Máte niektorá z vás tetovanie?

monkula
24. feb 2008

Ahoj mamuľky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Máte niektorá z vás tetovanie? Ak áno, čo máte vytetované a prečo ste sa rozhodli práve pre ten daný motív?
A ešte otázka, je tetovanie možné v čase dojčenia? Ďakujem za vaše názory a postrehy, tešám sa na vaše príspevky...

susy
19. mar 2008

ja mám tetovanie na krížoch,no chcem si to dat zväčšiť,prerobiť. Mne sa tetovanie velmi pači.Pre mna to neni nic vulgárne,je to vždy niečo osobité. určite s tetovanim končiť nebudem.Kaddý hovarý o tom,aké to bude v starobe. myslím si,ze to bude niečo úplne normalne a na druhej strane,určite ako 70 ročná sa nebudem pretrčať v bikinach niekde na pláži 🙄 . Ja práve hladám nejakého dobrého tetovača v BA. no a kedy? to je na mojom synovi 😀 .

monkula
autor
19. mar 2008

www.mefisto.sk

Tu bol muž a tam pôjdem aj ja... 😉 😉

mamickasilvika
20. mar 2008

Aj ja mam tetovania jedno na krížoch a druhe na členku...to je čerstvé 4 dni staré a myslím si že je to pekná ozdoba teľa pokial to nie je prehnané .. ..

hedunecka
20. mar 2008

monkula jeeeeej ja som sa davala tetovat u tomaska je to moj kamos, ale u neho doma lebo pipisku by som neotrcala v mefiste je tam dost ludi
a peto mi prepixoval pupok..oni su dobry 😉

hodim ho na xvilu do albumu tak snad ma zato nikto neukamenuje 😅 😅 😅 len aby ste videli tomasko super keruje a na farbe tiez nesetril 😉

monkula
autor
20. mar 2008

hedunečka, krásne...
MM tetoval Peťo, jeho priateľka je moja kamoška 😵 😵 😵

hedunecka
20. mar 2008

ahaa on je v pohodke xlap..ale to studio mi nahana trosku hrozu tak som volila radsej tomasa lebo on ma vsetko aj doma a mam to kusok..len teraz rozmyslam kto mal kvalitnejsie farby-kerku co mam na nohe od druheho kamosa sa mi zda bledsia ale tomasova trosku vypadana/neviem ci je to skrz toho holenia/ 😕

a ty co chces tetovat?

gangulienka
20. mar 2008

hedenucka, ja teda nie som velky zastanca farebnych keriek, ale tvoja je velmi pekna 😉 , ja mam moju tiez troska vypadanu (nedala som si to pretetovat 😒 )

hedunecka
20. mar 2008

gangulienka no u mna uz nehrozi ze si ju tam zlepsit 😀 😀 😀 😀

ja este na to zapastie a stacilo 😉 aj ked su mi neni vidno kerky, ale uz by som sa mala krotit

gangulienka
20. mar 2008

ved to je ako droga, tiez sa bojim si dat dalsiu, ze po nej pride tretia 🙂 , odolavam uz niekolko rokov, ale myslim ze ked prestanem kojit malu, idem na to 🙂

hedunecka
20. mar 2008

presne tak ked sa das raz potetovat nevies odolat dalsej 😀 😀 ja tiez az ked prestanem kojit..no ale to bude este dlhooooooooooo lebo mala je na mne zavisla 😀 😀

monkula
autor
20. mar 2008

Ani ja sa zatiaľ nedávam pokerovať, kvôli dojčeniu... 😀 😀 😀

ja by som chcela na kríže vtáka Fénixa, MM má jedného na chrbte a vyzerá veeeľmi dobre, ale ja by som chcela niečo farebné, rozmýšľala som aj nad motýlikmi, alebo som videdla krásne havajské tetovanie, ja ešte vyberám, veď toto leto aj tak nestíham 😒 😒 😒 😠 😠

zuzitka
20. mar 2008

nepoznate v Malackach tattoo & piercing studio na Radlinskeho ul.?

😎

monkula
autor
20. mar 2008

nie 😎 😎

janka2121
27. mar 2008

nejak to tu upadá ☹ ženy kde ste???

dosť začínam uvažovať nad kerkou na lýtku a na chrbáte. 😕

monkula
autor
27. mar 2008

Tu soooom, ja som práve v štádiu vyberania si obrázka, ale nejako ma nijaký neoslovil, zatiaľ... 😉 😉

A čo chceš ty?

janka2121
27. mar 2008

.monkula ja nemám šajnu. hlavne viem kde to chcem nie 😀 . aj ja vyberám preberám a nič sa mi nelúbi

monkula
autor
27. mar 2008

no, ta kto máš polovicu dilemy za sebou... 😀 😀 😀

ja chcem Fénixa, ako má MM, ale to je veľké a to by som nemala len na krížoch...
Dám foto kerky MM do albumu? Chceš to vidieť? 😀 😀

janka2121
27. mar 2008

jasnačka že sa vôbec pýtaš

monkula
autor
27. mar 2008

uuuž, pozri rýchlo, kým to zmažú... 😀 😀

janka2121
27. mar 2008

monkula veľmi pekné. ešte si to viem predstaviť trošku vytienované ale červenou farbou 😉

monkula
autor
27. mar 2008

Aj ja...
Také chcem, ale je to veľké... 😖 😖

zuzitka
27. mar 2008

monkula ... pekneho fenixa ma tvoj MM 😉

ja premyslam cim dalej tym viac, ze si k motylovi dam urobit este jedneho.... ako darcek k vcerajsej 30ke 😀

janka2121
27. mar 2008

tak si to daj zmenšiť na obrázku a budeš mať 😉

ja by som práveže chcela dačo veľké fakt veľké na chrbát

monkula
autor
27. mar 2008

tak dodatočne všetko naj...
Akurát sme o Tebe dnes hovorili s Kattom 😀 😀 😀
Teda o Tvojej kerke... 😀 😀

zuzitka
27. mar 2008

fakt? vobec sa mi nestikutalo 😀 ...dufam ze v dobrom 😨

vdaka za gratulaciu 😉

monkula
autor
27. mar 2008

No, veď vravím že o Tvojej kerke...
Prišla ma pozrieť na tréning, potom sa s Chiarka s jakubkom naťahovalka o Katkine kľúča a nakoniec ich Katka musela schovať, to bolo plaču, malá sa tak urazila, žea ani pápá im nedala... 😀 😀 😀

janka2121
27. mar 2008

zuzitka tak aj ja sa pripájam ku gratulácií. veľa zdravia, šťastia, lásky...

monkula
autor
27. mar 2008

...a krásnu novú kerku... 😀 😀 😀