Máte niektorá z vás tetovanie?

monkula
24. feb 2008

Ahoj mamuľky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Máte niektorá z vás tetovanie? Ak áno, čo máte vytetované a prečo ste sa rozhodli práve pre ten daný motív?
A ešte otázka, je tetovanie možné v čase dojčenia? Ďakujem za vaše názory a postrehy, tešám sa na vaše príspevky...

janka196
17. júl 2008

baby ja som si nedavno dala na krize a poviem vam ze som sa skoro pos... od bolesti. nikde inde ma tak hrozne nebolelo. ale nechcem strasit monkulu 😀 😉 ,zas na druhej strane kazdy znasa inac bolest

sisidl
17. júl 2008

monkula,ja tiez dva..mam dvojicky 😉 a do konca dva cisarske 😝

alika54
17. júl 2008

sisidl,,,aky je to znak? ten tibetsky? paci sa mi co znamena 🙂 ,,,inac nemam este ziadnu kerku no rozmyslam nad tym,,nie je tu baba z martina ktora ma skusenost s neakym tetovacim studiom? ale takym overenym,,,

sisidl
17. júl 2008

neviem presne ci to je tibetsky alebo indicky(zabudla som) ale mam ho v albume.. 😉

alika54
17. júl 2008

ako neviem sa dospracovat k tvojmu albu 😒

danielitka26
17. júl 2008

alika klikni na foťáčik vedla nicku sisidl a to sú albumy 😉 😉 😉

alika54
17. júl 2008

danielitka,,,diiiiiiik ja som tupan,,, 😀 ,,,

monkula
autor
17. júl 2008

janka, dík 😅 😅 😅
ja znášam bolesť celkom dobre, hrdosť mi nedovolí ukázať, že ma to bolí... 😅

janka196
17. júl 2008

monka joj to ja som vsetku hrdost zahodila a riadne som si zaaukala 😀 😀 😀 , tetovac uz bol z toho hotovy chudak ze mi taku bolest sposobuje 😀

janka196
17. júl 2008

jej prepac som ti zkomolila meno lebo mi tu drahy nieco hucal 😅 😅

monkula
autor
17. júl 2008

janka, MM mi hovorí Monka 😵 😵 😵

janka196
17. júl 2008

no este ze tak 😀 😀 , ze to nieje az taka hrozna skomolenina 😉

blcha
17. júl 2008

ahojte ja mam tetovvanie na krizoch taky ornament mna to nebolelo skoro vobec bolest by som prirovnala k depilacii. tak smelo do toho 😎 😎

zuzitka
25. aug 2008

ahojky 😉

mate nieco nove? pochvalte sa?

janka196... ty urcite zase prekvapis niecim novym 😀 😀

janka196
25. aug 2008

jeeej zuzitka ahojky, no sklamem ta zatial 😀 😀 nic nove. ale este uvazujeme nad cinskym znakom na zapastie no uvidime. zatial to nechavam otvorene 😉

matima100
18. sep 2008

ahojte,viete mi niektora poradit,co je lepsie pri piercingu? dat si ho z chirurgickej ocele,alebo z titanu?

lenka0005
18. sep 2008

aho ,ja mám z chirurgickej ocele a nemám s tým problém. 🙂 😉 🙂

zuzitka
18. sep 2008
vilca
19. sep 2008

Ahoj holky, já mám tetování docela malé (asi tak 8x6 cm), a to takový ornament ve tvaru motýlka (nebo spíš můry 🙂 ), v oblasti kříže. Nechala jsem se tetovat před 6 lety, bolelo to jen mírně - je nepříjemné, že to píchá pořád ve stejném místě. Ale ten, co mi to dělal, to vždycky otřel, pofoukal a pak teprve pokračoval, takže se to dalo v pohodě vydržet.
Myslím si, že to místo, na kterém mám tetování, je ideální pro ty, které chtějí, aby to bylo vidět, jen když si to samy přejí. Když ne, tak to schovám. Připadá mi "rajcovní", když se trošku nahnu dopředu a mezi kalhotami a tričkem se mi to ukáže 😵
A zatím jsem toho ještě nelitovala 😎

cuchre
19. sep 2008

ja mam dve, jedno na boku na chrbtovej strane a jedno v strede chrbta.to bolo zaujimave vo svadobnych satach 🙂
ked som si bola dat robit druhe, typkovi pretetovaval meno na ramene. baby, ten chlap tam normalne omdlel od bolesti. vtedy som pochopila, preco muzi nerodia 😀

kamoska si dala na lopatku morskeho konika bledohnedou farbou. to sa mi zdalo fajn, ona je taka sneda, tak to moc nevidno 🙂

marse
19. sep 2008

ja som si pred par dnami dala urobit tetovanie , taky zvlastny obrazok, zacina to hlavou jasterice a konci ornamentom...zaujimave...v rozmeroch asi 2cmx 5 cm male a decentne 😉

zuzitka
19. sep 2008

ved skuste dat foto 😀

marse
19. sep 2008

mam doma aj predlohu preskenujem a hodim na chvilu do albumu 😉

zuzitka
19. sep 2008

ved urob fotku aj s detmi a moze byt v albume furt 😀

marse
19. sep 2008

len ono je to na takom indiskretnom mieste 😀 😀

zuzitka
19. sep 2008

no jo, tak to nejak naaranzuj aby to bolo publikovatelne 😀 😀

alika54
19. sep 2008

ahojte,,,ja som si v pondelok dala na krize vytetovat motyla. ma sest cm,,, zo zaciatku to nebolelo ale ku koncu som ledva vydrzala 😠 ,,,ale som moooc spokojna a velmi sa mi paci 😉 ,,,teraz uz len cakat kym sa zahoji 😀

monkula
autor
19. sep 2008

čaute....
ja už mám asi vybraté.... 😎 😎 😎

alika54
19. sep 2008

monkula a co take? 🙂

monkula
autor
19. sep 2008

počkaj, hodím link... 😉