Máte niektorá z vás tetovanie?

monkula
24. feb 2008

Ahoj mamuľky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Máte niektorá z vás tetovanie? Ak áno, čo máte vytetované a prečo ste sa rozhodli práve pre ten daný motív?
A ešte otázka, je tetovanie možné v čase dojčenia? Ďakujem za vaše názory a postrehy, tešám sa na vaše príspevky...

zuzitka
2. mar 2008

mne povedal ten tattoo-chalan ze on 5 rocne ani 7 rocne kerky nerobi, ani farebne. on to bral ako umelecke dielo a farebne mu pripadaju ako kolotocarske kerky a tie 5 rocne - ked zacnu blednut, vyzera to ...... ako spinave..... 😨

to pisem jeho nazor, nie moj 😝

zuzitka
2. mar 2008

janka .... specialne pre mna? 😅 wow, dakujem 😉
dobre to vypada..... a ako s tym fungujes? lebo tu niekto pisal, ze pri nejakej spolocenskej akcii by sa za kerku hanbil, ze by si ju schoval, adt.

ja s mojou nemam ziadny problem 😀

eros
2. mar 2008

zuzit nevadi ja som nepocula nic 😅 😅 uvidime casom mozno dam inde ked tato zmizne alebo ju obtiahneme.musim hladat asi daco ine

kukla som sa lepsie uz bledne 😀 😀

dominica
2. mar 2008

briketa, konečne som videlu to tvoje tatoo, je supééér 🙂 🙂 🙂

veronikapulkertova
2. mar 2008

Ahojky, vidim, ze se tu vede diskuze o tetovani. Nenalette tetovanim na 5 let!!!!!!!! Nikdy vam to tetovani uplne nezmizi, vypada to pak jen jako spinavy flek! Radsi si nechte klasicke tetovani a zvolte partie, kde to muzete casem schovat. Ja mam tetovani na brisku 🙂 Muzete mrknout do albicka.

briketa
2. mar 2008

dievcata, uz si nepamatam kt. ste este chceli zastihnut moje tattoo, dala som ho zas do albumu, tak sa mrknite kym to este nevymazali

eros
2. mar 2008

veronika aj som taku partiu nasla 😀 😀 😀 a troska detial na tvoju kerku 😅 😀

zuzitka
2. mar 2008

veronika .... ani ja som to poriadne nerozoznala co to mas za kerku 😉

presne, mna hned v salone upozornil, ze 5 rocne nerobi, ze to zle vyzera, ked to mizne 😖
ale ja som ajtak chcela kerku na furt 😀 ked uz, tak poriadne 😎

eros
2. mar 2008

tuna chrbte mam dozivotneee 😀 😀

janka2121
2. mar 2008

zuzitka úplne v pohode s ňou fungujem aj na spoločenskej akcií. 😉 nemám problém

briketa pekné 😉

hedunecka
2. mar 2008

ahojte babulky tak aj ja sa pripajam ja mam tetovanie na intimnyx miestax 😅 a na clenku..
druhu kerku mi robili ked som bola asi v 2mesiaci a nevedela som o tom tak som rada ze to nemalo ziadne nasledky-xvalobohu 😔
teraz sa xystam na tretiu 😅 🤐

zuzitka
3. mar 2008

hedunecka .... a aku kerku si ides dat? mas foto v albume? idem kuknut... 😵

monkula
autor
3. mar 2008

Zuzitka, ty si takááá zvedavá na tie kerky... 😀 😀 😀

zuzitka
3. mar 2008

ved ale to zistujem pre teba, monkula 😀

monkula
autor
3. mar 2008

Ejha, tak vďaka, ale ja mám viac.menej vybraté, vyhráva Fénix 😵 😵 😵
Mám dobrú stránku na predlohy na tetovanie, chcete link? 😀 😀 😀 😀

etuska
3. mar 2008

aaano 🙂

monkula
autor
3. mar 2008

http://www.eviltattoo.com/phoenix.html
nech sa páči... 😀 😀 😀

alionuska
4. mar 2008

No teda baby,mne niektore tie kerky pridu az odpudzujuce... 😝 Neviem preco,ale ja by som si telo nikdy nenechala tak zohavit.Ale ved to je kazdeho osobna volba a vec. 😅 Najviac ma zaujal ten obrazok na strane 6.Na tom cernochovi.Ale keby som si take nieco chcela dat urobit,tak asi o desat krat mensie 😀 ako na obrazku. 😀

briketa
4. mar 2008

Ja sa najviac smejem na tych vyhlaseniach Nikdy a Nikdy a Nikdy.... moj muz vzdy vyhlasoval, ze by v zivote nechodil so zenou co ma tetovanie... a potom som prisla ja a po troch tyzdnoch ma pytal o ruku 😀

alionuska
4. mar 2008

Briketa,to ako narazas aj na to moje nikdy?No asi ta sklamem,ale ja to myslim vazne.Keby som to chcela,tak uz hadam za tych mojich 33 rokov by som si to dala urobit. 😀 Ale vo vasom pripade bud len rada.Mozno si tvoj drahy vsimal na tebe viac tvoje ine prednosti,ako nejaky obrazok.. 😉

bihan
4. mar 2008

Monkula, poznám 😎

Briketa, ten môj zas NIKDY nechcel deti 😉

many
4. mar 2008

jééééééé jsem našla super téma - tetování 🙂 tak já mám taky jedno už tak 3 roky a chtěla bych jednou hrozně sluníčko na pupík,ale to až po dětech,a záleží na tom,jak to bříško bude vypadat,jestli bude vytahaný tak to nebude mít cenu ☹ ale hrozně se mi to líbí 🙂 teď mám jen na rameni houslový klíč v měsíci 😀

many
4. mar 2008

jinak jsem ale pro černý,barevný se mi nelíbí 🙂

kristi
4. mar 2008

ja ho mam uz skoro 9 let, na lopatce

many
4. mar 2008

já ho mám mezi ramenem a lopatkou 😀 tak uprostřed,aby neměnilo tvar při pohybu 😀 tak přesně 🙂

monkula
autor
4. mar 2008

Alionuška, ten obrázok na strane šesť myslíš ten prvý?
To má vytetované MM 😎 😎 😎 Len to má vytieňované, nie celé čierne a je to ešte krajšie... 😉 😉 😉

alionuska
4. mar 2008

monkula,presne ten myslim.Asi to vyznie blbo,ale mohol by mi ho ukazat,toho vtaka 😀 😀 .?Ale nie,ja ti verim,ze to vytienovane musi byt este krajsie.Tak to mame potom rovnaky vkus,ze? 😉

bihan
4. mar 2008

Baby, ja som asi divná, ale ak si dám ďalšie tetovanie, tak na polku chrbta... tie malé nenápadné sú fajn, ale teraz by som chcela niečo "poriadne" 😀

vavka33
4. mar 2008

Bihan,nie si divna,moj manzo chce na cely chrbat draka 🙂

janka2121
5. mar 2008

bihan presne to chcem aj ja. niečo veľké a tiež na chrbát. ono je to tetovanie ako droga. keď raz skúsiš tak chceš znova 😀