Máte niektorá z vás tetovanie?

monkula
24. feb 2008

Ahoj mamuľky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Máte niektorá z vás tetovanie? Ak áno, čo máte vytetované a prečo ste sa rozhodli práve pre ten daný motív?
A ešte otázka, je tetovanie možné v čase dojčenia? Ďakujem za vaše názory a postrehy, tešám sa na vaše príspevky...

dara9402
10. dec 2008

kocky ak si chcete uzit bezbolestny porod dajte si pokerovat inu cast tela, ja mam kerku na narte a vyzera aspon podla mna velmi pekne a isto to nieje take "otrepane" miesto ako krize tam to ma kazda druha 😉

monkula
autor
10. dec 2008

a ja budem otrepaná a dá msi na kríže..... 😀 😀 😀 😀 😀
inam sa mi to nehodí, chcem takú väčšiu ,tak preto a mať kerku an nohe sa mi teda vôbec nepáči...

dara9402
10. dec 2008

v poho ved to je kazdeho vec, ja som si dala pokerovat chodidlo lebo sa mi to paci a beriem to doslova ako ozdobu.

mon uz mas vybraty aj motiv?

monkula
autor
10. dec 2008

dara ,jasné ,ja so mt onemyslela ako zádrapku... 😉
cchela by som vtáka Fénixa, veľmi sa mi páči tent omotív:
http://tn3-2.deviantart.com/fs12/300W/i/2006/28...

dara9402
10. dec 2008

no ten je nadherny len neviem fakt ci na krizoch bude vyzerat dobre lebo je na vysku, predstav si ho skor v oblasti ladvin pokial ho chces tak co ja viem 15-20 cm od stredu chrbtice alebo potom si ho viem predstavit hore na chrbte presne v strede tam by mu isli pekne kridla k pleciam

monkula
autor
10. dec 2008

dara, veĎ to... že je t ostrašne vysoké....
na chrbte má Fénixa MM 😉 ja na chcrbát enchem ,cchem nieč odecentné.. mala so mvybratý ešte jeden motív, bol to tiež F0nix, len bol akokeby z takých tých hovadín ,čo si dávajú baby na kríže, z ornamentov 😅

dara9402
10. dec 2008

mrkni mi do albumu ja mam take 🙂

dara9402
10. dec 2008

preto myslim ze tak na boku by to bolo originalne

monkula
autor
10. dec 2008

pekné 😉 😉
skúsim pohľadať ten druhý motív, čo sa mi páčil

dara9402
10. dec 2008

a prave take tie ornamenty na krizoch mi pridu uz strasne gycove, kocky chodia pomalovane henou a tvaria sa ze ty kokso mrkaj co mam

dara9402
10. dec 2008

len uz sa mi mali chcem si to dat zvacsit na cely nart musim nieco vymysliet a niako spracovat manza aby sa so mnou nerozviedol ked si dam pokerovat hanky 😉 😉 😉
lebo to mam este v plane

monkula
autor
10. dec 2008

no, nenašla som t o..
VeĎ to, že tie ornamenty mi prídu rovnako gýčovité ak očínske znaky 😀

dara9402
10. dec 2008

ze kura na sladkokyslo 😀 😀 😀 😀 😀 a prazena ryza

nevadi ze si nenasla
ten vtak je veeeelmi pekny osobne sa mi naozaj velmi paci skus porozmyslat na inym miestom kde by si si ho dala, ja si ho fakt viem predstavit na boku a aspon tak 30cm dlheho bolo by to super

dara9402
10. dec 2008

http://www.tetovanie.sk/polozka.php?id=242

inac toto by mozno nevyzeralo zle na krizoch

dara9402
10. dec 2008
zuzitka
10. dec 2008

monkul ... tak naboku je to dobre, ako pise dara 🙂
a nepacilo by sa ti to na ramene ale vzadu na chrbte, cez lopatku? ... ako by som to napisala.... ako mam ja motyle 😀

