Máte niektorá z vás tetovanie?

monkula
24. feb 2008

Ahoj mamuľky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Máte niektorá z vás tetovanie? Ak áno, čo máte vytetované a prečo ste sa rozhodli práve pre ten daný motív?
A ešte otázka, je tetovanie možné v čase dojčenia? Ďakujem za vaše názory a postrehy, tešám sa na vaše príspevky...

beba1231
27. jan 2012

Ahojte, ja by som potrebovala poradit. Chcela by som si dat tetovanie na zapastie, take malicke. Dala by som si ho v piatok ( za 2 tyzdne ) po praci a neviem ci sa mi to stihne zahojit natolko, aby som uz s tym zapastim mohla v pondelok normalne pracovat. Vedel by mi niekto povedat ci staci ten vikend na to aby nebol ziaden problem hybat zapastim ?

timonko
28. jan 2012

@beba1231 ahoj ...podla mna, nie je ziadny problem pracovat uz v ten den, len ho treba natierat kremom a hlavne neskrabat 🙂

beba1231
29. jan 2012

@timonko Dakujem za odpoved 🙂. Potrebovala som poradit, tak dufam ze to bude v pohode.

timonko
29. jan 2012

@beba1231 🙂 😉

bebaa
16. feb 2012

Ahojte, mate niekto tetovanie na ruke, vnutorna strana bicepsu????

graceful9
16. feb 2012

baby, ktorá z vás má tetovanie nie zo salónu, ale od nejakého "domáceho" tetovača? nepoznáte nejakého v okolí dt, zv, bb, lc? alebo nejaký lacnejší salón v tejto lokalite??

geegee
16. feb 2012

@graceful9 moj ex si dal spravit pred par rokmi "lacnejsie, domace tetovanie". Po par rokoch mu farby vybledli, kontury sa rozpili a to lacne tetovanie si musel dar prerobit a dorobit na uplne iny obrazok u profika. Aj tesne po tetovani to vyzeralo inak od domaceho majstra a od profesionala 😉 Opravu mu robili v BB tu http://www.tattoobysanto.sk/

graceful9
16. feb 2012

@geegee a cenovo to tam asi ako vypadá?

nostek
19. mar 2012

ahojte. mozete mi odporucit nejake tetovacie studio v BA? ak mate realnu skusenost, to je pre mna dolezite. a tiez by bolo super, keby som mohla niekde na nete vidiet jeho pracu. dik

anatanka
19. mar 2012

Od doby tehotenstvi mam porad chut dat si tetovani se jmenem dcery na zapestim jen takovy fakt malicky a nenapadny, ale prijde mi, ze to je posledni dobou tak strasne in, az je to trapny... Ale kdybych uz jedn tetovani nemela, tak bych do toho nejspis sla...

petrajavor
5. apr 2012

@nostek nevím jak je to na Sk ale v ČR vychází časopis Tetování a tam se uveřejňují práce těch nejlepších taterů,takže pokud je něco takového i u vás,tak si to kup a tam někoho z BA najdeš 😉
@anatanka no já teď plánuju víc jak jedno tetování,ale na podzim bych chtěla jméno syna na krk a od něj až za ucho hvězdičky ve kterých bude jeho datum narození.... 🙂 nějak neřeším co je a co není in,syna mám jednoho...

ciusinka
5. apr 2012

@nostek Ja mam 2 tetovania odtialto: http://www.tattoo.aliens.sk/index1.html. Je tam viac taterov, moja je Petronela, je to manzelova spoluziacka zo zakladnej..Len tak k niekomu cudziemu by som sa bala ist, takze toto bolo super, ze ju manzel poznal 🙂 a je naozaj uzasna 🙂

palomka
19. jún 2012

baby, dali ste sa niektora tetovat v obdobi dojcenia?

medovka14
19. jún 2012

noo ja nad tetovanim uvazujem uz dlhsie, len by ma zajimalo: baby, ktore ste mali tetovanie a potom ste pribrali a zase schudli, zmenilo sa nejako?

kacickah
26. jún 2012

ja mám 6 tetovaní a tento rok pribudne ešte jedno ale už posledné na ruku

milada2
2. júl 2012

Holky, máte některá zkušenost s tím nechat si udělat tetování v létě?

edita84
3. júl 2012

@milada2 ja som sa dala tetovať už 2x v lete v roku 2010 auguste a aj minulý rok v septembri a teraz sa tiež chystám 18 teho 🙂 čo by si rada vedela?

maruska24
3. júl 2012

bolí to? ja chcem okolo členku, ale ani netuším kde to v Ba robia a čo to vôbec stojí.

edita84
3. júl 2012

@maruska24 no hovorím že nie je to také príjemné pichanie 🙂 ale okolo členku no to ma bolelo dosť lebo tam máš málo mäska 🙂

mimave
27. mar 2013

@edita84
@kacickah baby oznacila som vas lebo pozeram ze ste potetovane🙂 prosim vas , mam uz tetovanie, ale chcem dalsie, len neviem a potrebujem radu, ak este stale kojim, je to prekazka? vedeli by ste mi poradit? dakujem 😵

vikipollard
28. mar 2013

@mimave nie je to uplna prekazka, ale nemalo by sa to. lepsie je pockat

ladyka8
28. mar 2013

@mimave pokiaľ kojíš, nemala by si. ide to do tvojej krvi a tým pádom aj do mliečka.

mimave
28. mar 2013

@vikipollard
@ladyka8 no to som sa bala, tiez som take pocula ale nevedela som ci je to pravda. tak som asi vybavena ani som nezacala. ☹ skoda.

ladyka8
28. mar 2013

@mimave ja som tiež na to čakala že kedy odstavím maličkú 🙂 tiež sa chcem dať znova tetovať už sa nemôžem dočkať 🙂 vydržíš 🙂

mimave
28. mar 2013

@ladyka8 moj maly uz ma dva roky🙂 tak neviem dokedy este mam cakat 😀

lubikan
28. mar 2013

tetovanie na zene zabija jej zensky povab a s chlapa robi agresora

edita84
28. mar 2013

@mimave ahoj ja som niedke na nete čítala že počas kojenia sa nesmie ale len kvôli hjeniu neviem čo je na tom pravdy ale chlapík ku ktorému chodíme hovoril že on by netetoval.
@lubikan no tak u mňa ho asz zabil úplne lebo ich mám už 6 a ešte som neskončila 🙂 ženskosť nie je daná telom ale schopnosťou očariť muža pohladom ženskosť máš v očiach, jáj a aj môj manžel ktorý je najlepší na svete tak isto je najlepší tatko na svete má 7 tetovaní takže takéto predsudky neznášam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mimave
28. mar 2013

@edita84 ja to nechcem riskovat, ak tam ma byt aj trosicku moznost ze urobim zle malemu ked sa dam teraz tetovat, tak jasne ze pockam, keby ale islo len o hojenie tak znesem vela, to by som sa na to dala, lebo uz sa neviem dockat 😵

ladyka8
28. mar 2013

@mimave asi budeš musieť počkať kým sa maličký úplne odstaví 🙂

kacickah
28. mar 2013

@mimave je lepšie ked pockas.vraj to neni dobre.určite pockaj