Máte niektorá z vás tetovanie?

monkula
24. feb 2008

Ahoj mamuľky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Máte niektorá z vás tetovanie? Ak áno, čo máte vytetované a prečo ste sa rozhodli práve pre ten daný motív?
A ešte otázka, je tetovanie možné v čase dojčenia? Ďakujem za vaše názory a postrehy, tešám sa na vaše príspevky...

helka101
15. feb 2011

@naty aj mne sa to pači, le viacerí mi vravia, že tie Mka po krajoch vyzeraju ako Wčka..tak teraz neviem 😔 ale sa mi to luubi.. 😵 Nie navrh urobil saaam.. ja som len prišla a rovno tetoval 🙂 a vôbec to nebolelo, neviem čo som čakala... ked sme si dali kus pauzu, a potom začal znova obtaohvať, tak to som už kusok citila, ale bolo to v pohode 😉

naty
15. feb 2011

@helka101 aha, já taky myslela, že to je W V W... 😀 To neřeš...říkej, že jsou obrácený, co je komu do toho... 😉

helka101
15. feb 2011

@naty nieeeeee to je teda ma tobyť MVM 😀 😀 😀 tak jrozpravam , že sme to dali naschal takto, že mka otočene 😎

vilki
15. feb 2011

ahojte baby, nechce sa mi citat vsetkych 42 stran, ale napise mi niektora co mate tetovanie na clenku? ci to tam velmi boli a asi kolko ste za to platili a hlavne kde vam to robili a ci ste spokojne...dakujem... 🙂

lucustek
15. feb 2011

@vilki ahojky..no ja mam tetovanie na clenku uz asi rok a vobec to nebolelo..ja som sa velmi bala ze lebo kazdy ma strasil s tym ze to na tom mieste velmi velmi boliii a tak som zatala zuby pri prvom dotyku ihly s koozou na nohe, ale potom som zistila ze mam zuby zatate zbytocne :D no mne to robili v anglicku a stalo ma to 50libier ale to tetovanie je aj dost velke ... a spokojna som velmi urcite si dam este nieco tetovat dalsie :D

briketa
16. feb 2011

moje original, momentalne mam z toho draka 😀 , tri tyzdne do porodu s tretim. ale vzdy sa vrati naspat.

vilki
17. feb 2011

🙂 lucustek, dakujem za odpoved..ja by som chcela len nieco malinke, skoda ze v anglicku...neviem kde si to mam ist dat spravit, vobec nemam take info ze kde ako robia, ...

lucustek
18. feb 2011

@vilki mozno by ti pomohlo keby si si pozrela nejake tetovacie studia v tvojom blizkom okoli a ci nemaju webove stranky alebo ak poznas niekoho kto si daval robit tetovanie v tych studiach tak by ti vedeli poradit /znamy, rodina, priatelia..../ ja si teraz chcem ist dat robit jednu novu kerku vzadu na krku az cez celu chrbticu len stale vyberam obrazok a ked to stihnem este v KE kym som doma tak uz mam vybrateho jedneho cloveka co mi tiez odporucili znamy ze velmi pekne tetuje aj sa daju pozriet jeho prace na facebooku ak by si mala zaujem tak ti do IP mozem poslat jeho meno a si ho najdes cez facebook ...je fakt velmi dobry on ma aj svoje studio ale tetuje aj doma kamaratov a tak.

vilki
18. feb 2011

@lucustek ahoj 🙂 kosice su sice daleko, ale ak budes taka zlata a posles mi jeho meno na IP to bude super, aspon pokukam a mozno nieco aj odkukam a vyberem si nieco ...

vilki
24. feb 2011

baby a nema niektora z vas skusenosti s henna tetovanim? (kreslenie hennou na pokozku), strasne sa mi to paci a hlavne - neboli to...

