Máte niektorá z vás tetovanie?

monkula
24. feb 2008

Ahoj mamuľky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Máte niektorá z vás tetovanie? Ak áno, čo máte vytetované a prečo ste sa rozhodli práve pre ten daný motív?
A ešte otázka, je tetovanie možné v čase dojčenia? Ďakujem za vaše názory a postrehy, tešám sa na vaše príspevky...

zuzitka
12. mar 2008

fiiiha, nejak stagnujeme ☹
nasla som tuto temu az na 5 strane, no teda...... 🙂

matka307
13. mar 2008

Ahojte. Ja tetovanie nemam, ale určite si ho dam. Lenže momentalne kojim, a švagrina sa pýtala v tetovaciom salone, či sa môže dať tetovať aj dojčiaca matka, tak tam povedali, že nie, lebo sa môže stať, že to prejde do mlieka. Takže, ked dokojim, určite sa dam. A netrapi ma, čo sa to budem hovoriť, ked budem mať 60. Kolko je mladych ludi s piercingom a tetovaným. Existuje aj tetovanie len na päť rokov. Takže niet o čom. 😀

nasticka
14. mar 2008

Ahoj baby. Já mám taky tetování. Nechala jsem si ho udělat v 19 /teď je mi 24/ moja mama se z toho malem pokácela, když to viděla, moje babka mne nadobro zavrhla se slovy "no přesně jako její otec" a statní reakce okolí jsou dobré i špaté. Mám ho na vnitřní straně ruky mezi loktem a ramenem, takže pokud nezvedám ruce nad hlavu, tak to není vidět. Třeba v práci si toho všimli asi až po 3/4 roce 😉 takže poud otřebuju být někdy za dámu, tak to nijak nekazí dojem ze slušného oblečení, ani na svatebních fotkách to nikde není vidět. Manželovi se to nijak extra nelíbí, ale spíš v tom smyslu, že on by se tetovat nedal, jinak si to občas prohlíží..naši malou to zaujalo, a pořád se mi snaží "vzít" 😀 jen si musím připravit pádné argumenty pro vysvětlení, že to není pro malé dětičky, až začne mluvit a dožadovat se, že chce taky obrázek, jako maminka 😅 chci si nechat udělat ještě jedno tetování, ale zatím kojím a tak čekám... a určitě se neohlížím na okolí ani na módní trendy, prostě si vyberu, co se líbí mi, hlavně ať je to originl a ne kýč, co má každý. a až mi bude 60, sotva budu na veřejnosti zvedat ruce nad hlavu 😀

petruci6
14. mar 2008

ja som po tetovani tuzila od mojich 19 a v 23 som sa aj dala tetovat na nohu,v okoli clenka,takze ked nenosim sukne ani o tom nikto nevie. V robote to este tiez nevideli,ale mne sa to paci

cazadora
14. mar 2008

Ahoj holky já mám tetování na levim boku na zádech tak cca 8na 8cm když chci aby bylo vidět tak je akdyž ne tak neni, a jak píšete je to droga jak jednou zkusíš chceš další, akorát já sem posera u toho tetování jsem asi tak po minutě omdlela takže nejdřív musim překonat strach 😀 a bůh ví jak to dopadne

nasticka
14. mar 2008

jj tak bysem chtela druhou kerku ke kotniku, takove nenapadne misto

cipca07
14. mar 2008

ahoj nasticka aj ja som si dala tetovanie k clenku a mozem ti povedat ze tam ma to ani trosku nebolelo dala som si 2 kvety velmi sa mi to pacilo nam to len kratky cas 3 tyzdne ale ked som to prirovnala ku depilacii tak tetko je prechacka rajom 😀

zuzule
14. mar 2008

Ahoj holky. Já mám tetování na zádech dole na levé straně na kříži. Takový ornament, asi 15 cm...Mám ho už osm let a jsem spokojená. Sranda byla, že jsem se docela bála, tak jsem si den před tím epilovala nohy, jako že se připravím na tu bolest 😀 NO, pro mě je epilace největší bolest, tak proto...skoro vždy mi tečou slzy 😔 hlavně když jedu kolem kotníků...

