Máte niektorá z vás tetovanie?

monkula
24. feb 2008

Ahoj mamuľky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Máte niektorá z vás tetovanie? Ak áno, čo máte vytetované a prečo ste sa rozhodli práve pre ten daný motív?
A ešte otázka, je tetovanie možné v čase dojčenia? Ďakujem za vaše názory a postrehy, tešám sa na vaše príspevky...

eros
1. mar 2008

mna vysli obe za 800sk to mi robil kamarat a deti som este emala a ani neviem kolko rokov uz ich mam musim spomenut 😀

eros
1. mar 2008

teda kazda jedna sakra 800sk

arabeska
1. mar 2008

eros a ty mas kde?

eros
1. mar 2008

no na zadocku(na lavej pulke) jedno a dalsie na chrbte ak chces ukazem ti 😀 😀 😀

nattie
1. mar 2008

ja mam tiez tetovanie - pravom pleci motylika - dala som si ho tetovat pred...fuuuha v lete to bude 10 rokov 😅 to uz som taka stara? 😀 😀 lebo sa mi to velmi pacilo
..nikdy som to neolutovala a aj ked je na pleci - pokial mam tricko s kratkym rukavom mi ho nie je vidiet 😉
dokonca svadobne saty som mala bez ramienok, kozmeticka mi nan nalepila flitriky a primalovala na neznu modru farbu a bolo to pekne 😵 manzelovi sa moja kerka paci a vola ma niekedy "motylik" 😵

zuzitka
1. mar 2008

eros ... ty presne odkial pochadzas? 😉 a ukaz tvoje kerky!!! daj foto.... 😀

nattie ... aj ty daj foto 😉 ja mam tiez motyla, kuk album, mozno mame rovnakeho 😎

eros
1. mar 2008

zuzi petrzalkaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 ako sa nafotim 😀 tam bude viac speku nez kerku vidiet a tu pulku neviem ako dofotim 😀 😀

nattie
1. mar 2008

zuzi - hodim si do albumu na chvilu jednu fotku co som nasla 😉

nattie
1. mar 2008

zuzi je to v albume - nas milacik Vilusko

zuzitka
1. mar 2008

uz som pozrela 😉 pjekne 😀 tak ja mam ineho ale na tom istom mieste ako ty 🙂

nattie
1. mar 2008

okis - tak tu fotku vysupnem von

zuzitka
1. mar 2008

precooo? nechaj ju tam 😎

nattie
1. mar 2008

uz je fuc 😎 ty ho mas krasneho toho motylika - takeho tienovaneho - ono pred 10 rokmi este netetovali take pekne obrazky ako dnes - ale ja som spokojna 🙂

zuzitka
1. mar 2008

ved preco by si nebola spokojna? 🙂 si si ten obrazok vybrala preto lebo sa ti pacil nie?
a ak by ta omrzel, stale si ho mozes dat pretetovat 😀

emmka333
1. mar 2008

Ahojte,
tetovanie robil muzovi jeden chlap doma.Nadherne tetuje.Este mu opravoval aj skorpiona,ktoreho mu robili v tetovacom salone.Az teraz vyzera dobre.Pismo na meno dcerky som vybrala na nete cez google.Je tam neskutocne vela typov pisma ani som vsetky nevidela.Este aj ten chlap sa cudoval,ze odkial mam take pekne pismo.No na nete sa za to plati,ked si chcete vybrat pismo.Ja som to ale spravila tak,ze som si to napisane meno tym pismom odfotila s digit.fotakom z obrazovky PC a potom som si este velkost upravila na PC a vytlacila.Podla toho mu to tetoval.Jedno meno ho vyslo 500,- Ale fakt krasna a bezchybna praca.Ja som za svoje tetovanie v tetovacom salone,ktore mam na krizoch,dala vyse 3000,- pred 7rokmi.Neviem ci 3700,- To je dost.Doma by mi to henten spravil asi za 500,- a to moje ma este aj nejake chybicky 😖 Len vtedy sme ho bohuzial este nepoznali.Ale tie mena na zapastie si dam urcite robit u neho a vyberiem si pismo z netu.

eros
1. mar 2008

emmka333tak nam ulahci pracu a najdi to kde si to mozeme aj my tak urobit 😀 😀
a ostatne hadzte linky neh sa neham inspirovat

zuzitka ty si odkial??vecer hodim fotku bo nabijam baterku do fotaku

zuzitka
1. mar 2008

ja som blava kramare 😎

zuzitka
1. mar 2008

emmka, odkial si? ze by sme nabuduce navstivili tvojho znameho, ked je taky dobry a lacny 😀

emmka333
1. mar 2008

Pridala som fotku do albumu.Moje tetovanie na krizoch,ktore mi robili v tetovacom salone.Ale ma nejake chybicky.Za tie peniaze malo byt dokonale.Chodila som vtedy na strednu a bola som frajerka,vsetci mi ho zavideli 😎 No volakedy som mala inu postavicku.Vytrcala som chrbat a pupok s piercingom celemu svetu ale teraz uz bohuzial sa nemam cim chvalit.Moje strie a pneumatiky to pokazili a kratke tricka mozem zahodit ☹

zuzitka
1. mar 2008

emmka ... kolko cm ma tvoja kerka? vyska a sirka 😝

loren
1. mar 2008

tak som uz aj ja pridala foto 😉

vavka33
1. mar 2008

Babulky,kolko vas vysli tetovania?
Emmmka,krasna kerka

zuzitka
1. mar 2008

loren .... to meno je kraaaasne 🙂

zuzitka
1. mar 2008

vavka33 ... niekde vyssie su popisane aj ceny 😎

vavka33
1. mar 2008

Uz som si vsimla,akurat studujem.
Aj moj manzel ma niekolko tetovaniLea si ich stale obzera a hlavne "zabija pavuka"na jeho lopatke 😀

zuzitka
1. mar 2008

chceme vidiet pavuka 😎 daj foto

emmka333
1. mar 2008

eros - ked si mi tak "pekne" prikazala tak som nieco vyhladala cez google 😲 😎 Nie su to presne tie stranky ktore by som chcela,tu som nenasla,kde boli tie super pisma.Tomu sa budem viac venovat (hladaniu pisma) ked to budem ozaj potrebovat,lebo to by som stravila na nete pol dna.

zuzitka - 14 x 7.5cm je ta moja na krizoch

vavka33
1. mar 2008

Idem ho tatovi odfotit a ma aj tigra aj toho stuknem. 😉 za chvilu pridam 😉

emmka333
1. mar 2008

Dokelu zabudla som tie linky poslat 😅

http://www.tattoos-by-design.co.uk/nametranslat...

http://tetovanie.cabik.sk/vzory.htm

http://uk.ask.com/web?q=Free Tattoo Designs&qsr...

http://doorone.co.uk/xGS-tattoos designs~NS-1~l...

http://www.transname.com/

Ale je tam toho viac.Zadajte si do google - "tattoo translation name" alebo nieco podobne.Mne to po slovensky nic nenaslo.

zuzitka
1. mar 2008

emmka ... 14 x 7,5 cm a platila si za nu 3.000 alebo 3.700sk ?
moja je 4 x 6 cm a stala 2.500sk ... tiez dost..... ked hore citam za robia za 500sk ☹