Máte niektorá z vás tetovanie?

monkula
24. feb 2008

Ahoj mamuľky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Máte niektorá z vás tetovanie? Ak áno, čo máte vytetované a prečo ste sa rozhodli práve pre ten daný motív?
A ešte otázka, je tetovanie možné v čase dojčenia? Ďakujem za vaše názory a postrehy, tešám sa na vaše príspevky...

zuzitka
11. feb 2009

okej ... som zvedava 😀

sendi
11. feb 2009

baby,chcem dalsie tetko na krize,na ruku ma to nebolelo ale na krize....kto to ma,bolelo to?

renda71
11. feb 2009

sendi já mám na kříži a na lopatce 😉 no bolelo,jak se to vezme,záleží na tom kolik sneseš bolesti,každý má tu laťku posunutou jinak 🙂
mě to dělali najednou a dalo se to vydržet 😀

sendi
11. feb 2009

no,ked som vydrzala porod 😉 tak vydrzim aj to...na ruke to bolo v pohode,aj ked neznasam bolest,za ,,krasu sa plati" 🙂

renda71
11. feb 2009

přesně tak 😀

sendi
11. feb 2009

😉

alika54
11. feb 2009

sendi,,ja mam na krizoch,,,zvladnes,,zo zaciatku v poho ku koncu 😖 😖 😖 aaaaaau,,,no uz som musela vydrzat,,nic ine mi neostavalo 😅 😝 ,,,ale presne,,pre krasu sa trpi 😉

sendi
11. feb 2009

jeezis,takze na konci to uz zacne byt 😖 😖 😖 😢 ....zoberem si Mp3 a nebudem nato mysliet.snad ma to nebude boliet ako pri piercingu,bolo to rychlejsie ako tetko,ale mala som co robit aby som ju neozvracala 🤐 mne sa velmi velmi paci na krizach,aj ked mnohi hovoria,ze na krizach ma kazda .... mne je to jedno!mne sa to paci a hotovo! 😝

alika54
11. feb 2009

to je jedno ze to ma na krizoch kazdy,,,zalezi co si tam das vytetovat,,,a ked sa to paci tebe to je podstatne nie???

janka196
11. feb 2009

sendi ja nemam priamo na krizoch ale tak trosku nizsie a bolelo to jak svina 😅

briketa
13. feb 2009

Ono to zalezi aku mas hranicu bolesti - ja mam tetovanie na podbrusku,na strane, co je spolu so slabinami najcitlivejsie miesto. A nebolelo ma to.

tamarka
17. feb 2009

tannawe

nebola som tu dlho, čo sa týka hojenia, mám pocit, že to druhé sa mi zahojilo akosi skôr. Jediný problém som mala, že som si to dala pretetovať v lete, takže som chodila stále v tričku, aby to nebolo na slnku. Je to už vlastne pol roka, absolutne žiadna zmena, krásne farby, vôbec nieje vidno, že to bolo opravované 😉

Mám na vás otázku, nečítala som všetko, máte niektorá mená svojich detí???? ja by som to veľmi chcela na kotníky, alebo na priehlavky

sendi
17. feb 2009

baby,neviete mi poradit,kde v kosiciach je to tak najlepsie,aj cenovo" a kolko asi stoji kerka na krizach?ani nie dlha,ani nie uplne malinka

matima100
17. feb 2009

kocky a mna by zaujimalo,ci boli pircieng pod dolnou perou 😕

sendi
17. feb 2009

martima,myslis do brady alebo na dolnu peru

tamarka
17. feb 2009

matima ja mám nad hornou, ak chceš mrk album. Vôbec to nebolelo, jemné zaštípanie som pocitíla až keď preťahoval pierc cez ten tunel, akurát že som chodila asi 2 týždne ako káčer donald 😅

matima100
17. feb 2009

medzi dolnu peru a bradu...teda do brady 😀

sendi
17. feb 2009

v brade som mala par mesiacov,no prepich ma nebolel ale ked tam davala piercing,tak to ma bolelo.ale potom ok,ani mi to nenapuchlo len problem bol ten,ze z nuka mu suchal o dasno a teraz na jednom zube dole mam menej dasna,alebo ako to mam napisat

matima100
17. feb 2009

to fakt?? 🙄 tak to je zle...a kedsi si to vybrala,potom ta dierka zarastla v pohode?

tamarka
17. feb 2009

o tom som počula, ono je to na blbom mieste, viac v kontakte s ďasnom a zubami, ja ho mám už 2 roky a zatiaľ ani zuby ani ďasná žiadny problém

sendi
17. feb 2009

musela som si ho vybrat,kvoli skole-kedze na zdravotnickej to nechceli akceptovat,a co ma tetko na ramene,musela som nosit take rukavy aby mi to zakrivali,alebo sa pred riaditelkou neukazovat.... 😝 zarastlo to uplne v pohode,mam tam len mini jazvycku

matima100
17. feb 2009

a kde ti to robili? v ktorom studiu v Kosiciach?

tamarka
17. feb 2009

to na zdravotke sú až také ťažké kritériá??

sendi
17. feb 2009

byvali sme niekolko rokov BA a tam mi to robili.no tamarka,na tej ,,uzasnej"skole kazdemu nieco vadiloo-kratke sukne,odhalene krize,obliekanie chlapcov.a tie piercingy niekto si vybral,a potom po skole dal,ale ze to vadilo pacientom na praxi.. 😒

tamarka
17. feb 2009

😝 😝

sendi
17. feb 2009

😝 veru,aj ked to ma byt kazdeho vec,to ze mam tetko a mala som piercing,to neznamenalo ze som horsia alebo ze na praxi niekoho usmrtim,mali pozerat na to,co viem!dost som sa naplakala,lebo velmi som piercing chcela a kym som nabrala odvahu a nakoniec toto!!!neznasam bolest a bola som na seba ,,hrda"ze som to dokazala a nemala som zaludok si to tam dat,potom to vybrat a tak dookola do brady furt rypat

matima100
17. feb 2009

takze sa ta bolest do brady da vydrzat??

sendi
17. feb 2009

ano,da.a to ti vravim ja,co nenavidim aj tu najmensiu bolest!!!!!!

matima100
17. feb 2009

tak kerky mam 2 a tie sa dali vydzat 😉 takze snad vydrzim aj ten sperk 😀

sendi
17. feb 2009

jasne ze vydrzis a za krasu sa trpy 😉 a kde mas tetovania?