NO, ale jak píše cipca, tak to tetování byla proti tomu úplná legrace! FAkt, vůbec mě to nebolelo...možná trošku, když dělala takové ty linie, ale že bych to nemohla vydržet, to vůbec ne... Dělala mi to jedna paní a dobře jsme si u toho pokecaly, takže parádička. Pro lidi co bydlí poblíž Karviné, doporučuji a i cena byla suprová...

TAky bych chtěla něco dalšího, ale to teprve tehdy až vymyslím co...až něco hezkého objevím, něco co mě opravdu nadchne...Líbí se mi třeba na chodidle, ale tam to bude asi děsně bolet, je tam moc jemná kůže - au...ale ta paní, co mi to dělala, tam měla na zdi fotku právě takového tetování na noze - růže co se jako točí až ke kotníku - moc krásné - barevné! to bych brala! Máte někdo něco takového?

briketa
14. mar 2008

zuzule tak som sa schuti zasmiala....ako pripravu som si den predtym depilovala nohy 😀 😀 😀 😀 😀
Ty si dobry expert.
Ja som tetovana na jednom z najcitlivejsich miest na bruchu a uplne v pohode. Jedine by som nechcela skusit tattoo na slabinach. Hnusne steklenie a bolest v jednom uaaaaaa uaaaaaa 😖

dara9402
14. mar 2008

caute kocky tak sa pridam, ja mam kerky dve jednu vzadu na pleci (tu mi trosku vydno aj v albume lebo tam mam odfotene vlasy zozadu) a jednu na narte pravej nohy. na nohe mam tiahli ornamentik ktory mi ide od velkeho palca krizom cez chodidlo,(sakra to bolelo 😖 ) velmi sa to paci a pravdu povediac rozmyslam nad dalsim. podla mna je tetovanie filozofia, nieje to o tom aby som sa predvadzala alebo take nieco jednoducho je to o tom ze to chcem lebo sa to paci mne a je to moja ozdoba. Urcite niesom za kerky ktore znetvoria cloveku polovicu tela ale v kazdom pripade pekna efektna permanentna ozdoba nieje na skodu a hlavne musi byt kvalitne urobena
lebo nieje nic horsie ako zjazvena koza po nevydarenom pokuse

zuzule
14. mar 2008

Briketa - to jsem ráda, že jsem tě rozesmála 🙂 Já se tomu teď už taky směju, ale nevěděla jsem, do čeho jdu, tak co 😅

Dara - moc hezká kérka 😉 a nechceš na chvilku hodit do alba fotku té kérky na nožce? To by mě moooc zajímalo, to je to, co by se mi asi taky líbilo...A jak dlouho ti to na té noze dělali?

katalines
14. mar 2008

Ahoj holky, já mám na noze nad kotníkem ornament cca 15cm, tatérka mě "strašila" že mě to může bolet, ale já se celou dobu chechtala, jak mě to lechtalo 😀 jen to trošičku zabolelo na té kosti

katalines
14. mar 2008

jo a mám jí asi 6 let, jsem si jí dala k svátku 😀

zuzule
14. mar 2008

Já zas k narozeninám 🙂 (20.)

katalines
14. mar 2008

😀

langkofel
16. mar 2008

A ja som si dala tetovacku ako darcek na oslavu uspesneho rozvodu😀 😀 😀 ale to uz bolo davno 😝.
Mam okolo pupku taky ornament a robili mi ho tiez v TT, ale kde to uz neviem, na odporucanie jedneho kamarata. Paci sa mi to aj ked uz brusko po porode nie je "najplochsie 😖 ", ale mojej dcere sa tiez paci a minule sa aj pytala odkial mam taku peknu nalepku 😀 😀 😀 . A tesim sa na to ako budu za mnou chodit vnucata a prosit: "Babka noze ukaz potetovany pupok" 😀 😀 😀

