Máte niektorá z vás tetovanie?

monkula
24. feb 2008

Ahoj mamuľky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Máte niektorá z vás tetovanie? Ak áno, čo máte vytetované a prečo ste sa rozhodli práve pre ten daný motív?
A ešte otázka, je tetovanie možné v čase dojčenia? Ďakujem za vaše názory a postrehy, tešám sa na vaše príspevky...

zuzitka
5. mar 2009

certica ... ten prvy chcel 2.500 sk, robil mi to hodinu .... on bol akademicky maliar, zacal kerovat, takze sa v tom vyzival .... nerobil ani farebne kerky, lebo mu to pripadalo take "kolotocarske" 😀
mam to od roku 2005 tusim....

ta druha kerka je k mojej 30ke, cize uz ju budem mat rok 😀 stala tusim 1000 alebo 1500sk, robil to 20 minut 😀

ak si dam dalsiu kerku, tak na tej obchodnej 😉

dorotka
5. mar 2009

certi urob si vylet do puchova a mozes mat take 😀

kili
5. mar 2009

tá moja stála v r. 2006 600,-

certica
5. mar 2009

dorotka, tam je ten tvoj sesternicin mangel? 😀 ci si tam len ten obrazok vykukala...

certica
5. mar 2009

ozaj, to budem muset pockat, az dokojim? 😲

dorotka
5. mar 2009

hej to je on ale ja som si ho iba cez web nasla minule ked som tu bludila po tejto teme som bola zvedava ze co a ako robi a zistila som ze vyzera ze je fakt dobry

zuzitka
5. mar 2009

asi ano, az dokojis...

a mas vybraty obrazok? 🙂

dorotka
5. mar 2009

no certi ja to jednoznacne riskovat nebudem nevies ako telo zareaguje

kili
5. mar 2009

už ste si to kukli? chcem mazať 😕

dorotka
5. mar 2009

ja som sa chcela ucit s henou robit ale neodhodlala som sa ani k tomu som sa bala alergickej reakcie
nieto este tetovanie

dorotka
5. mar 2009

ja ano 😉

zuzitka
5. mar 2009

aj ja som kukla .... zajimave 😉

certica
5. mar 2009

hmm, no mne to akutat trklo teraz. som sa chcela tak nejak spontanne vybrat bud. tyzden 😅 , ale takto to bude (ked tak sledujem toho mojho cecka maleho) aj rok trvat 🤐 . no ved vravim, ze stale volaco ine riesim 😀

zuzitka, nemam vybrate zatial. urcite nie ziadne znaky. mna uz nieco na poslednu chvilu osvieti, ako sa poznam 😀

kili
5. mar 2009

fain, tak idem mazať, nechcem moc dráždiť vykladaním nôh na koňa 😀

certica
5. mar 2009

kili, aj ja som kuki. male, mile 😉

kili
5. mar 2009

tak čo, je to originálne? 😀
takú "sucharinu" si asi málo kto dá, ale mne sa to páči, že je to také jemné a nenápadné 😵

zuzitka
5. mar 2009

moj ujo ma taku kotvu na ruke, ako modrym perom nakreslenu 😀

kili
5. mar 2009

zuzi, 😀 , takú, akú má pepek námorník? taká potkova je taká klasika

zuzitka
5. mar 2009

😀 😀

certica ... sak vsade maju katalogy, sadnes a vyberes si na mieste 😀

dorotka
5. mar 2009

certi aj to moje bolo spontane ale bacha na vec je to lepsie v inom pocasi musi sa to volne liecit aspon tyzden idealne obdobie na tetovanie je jar jesen ked je moc teplo hrozia viac infekcie a v zime zas musis chodit viac naobliekana
kili to je individualne pre kazdeho je sucharske nieco ine
ja som nechcela ist do farieb ale teraz ke niektore farby kukam mozno by som si tam nieco prihodila 😀

kili
5. mar 2009

a ako ste to mohli spontáne? lebo ja som si najprv na nete našla obrázok, potom vyberala štúdio a potom tam šla, dala obrázok, on z toho musel spraviť predlohu a objednať ma... tak teda opiť sa a ísť sa tetovať, to by moc nešlo 😀

zuzitka
5. mar 2009

ja farebnu neee 🙂

certica
5. mar 2009

zuzitka, u mna hrozi aj takez, ze pojdem s tym, ze chcem nieco na nohu a odidem odtial s tatoo niekde na lone a pod. 😀
dorot, s tymi roc. obdobiami na to myslim

certica
5. mar 2009

kili, no tak ja uz odtial neodidem s tym, ze ma akoze este objedna. ved uz tam len nieco zbuchame

kili
5. mar 2009

certi 😕 to nemáš presnú predstavu čo chceš?
na mňa teda pozeral, že čo za kravinu som si to vymyslela, a na aké miesto, ale neodradilo ma to. ešte ma presviečal, že spraviť to väčši...

kili
5. mar 2009

a ešte jedna zaújmavosť. MM bol stráááášne proti (on sa toho vlastne ešte nedotkol, sa mu to protivý, iba ak zabudol), tak keď som tam šla a trvalo to tak chvíľku, tak som mu potom zavolala, že som si to rozmyslela a nedala spraviť, on celý šťastný a keď som prišla domov, tak ho skoro kleplo 😅

zuzitka
5. mar 2009

no mna musel objednat ... mal narvano 😀

robil mi to piatok 13teho 😀 tak som stresovala 😀

dorotka
5. mar 2009

kili mne muz stale hovori ze co to mas za spinu aj malej to rozprava ze mama je spinava 😀 😀 😀
ja som jej povedala ze to mam pomalovane a ona zobrala ceruzku ze ide malovat po mame 😀 😀 😀
caute kocky pre dnes koncim idem pozerat nejake video

certica
5. mar 2009

kili, no vazne ete netusim. ja som taka jemne ujeta, ale milujem prekvapka, tak to bude nakoniec aj pre mna 😎
kili uplne odveci teraz, ale ten tvoj muz je v akom znameni. ma to uz davnejsie zaujimalo, vy ste nejake total protiklady

kili
5. mar 2009

certi, tuším rak