a doplnim anketu 😀 😀
mne sa nepaci na krizoch vobec 😝
ale noha je fajn... na lytku alebo na narte 😵

monkula
autor
10. dec 2008

nechcem na chrbát..... to mi príde už moc, výstredné... 😅
anjmä taká veľká kerka...
MM má peknú ,cez chrbát ,Tebe so mt otuším Zuzka posielala ,že? 😅

zuzitka
10. dec 2008

zda sa mi ze hej ..... 😉

tak to daj tak, aby ti to tielko zakrylo, ked nebudes chcet, aby to bol vidno 🙂

a na krizoch ti to nebude vadit? ... pripadat vystredne? 😀

dara9402
10. dec 2008

zuzi ty mas pekne jemne motyliky

mon ten bok by bol asi najlepsi sa mi to zacina pacit cim dalej tym viac a fakt to vies schovat ked treba a ukazat ked treba 😉

zuzitka
10. dec 2008

dara vdaka 😉 ale zacinaju mi pripadat take opustene..... nejaky kvet by sa mi tam pacil .....

mne sa paci ten tvoj nart 🙂
ale to muselo bolet........ sa mi zda, ze uz to tu niekto pisal, ze to boli.......... 😀

dara9402
10. dec 2008

a to ake miesto patri fakt k tym menej pouzivanym tak by si bola originalna aj co sa tyka motivu aj miesta 😉

zuzitka
10. dec 2008

sa mi zda, ze janka196 to tu pisala, ze ma na narte 🙂

ozaj janka .... co mas nove? pribudla dalsia kerka? 😀 😀

dara9402
10. dec 2008

zuzi jak svina to bolelo 😖 som spievala kamosovi doma jak operena diva, ale tiez uz rozmyslam co mi tam dorobi lebo mi to pride take chudobne len neviem co mi na to muzo povie. on by sa totiz pokerovat nedal,
a ja mam este jednu okrem tej nohy taku prtavu na lavom placi a tu si chcem dat prerobit na niake indianske slniecko alebo take volaco

zuzitka
10. dec 2008

jak operena diva 😀 😀 😀

moj chlap ma na ramene orla 🙂
mna ten prvy - bledsi motyl vobec nebolel, ale tento druhy ma bolel ☹ divne, ze?

daj si na tu nohu dorobit meno tvojho synceka 😵 😵

dara9402
10. dec 2008

no mna toto co mam na pleci vobec nebolel ale koza na nohe je tenucka a nieje tam ziaden podkozny 😨 tuk tak to dost bolelo

no neviem mozno si skusim napisat oliver po arabsky a ked to bude dobre vyzerat tak preco nie 😀 😉 😉 😉 😉 😉

janka196
10. dec 2008

jej baby zase sa to tu rozbehlo ja som ortepana 😀 veru ja mam na narte, na krku, na krizoch teda nizsie takze to nevidno z gati na lopatke a aj na ramene 😅 k tomu dva pearcingy a mama ma vola ze mukel 😀 😀 😀

3558
10. dec 2008

ja mam len jedno, ale uz v zivote by som to nespravila. bolelo to, ale horsie je ze sa to uz neda vratit spat, aj ked sa mi to tetovanie stale paci, mam len ornament a mam to na bruchu. vdaka bohu ze som si to dala tam, a nie na celo!

janka196
10. dec 2008

tak ja nelutujem ani jedno. aj ked niekedy ked niekde zbadam nieco podobne a krajsie natetovane tak si poviem do frasa ale hned ma to potom prejde a som spokojna 😉

monkula
autor
10. dec 2008

janka, ty máš kerku na krku? a kde presne a čo tam máš? 😕

sendi
11. dec 2008

ahojte baby,mne sa velmi pacia tetovania,mam jedno na ramene a planujem si dat na nohu a krize,aj ked na krizach ma skoro kazdy,ale mne sa to velmi paci,tak ako ja piercing.keby to bolo o nieco lacnejsie,ale co uz. 😢