snoopy
18. mar 2008

čavte,
ja mám kerky dve...na ramene a na kostrči..či kde to vlastne je 😕 😀 ...dala som si to robiť v Škótsku, zdá sa mi to krajšie ako tetovania robené u nás...také nejaké plastickejšie to mám...ale netvrdím,že u nás nevedia tetovať .
...mám tam čínske znaky (strašná originalita - viem 😅 😉 )...na ramane čínske Z - ako zuzana a na krížoch čínsky znak ohňa - živel ako ja 😕 😀 ...dúfam, že to je to čo mi hovorili a nenosím vytetované nejaké "bambusové výhonky" 😅

briketa
18. mar 2008

Snoopy, ja mam kamosku, co ma vytetovaneho Snoopyho 🙂

wladka
18. mar 2008

zuzla, ja mam na vonkajsej strane, nad clenkom vytetovany 10cm ornament.. taky zivel, ohen.. a mne to umrtvili, takze ma to nebolelo 😀 .. a to mam farbou, co ma zmiznut za 5 rokov, a mam to uz 8rokov 😀 .. to je tymi farbami, co sa pouzivaju na pernamentny make-up, to aj ja robim.. 😉 obocko, pery, ocne linky..

inak, kamoska ma v susurke, tesne vedla pasika 😉 morskeho konika.. 😀 pekne to vyzera..

gangulienka
19. mar 2008

ahoj ja mam vytetovanu slnecnicu na hrudniku pod klucnou kostou (stonka konci tam kde zacina prsnik) a urcite chcem este nieco...ale neviem co a hlavne kde

hedunecka
19. mar 2008

zuzitka chcem si dat dalsiu na zapastie bud datum dcery alebo 2ceresne 😉
tu co mam na pipiske 😅 mam prerezanu po cisarskom ale dr.sa znazili ju dat dokopy a vyzera celkom fajne len mam ciaru cez nu 😉

arietiska
19. mar 2008

Já mám už dvě tetování a další určitě přijde na řadu. Mám na rameni ornament a přes nárt kolem kotníku další. Nad něj si nechám udělat čísnký znak svého znamení a z druhé strany čísnký znak narození svého syna a dalších dětí pokud budou ... 🙂 Tetování se mně líbí a nemám to absolutně kvůli nějaké módě. Prostě to něco o mě vypovídá a hlavně je to trvalý šperk. Taky všechny ženský nosí naušnice přestože to nejdřív měli jen piráti, následně děvky a nikomu nepřijde divný, že to má v nyní každá ... 😉 Klidně ať má každej kérku ... jelikož kojení trvá jen určitou chvíli asi bych počkala až po kojení, ale myslím, že by to nemělo vadit ani kdyby se někdo dal tetovat v době kojení.

hedunecka
19. mar 2008

arientiska mna tetovali ked som bola teho/sice som o tom nevedala/a sme tu zdrave a krasne 😀 😀 😀

arietiska
19. mar 2008

Já se nechala v těhu překérovat, pač to nemá na plod vliv žádný!

arietiska
19. mar 2008

Já jsem si říkala, že pokud to miminko zažije s mami něco nepříjemnýho a uvidí, že mami je statečná, třeba bude taky statečný a nebude ho všechno hned bolet. 🙂 zatím je statečný a zdá se, že i nepříjemý věci snáší dobře. 🙂 Třeba to mělo něco do sebe. 😀

otrivinkajanka
19. mar 2008

ja mam na kotniku ornament a pod nohavickami som mala srdiecko,ale ked som otehotnela a rastlo mi brusko tak sa mi to zdeformovalo a teraz uz mam strach si to dat urobit lebo to dost bolelo vtedy som bola pubertacka a bolo mi to jedno ale teraz uz by som sa neodvazila na take kusky ako ked som si dala pearsing do pupku a jazyku

gangulienka
19. mar 2008

arietiska to s tym datumom narodenia si ma asi inspirovala 😉 ...dam si bud cinsky znak mena mojej malej alebo datum narodenia...uvidim co bude vyzerat lepsie...ale kde to najdem ??

arietiska
19. mar 2008
zuzitka
19. mar 2008

blizi sa mi 30ka 😝 zeby som si darovala novu kerku? 😵

gangulienka
19. mar 2008

dakujem, ale ja som skor myslela ze meno Tamara, alebo datum 18.12.07 napisane cinskymi znakmi. Ale to budem asi musiet najst niekoho kto vie po cinsky 😀