Máte niektorá z vás tetovanie?

monkula
24. feb 2008

Ahoj mamuľky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Máte niektorá z vás tetovanie? Ak áno, čo máte vytetované a prečo ste sa rozhodli práve pre ten daný motív?
A ešte otázka, je tetovanie možné v čase dojčenia? Ďakujem za vaše názory a postrehy, tešám sa na vaše príspevky...

miska002
21. nov 2009

a to je jedno ci su to pismenka alebo ornament boli to rovnako zeeeee........ 😝 ......co uz niako to zvladnem ked to chcem.... 😝 😝 😝

emanka
21. nov 2009

no miska, musíš vydržať...ak to bude niečo malé, tak to zmákne za 20 min.....ono to hlavne bolí, keď ti to robí dlho, to už si celá taká ubolená, tá koža už je podráždená, citlivá...

Monkula, ja som úplne zabudla, že na ramene mám indiánsky symbol energie, teda, nie, že by som zabudla na kerku, ale, že to je ten symbol...to som mala ako prvé, v osemnástich a už som s tým tak stotožnená, že som proste na to zabudla 😀

A tie ornamenty na ruke a chrbáte nemám zo žiadneho katalógu, ale navrhnuté - sebou.......to len pre doplnenie

miska002
21. nov 2009

ja nechcem nic velke tak to tych 20min vydrzim 4-5 pismenok...... 😝

monkula
autor
21. nov 2009

emanka, ani ja som si nevyberala z katalógu, ale z netu..
ja by som si aj niečo navrhla, ale ja neviem kresliť 😝 😝 😝 to by teda vyzeralo... 😀 😀 😀

emanka
22. nov 2009

monkula, ani ja neviem kresliť, ja som iba hovorila a ukazovala ako približne to chcem a kamarát mi to kreslil 😀 ...ja neviem ani pekný domček nakresliť... 😒 😒 😒
mne najskôr všetci hovorili, že veď si vyber z katalógu, ale tá predstava, že niekoho stretnem s rovnakou kerkou ma desila 😀 😀 😀

monkula
autor
22. nov 2009

emanka, asi tak.... ja nemám rada, keď má niekto rovnaké tričko, nie to ešte kerku 😀 😀
Ani aj neviem kresliť.... domček zvládnem, štvorec, trojuholník, dva štvorce dnu a jeden obdĺžnik 😀 😀

dsnadja
22. nov 2009

monkula..jeeej fakit pochadzaš odtialto???ja som priamo z DS a ty??emanka....a nevieš mi to poslať do IP????prosim,prosim 😀 😀 .aj ja mam tetovania,na ramene mam2 indianske pierka,na paravom zapästi zvnutra mam krstne mena 2 dcerok a na mieste v nohavičkach mam do pol pasa nahu anjelicu z kridlamia od pol pasa dole je za takymi ornamentami....

emanka
22. nov 2009

dsnadja, dobre, ale najskôr si to musím pofotiť a snáď sa mi to podarí poslať ti to...a dá sa to vôbec do IP? Ak nie, tak jedine mailom......zajtra niečo vymyslím, respektíve dnes 😕

emanka
22. nov 2009

Ozaj dsnadja, to v tých nohavičkách by som chcela vidieť 😀 😀 😀
a vlastne všetky....

dsnadja
23. nov 2009

chceeeeeš?ukažem ti 😀 😀 😀 😀 ?????no ja sa teda do toho posielania obrazkov moc nerozumiem,ale nejako to skusim vyšpekulovať...no mala som to čo je v nohavičkach aj nakreslene na papier, od toho čo ma tetoval,nosila som to v penaženke, ale ukradli mi ju, a odvtedy je to blbe, vieš ako ukažeš niekomu to, čo maš nad šušulou 😅 ....teraz si chcem dať zase niečo vytetovať,a rozmyšlam nad srdcom s bohatymi ornamentami na dlani....ma niekto tetovane na dlani?

pastuska
23. nov 2009

Ja mám nad zadkom (na kostrči?) tetovanie, vymyslela som ho spolu s tatérom, je to ornament, ktorý mi pripomína moju najdrahšiu babičku..vždy som sa chcela dať tetovať, ale odhodlala som sa až v 27-tich rokoch 🙂
Stále ma neomrzelo, je veľmi pekné a kvalitne urobené.

monkula
autor
23. nov 2009

dsnadja, nie, som z okresu DS 😉
pastuška, ja som si dala tetovanie urobiť v 26-tich rokoch 😀 😀
Do IP sa nedajú posielať fotky.... pošlite si to cez skype, alebo mailom...

emanka
23. nov 2009

dsnadja, máš to blbé s tým ukazovaním 😀
dnes som si to odfotila v zrkadle a večer, keď malá zaspí, dám to do PC a potom buď mailom, alebo to dám sem do albumu a potom vymažem - teda, ak to zvládnem,skype nemám aktivovaný, sa mi nechce 😉
ja som si to prvé dala 4 mesiace pred 18-tkou a mama mi takú šupla, že mi skoro hlava odletela 😀 a ešte aj dnes, keď ma vidí v tielku, tak krúti hlavou, stále sa s tým nevie nejako zmieriť....ako keby to bolo jej telo 😀

emanka
23. nov 2009

a ty chceš normálne na dlani? ak áno, tak tam to asi nebude dlho pekné, lebo tam ti opadáva stará koža stále...raz mi to tak jeden tatér hovoril...ja mám na zápästí a ide to na dlaň, ale z hora, skoro až po hánky a tiež mi hovoril, že tam sa rýchlo vymieňa stará koža za novú, no ale zatiaľ v pohode 😵

dsnadja
23. nov 2009

juuuj tak pofoť všetky tetovania čo maš prosim....a to čo ti ide smerom k dlani maš ako,dlho??no aj moja mama ma stale komentare,furt sa hada kvoli tomu,ked som si dala urobiť to dole tak sa so mnou nebavila nejaky čas,podla nej to je len mania,len sa opičim atd.ešte som nemala 18 ked som vedela že chcem tetovanie a nie len jedno,teraz mam 32 ešte stale chcem,a nezunovali sa mi tie čo mam a ona to ešte stale nechape,no neva....

