Máte niektorá z vás tetovanie?

monkula
24. feb 2008

Ahoj mamuľky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Máte niektorá z vás tetovanie? Ak áno, čo máte vytetované a prečo ste sa rozhodli práve pre ten daný motív?
A ešte otázka, je tetovanie možné v čase dojčenia? Ďakujem za vaše názory a postrehy, tešám sa na vaše príspevky...

roasha
2. jún 2009

vies,ja som sa chcela dat tetovat,a u mna to bola taka bleskovka,ze mm mi zavolal,dobehni rychlo do kasarni,lebo chalanisko/tetovac/ mal byt na druhy den preveleny,tak som rychlo listovala katalog,a v priebehu hodiny uz tetoval.inak mm vytetoval krasneho bizona,na rameno,a tiez chalani,co ich robil,krasna robota.

zuzitka
2. jún 2009

monkul ... neskôr môžeš rozposlať fotku, ked to budeš mať zahojené a trochu zdialky fotené 😀 😀 😀

hm? 😀 😀

myskapipiska
7. jún 2009

zuzka, neblazni 😅 teraz nemam financie na rozhadzovanie a ani mm spracovaneho, kojim a nechcem riskovat a zajtra odlietam do UK 😒
roasha, aj nad tym uv som rozmyslala 😎

monkula
autor
28. sep 2009

ahoj....
tak ak by ste chceli niektorá omrknúť moje tatoo, tu je, hneď tá úvodná fotka....
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction...

roasha
29. sep 2009

monky,na mna je velke,ale na tebe sa mi paci 🙂

douglas
29. sep 2009

monkula, velmi pekneee
🙂

kejci
30. okt 2009

no sevaste..niekto ma taky nazor,niekto taky..ja som neni potetovana,ale chcem.lenze mojmu muzikovi sa to nepaci,tak to riesime uz dost dlho,nechce povolit,uz neviem ako nanho 🙄

monkula
autor
30. okt 2009

kejci, proti jeho vôli to isto nerob.... skús mu ukázať, čo si si vybrala, možno sa len desí predstavy, že mu dobehneš domov s nejakou hrôzou...

simusa773
16. nov 2009

Ahoj baby,,už dlhši čas rozmýšlam nad tetovaním na lytku,na boku nad zadkom alebo na zatylku..ma tetovanie niektora z vas na tomto mieste?pocitam s tym ze to bude bolet ale chcela by som si to dat na zaciato na take miesto kde to bude bolet znesitelne😀 dakujem

jonatanka
17. nov 2009

simusa773 ja mam tetovanie nad kotnikom, bolelo to, len ked to cistil dezinfekciou, inac vobec 😀

monkula
autor
17. nov 2009

simusa, ja mám tetovanie na boku, bolelo to ako kde...
cez rebrá, auuuuuuu, a bolo to nepríjemné, vibrovalo mi celé vnútro.... ešte že som nejedla 😀
A mňa ešte dosť bolelo, keď niečo vytetoval, tak to pretrel obrúskom, predstav si, že sa porežeš a hneď si to začneš drieť dosucha 😝
Ale tie dve a pol hodiny stáli za to.... 😉 ešte to bolí potom, asi tri dni, mne sa narobili aj modriny, ale do týždňa to bolo v poriadku a už som rozmýšľala nad ďalším... 😀 😀
je to ako pôrod, trpíš, ale na konci Ťa čaká krásna odmena... 😉

rimmel
17. nov 2009

ja si chcem dat na nohu, na slapaj dole az nad prstami ak viete co mam na mysli..tiez kojim a nemyslim si ze to ma vplyv...ale bojim bojim sa tej bolesti!! motiv este nemam, chcem si to sama navrhnut pripadne tam nejak sibalsky nenapadne zakombinovat pismenko M 🙂

baby co ste mali na slapaji bolelo mooooc?? :D

edita84
17. nov 2009

Ahoj ja mám nad kotníkom akoby náramok a je to super len to trocha bolelo a to len vzadu lebo tam je koža tenšia mám ho už 6 rokov od 19 tich. a neolutovala som to a rozmýšľam nad dalším to bude určite písmenko B na zátylok

simusa773
17. nov 2009

No budúci týždeň sa mám ísť objednať tak som zvedava kde si to nakoniec rozmyslim 😀 na ten bok by sa mi to asi najviac pacilo ale chcem tam nieco male nie cez rebra 😀 nejaky cinsky znak alebo nieco v arabskom pisme...

simusa773
17. nov 2009

Monkula kukla som to tvoje tetovanie,,nadherne...

