Máte niektorá z vás tetovanie?

monkula
24. feb 2008

Ahoj mamuľky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Máte niektorá z vás tetovanie? Ak áno, čo máte vytetované a prečo ste sa rozhodli práve pre ten daný motív?
A ešte otázka, je tetovanie možné v čase dojčenia? Ďakujem za vaše názory a postrehy, tešám sa na vaše príspevky...

monkula
autor
24. feb 2008

prepáč... 😀 😀 😀 😀

A mimo tému, tá červená obývačka v Tvojom albume je vaša? je krásna... 😵 😵 😵

monkula
autor
24. feb 2008

ako mňa Fénix... 😉 😉

bihan
24. feb 2008

Zus, mňa to stále pokúša a je mi jasné, že ešte jedno zvládnem.. len neviem kedy 😀

Ale raz som videla jedno nádherné nezvyčajné tetovanie.. ženská mala malého modrého motýľa a mala to na predlaktí, ale takým spôsobom, že to vyzeralo, ako keby si jej tam práve sadol.

janka196
24. feb 2008

ahojte baby, ja mam tri tetovacky a islo to pekne postupne. mne sa to hrozne paci a uz aj sa chystam dat si stvrtu, mozno trosku out ale chcem si dat vytetovat meno mojho anjelika na krk 😉

julova
24. feb 2008

Moni - dakujem 😵 😵 ..ty vies pohladkat ego😀...moja vlastna vyroba...teda navrh aj vyber..manzel je co sa vkusu tyka nepouzitelny a to uz som si ho nastahovala este ako frajera do hotoveho 😀..som červenofilna 😀 ...a mačkofilna...takze ak sa este odhodlam na nejake tatoo, tak urcite nejaku kraaasnu cicu na pol nohy 😉

etuska
24. feb 2008

baby,bezim okupat malu a vecer sem opat "kuk" 😀

julova
24. feb 2008

Luci - asi zacnem setrit z materskej...budem od MM drankat na nakupy a drobne hadzat do prasaatka 😀..ja mat penazi na taketo vecicky, tak som coskoro v knihe rekordov cela potetovana 😀 ...ale to uz je fakt total extrem...ale fakt je, ze tatoo sa mi paci velmi a lytka mam celkom plošne, tak by sa tam nieco šiklo 🙂

monkula
autor
24. feb 2008

jul, aj ja milujem červenú... 😵 😵 😵

monkula
autor
24. feb 2008

Domi, máš e-mail... 😀 😀

julova
24. feb 2008

Mon - taka energicka, dynamicka farba..ktovie ako by vyzerala cervena kerka..moc farebne sa mi nepacia...ale trebars nieco cierno-cervene pekne vytienovat 😕 😵 😵

monkula
autor
24. feb 2008

ohnivý fénix... 😀 😀 😀
Nedalo mi to a pozrela som si ešte raz tú obývačku... 😵 😵 😵

catrin1
24. feb 2008

Ahojte..tak ja mam tiez tetovanie..Mam ho na brusku..Je to motyl a davala som si ho v 15-tich..A stale sa mi paci... 🙂

monkula
autor
24. feb 2008

catrin, pekný motýlik...

dominica
24. feb 2008

julova - nadhera, môj taký pekný neni, ale dám ho do albumu, kto by chce vidieť

julova
24. feb 2008

vdaka 🙂...daj do albumu, som zvedava aj ja 🙂

marse
24. feb 2008

J a som mala zopar tetovani ale vsetko len docasne, na prsniku som mala delfina, na rameni slnko , na lopatke cinsky znak a na nohe taky ornament 🙂

catrin1
24. feb 2008

monkula...vdaka.. 😉

briketa
24. feb 2008

ja mam vytetovanu salamandru skvrnitu na podbrusku a svoje tattoo milujem, nikdy by som na nom nic nemenila

julova
24. feb 2008

briketa - wau...ta vyzera ako ziva 😕 😀 😉

briketa
24. feb 2008

dala som do albumu fotku tattoo, kedze sem sa to pridat neda

monkula
autor
24. feb 2008

briketa, nádherná salamandra...

Čo ťa viedlo k tomuto motívu?

briketa
24. feb 2008

to bolo tak - strasne sa mi paci jeden druh zeleneho geckona - v skutocnosti myslim. ale na tetovani, aby farebne vynikol, chlapik mi povedal, ze by mal byt v take velkosi na lytko a to som nechcela. bolo to treba jemne tonovat s odtienami zelenej az do modrej. tak som vyberala nieco podobne, farebne kontrastnejsie a toto bol ten spravny zivocich 🙂

etuska
24. feb 2008

Briketa-super a originálne 🙂
Aj motylik je super,no ja by som musela dlhoooooo premýslat kym by som si nieso dala

monkula
autor
24. feb 2008

etuš_ portrét Jamesa Joyca? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

briketa
24. feb 2008

mne sa strasne paci aj tucan, to je ten cierny vtak s obrovskym farebnym zobakom. ale ako som to vymeriavala na podbrusku, vtak ako taky by tam aj vosiel, ale ten zobak by som musela mat az v...... 😀 😀

monkula
autor
24. feb 2008

...v pupku? 😀 😀 😀

julova
24. feb 2008

briketa 😀

arabeska
24. feb 2008

aj ja mam kerku nad kotnikom.taku jastericu ci co to je 😀 😀 😀 a isto nezostanem iba pri jednej kerke 🙂 🙂

mirka414
24. feb 2008

hoj monkula aj ja mam tetovanie a dala som si ho tiez robit v trnave.vo svadobnom albume mam aj foto.je to cinsky znak lasky je to male a pekne.mne to nevadi ani nikomu neprekaza...rozhodla by som sa tak znova bolo to spontanne a nebanujem ani teraz ked som uz mamicka.

julova
24. feb 2008

a moje kerky maju aj mena 😅 😀 ..LEVica je Hortenzia (mi to znelo vtedy tak vznesene 😀 ) a drak je Bonifac 🤐 😀