emanka
23. nov 2009

no už to mám pofotené, len ešte vymyslieť ako ti to ukázať...do PC som to ešte nedala, lebo malá zaspala dnes až o 23.30!!!! Neviem, čo jej bolo....keď to dám zajtra sem do albumu, tak sa môže stať, že kým si to pozrieš, tak to vymažú, neviem, ako rýchlo to zvládajú 😀 ...alebo keď tu na seba natrafíme v rovnakú dobu, tak to tam dám, ty pozrieš, ja vymažem....alebo, ak máš mail a nebojíš sa, že ti budem dávať neskôr oplzlé návrhy, tak ti to pošlem tam 😀 😀 😀
nejak to vymysli... 🙂
a to na zápästí mám 8 - 9 rokov, najskôr som to mala menšie a minulý rok som si to dala zväčšiť a mám to také neukončené, lebo som si to chcela potiahnúť na celú ruku, ale asi si to nechám len takto...veď raz to uvidíš , ak sa nám to podarí... 😀
no a tie mamy neviem, čo sa stále starajú, dospelé sme, máme vlastnú rodinu a oni furt budú zabrdať... 😠

dsnadja
24. nov 2009

ahoj emanka poslala som ti IP 😉

emanka
25. nov 2009

ahoj, už som ti to poslala...konečne 🙂

monkula
autor
25. nov 2009

aj ja chcem 😎

emanka
25. nov 2009

pošli do IP mail 😲

emanka
25. nov 2009

Inak, baby, až teraz, keď som to zbadala na fotke - ten chrbát, tak som uvidela, aké to je otrasné. Vždy som si to videla iba tak, že som sa postavila k zrkadlu a tak to vyzeralo v pohode, no ale je to čistý humus...je síce pravda, že naposledy som mu od bolesti zdrhla, ale aj tak. Či chcem, alebo nechcem, musím sa objednať do TT, nech mi to prerobí a dokončí...a možno si dám do toho aj nejakú farbu, asi červenú, no musím začať premýšľať, lebo za chvíľu je tu jar a vtedy by som chcela tam chcela ísť....ešte že som v lete chodila minimálne medzi ľudí, veď čo by si pomysleli? A ten môj priateľ, neviem, či je slepý, že to tak otrasne vyzerá, alebo čo...ale nič mi nepovedal, iba, že to je dobré .... 😀 😀 😀

monkula
autor
25. nov 2009

eman, mne nič neprišlo.... 😝

emanka
25. nov 2009

to je ako možné? dala si dobrú adresu? teraz som to poslala ešte raz, tak som zvedavá...a uvidíme, čo povie nadja, či jej to prišlo...

emanka
25. nov 2009

a normálne mi to napísalo, že správa odoslaná...ale komu?

dsnadja
26. nov 2009

dakujem pekne emanka mne to prišlo,je to super pači sa mi to,ja by som tiež išla hned ale nie je to lacny špas....kde chodiš k taterovi,ja tu v dunajskej,vlastne to prve pierko mi robil chalan z bratislavi Milan Bartoň,druhe 2 tu v DS.maš to super.....aj ja som teraz už rozmyšlala že si tam dam farbu alebo však sa uvidi,ale pravda je že je najlepšie ked sa to spravi cez zimu nech je to do leta zahojene....no aj ja ti potom pošlem fotky,ale nabijačku od foťaku mam u svokry,cez vikend ju zoberiem a nabijem foťak,pak mangel pofoti a pošlem,ešte neviem ako ale snad sa mi to podari......

monkula
autor
26. nov 2009

eman, už to prišlo aj mne, a dokonca dvakrát 😀
Ten chrbát mi nepripadá nejako hrozný, ale idem Ťa zvoziť za inú vec..... Čo tie cigarety? 😠 😠 😠 😠
Nadi, posielaš aj ty?

emanka
26. nov 2009

no chvalabohu, už som si myslela, že som neschopný dement 😀
dsnadja- mne to začal robiť kamarát v Hlohovci a potom som si to dala zväčšiť v Trenčíne, ale asi pôjdem do Trnavy...keď bude čas....keď sa ti to podarí, tak pošli svoje, môj mail máš 😵

Monkula, čo si ty nevšimneš ?!? Áno, mami, začala som opäť fajčiť...sorry 😠 😠 😠

monkula
autor
26. nov 2009

Emanka, dobre, dobre, si dospelá.... biť Ťa nebudem..... 😀 😀 😀 😀

emanka
26. nov 2009

no ešteže tak, monk 😀
monk bol ten detektív, poznáš???

monkula
autor
26. nov 2009

poznám, milujem ten seriál, hlavne pesničku na začiatku 😀 😀 😀
Randy Newman - It´s jungle out there 😀 😀 😀
Aj MM mi sem-tam povie Monk, preto ten nick 😀 😀