timonko
14. mar 2011

noo, tak termín tetovania vybavený na piatok, tak mi držte palce 🙂

aniratak696
15. mar 2011

@vilki ahoj viki ano ja mam davalas om si to robit vzdy v lete ako pubertacka lebo keby som prisla s kerkou domov asi by ma nasi zabili 🙂 hena je dobra vec ale nevydrzi to dlho a casom sa vyumyva a aj vybledne...a moze sa stat ze aj do bledych veci pusti ale to sa asi casto nestava...u nas to robia aj na kozmetike

darusik7
18. mar 2011

ahojte baby..ja mam 23..prvy piercing som si dala do pupku v 15,potom nos,jazyk,brada,nad peru,bradavka (tam by som si uz v zivote nedala,bola to nehorazna bolest a mala som ho tam asi mesiac)..teraz mam uz len v jazyku a nad perou..
a s tetovanim som zacala v 18..mam 4..na kotniku raka,pod kotnikom meno syna,na chrbte dost velky ornament a este jeden ornament..este si chcem dat na lopatku 6 datumov..
niektory ludia sa na mna v lete pozeraju,ale je to moje telo a ked budem stara,tak nebudem nosit take oblecenie aby to bolo vidno..

timonko
19. mar 2011

kerka hotová ...

edita84
19. mar 2011

Ahojte tak sa pripájam k tetovaným ja som si prvé dala robiť ked som mala 19 a dalšie až v 25 najprv meno mojej krásky a potom škorpiona 🙂 a toto sú ony prvé bolelo ale posledné dve vôbec

edita84
2. aug 2011

Ahoj kočky nejak je tu ticho ja by som mala na vás otázočku môžem sa dať tetovať počas kojenia? alebo ako dlho po pôrode sa môžem dať tetovať? díki 😉

lubinka26
8. aug 2011

ahojte. tak som vas docitala uffff 😅 😀
tiez sa chystam na "tetovacku" a chcela by som meno mojej krpatej, datum narodenia a mozno aj znamenie ryb 😝
co myslite? nebude to moooc? plne kojim a chcela by som co najdlhsie, takze mate cas mi poradit 😀

lucyka1
11. aug 2011

baby, prosim vas aku mate skusenost s tetovanim obocia, teda permanentny makeup???dik

edita84
11. aug 2011

@lubinka26 Ahoj no ja mám na predlaktí vytetované len meno dcérky a ešte si k nemu chcem dať dorobiť anjelské krídla, podla mňa je dátum a znamenie veľa 🙂 ale každému sa páči niečo iné ;)

lubinka26
11. aug 2011

@edita84 a mohla by si dat foto?

edita84
11. aug 2011

@lubinka26 tu v tejto téme som už dala kukni 🙂

aliamia
8. sep 2011

čaute,
skuste ist na virtoo.sk, tam si mozete vyskúšať kopec tetovaní len tak, na fotke. a mate to vyriesene 🙂 🙂

krokodilek
12. sep 2011

Já mám pouze jedno tetování a to - na pravé paži = jméno své zemřelé sestry + datum narození a úmrtí. Nechala jsem si ho udělat k 5 letému 'výročí' její smrti. Pro daný motiv jsem se rozhodla jednoznačně, chtěla jsem mít sestřičku navždycky u sebe navíc ona si vždycky přála tetování a tak mě to napadlo... 🙂

edita84
13. sep 2011

@lubinka26 tu je foto už dvoch mojich tetovaní mien mojich detičiek 🙂

lubinka26
13. sep 2011

@edita84 jeeej, presne takto si to predstavujem, uz sa neviem dockat. vidim, ze pribudol Teodor 🙂 ty nekojis? a co ta to stalo? nech som trosku v obraze 🙂

edita84
13. sep 2011

@lubinka26 áno pribudol 🙂 nie nekojím nemala som dosť mliečka a bolo aj slabé malému nestačilo :/

zuzana0409
13. sep 2011

ahojte....ja som si dala tetovanie asi pred dvoma tyzdnami...na brucho 🙂 a chcem si dat este mena deti vytetovat alebo datumy len ma nenapada vhodne miesto...ja osm dost chuda.....tak mi prosim poradte.....diky...

petrajavor
15. okt 2011

Ahojky holčiny,chtěla jsem se zeptat nechala si některá z vás dělat tetování v době těhotenství? Už jedno mám (mezi lopatkou a páteří) a chtěla bych druhé na pravý bok-záda (dole)....

emanka
15. okt 2011

@petrajavor ahoj, ja som si dávala opraviť jedno tetovanie, keď som bola tehotná a hrozne ma to bolelo. V tehotenstve som nejak viac vnímala bolesť...

petrajavor
16. okt 2011

@emanka díky 🙂