez uvazujem nad dalsim, ale najprv dokojim a za ten cas premyslim 🙂 ale tvoje ma veeeeeelmi inspirovalo 😉
tamcuske odkazem 😉

monkula
autor
27. jan 2011

@gangulienka no lebo bývame v jednom meste.. 😀 😀 😀

gangulienka
27. jan 2011

jaaaj lenze ja nebyvam v MA ale vo Vysokej pri Morave 🙂

monkula
autor
27. jan 2011

@gangulienka a ani si nepracovala v MA?

gangulienka
28. jan 2011

nie ja som z BA, sem sme sa len prestahovali

wieruss
7. feb 2011

ahojte, potrebovala by som poradit. mam uz jednu kerku na chrbte a chcem dalsiu este na nohu, ale snazime sa o babo a ja sa bojim, aby som ho nejako neinfikovala ... co myslite ? ked napr. dam spravit tattoo a o 2 tyzdne nato ostanem tehu, nebude to nejaky problem ? Viem, ze farby su dnes kvalitne a tak by tam riziko nemalo byt, ale radsej sa chcem opytat, vycitala by som si do konca zivota keby som co i neumyselne ublizili buducemu babu 😅 dakujem vopred za rady 🙂

naty
7. feb 2011

@wieruss Já si myslím, že by se nic nestalo, ale co tak pro jistotu na měsíc být opatrní a je to vyřešený, ne? 😉

jezkomanka
9. feb 2011

ahojte!! ja ked som si dala 1.kerku som myslela ze bude aj posledna, ale ako som lezala na stole a tetoval ma tak uz som premyslala nad novou 😀 momentalne mam 3 a uz sa velmi tesim ked si budem moct dat aj k narodeniu mojho baby 😉 len chystam sa kojit tak to asi este potrva 😒 aspon budem mat dost casu vybrat nieco krasne

janka146
10. feb 2011

@jezkomanka krásne tetovania 😀

helka101
10. feb 2011

@jezkomanka naozaj krasne.. mna to čaka na buduci tyžden. 😵 😵 😵

helka101
14. feb 2011

kočky tak tu to je

helka101
15. feb 2011

@naty ahooj, no hodila som už fotku tetovania, čo ty nato? 😉

naty
15. feb 2011

@helka101 nádhera!! 😵 Šikovnej tatér!! 😉 Návrh sis udělala nakonec sama nebo ti udělal on? A nebylo to tak hrozný, co? 🙂