monkula
autor
17. nov 2009

simusa, ďakujem.... 😉 😉 😉 😉
ja som mala motív vybratý asi pol roka, kým som si sadla pod ihlu.... takže odporúčam poriadne si to rozmyslieť, máš to na celý život.... ja osobne čínske a vôbec žiadne písmená, to by som si nedala... nikdy nevieš, či je tam napísané to, čo si chcela... 😉

miska002
19. nov 2009

ahojte ....mam jednu otazku na tych čo maju kerku na krku zo zadu ......bolelo???????....... 😕

emanka
20. nov 2009

miska, ja mám kerku cez celý chrbát a ide to od krku, povinne hlásim, že to bolí, ale to úplne všade 😀 😀 😀 ...ale najviac tuším na lopatkách a tiež na zápästí, tam je tenučká koža...ale všetko sa dá vydržať a ako sa hovorí, pre krásu treba trpieť 😝

miska002
20. nov 2009

moc si ma nepotesila ..... 😖 .....ale co uz hadam vydržím....

monkula
autor
20. nov 2009

Aj MM má kerku na chrbte, tiež bolelo...

dsnadja
20. nov 2009

emanka prosim daj foto 😀 😉

emanka
21. nov 2009

dsnadja (to sa ani vysloviť nedá, nie ešte napísať-myslím meno 😀 ) , ja tu nemám žiadne fotky, nechce sa mi s tým hrať a ešte si predstav, že niekto si pozrie fotky v nejakej inej téme a ja tam odfotené kerky 😉 - no čo si pomyslia?........ale ak by si moc chcela, možno by som ich sem na chvíľu dala, pozrela by si si ich a ja by som to vymazala... 😝 😝 😝

Monkula, ty máš veľmi peknú kerku, fakt sa mi páči, aj Teba to muselo fakt bolieť...ako dlho Ti to robili???

monkula
autor
21. nov 2009

emanka, ďakujem...
tetoval ma asi 2 a pol hodiny, bolelo... ako som písala, hlavne cez rebrá a keď ma stále utieral..
tebe toa si robili na viac krát, však? A kde?
ds nadja, aj aj pochádzam z okresu DS 😀

emanka
21. nov 2009

áno, robili mi to 3x, ale ten tretí krát iba hodinu, lebo už som bola v 2.mesiaci a akosi ma to bolelo viac ako inokedy, pravdepodobne som bola aj precitlivená 😀 .....a tiež som si uvedomila, že keď to mňa tak bolí, tak to musí bolieť aj to chúďatko malinké v brušku 🙂 , tak som povedala stop, dokončíme to po pôrode! No a teraz na to nejako ešte nie je čas, snáď na jar si to dám dokončiť...
no a kde? Najskôr mi to cez lopatky robili v HC, keď som mala 20 a potom už v Trenčíne, minulý rok, som si to dala zväčšiť...

Aj mňa bolelo to utieranie, ale tiež to, že ten magor v TN najskôr začal hore, potom sa presunul dole, potom naľavo a potom, po 2 hodinách sa vrátil hore, kde už som mala chrasty a do nich mi začal zas pichať 😝 😝 😝 .....to teda bolo fakt strašné, myslela som, že ma porazí 😢

Vidíš, to ma nenapadlo, že dsnadja znamená DS 😀

monkula
autor
21. nov 2009

Emanka, mňa tetovali v Trnave, a začal dole, najprv čiernou, všetky tie výhonky čierne, potom zase dole červenou puky a teda keĎ schmatol bielu, auuuu, a aj MM najviac bolelo tieňovanie bielou. Robili nám to v rovnakom salóne, ale iný tatoo-vač 😀 😀
a čo tam máš?

emanka
21. nov 2009

ja asi tiež pôjdem do TT dokončiť si to, pochádzam z Leopoldova, takže tam chodia všetci moji kamaráti a sú spokojní, teda ak si aj ty bola tam pri stanici- tuším sa to volá nejaká osa alebo včela...?
MP má tiež tieňovanie s bielou, ale nehovoril nič, že by ho to viac bolelo...ono to môže byť aj tým, že to tieňovanie sa robí na konci a už máte toho dosť, ja som tiež vždy na konci ledva vydržala... 😖

no a ja mám všade iba ornamenty - tým nič nepokazím

monkula
autor
21. nov 2009

emanka, áno, pri stanici, volá sa to tam Mefisto. takže čert 😉 😉 😉
Ja som chcela niečo na kríže, ale nejako som sa s ornamentami nevedela stotožniť a tak som narazila na tento motív a bolo.... jedno dievča odtiaľto z koníka mi nasadilo chrobáka do hlavy s bokom a som rada....

emanka
21. nov 2009

jeej, jasné, Mefisto🙂, ale tá osa, či včela je tam tiež niekde... 😀
a na tom boku je to fakt pekné🙂))