Máte niektorá z vás tetovanie?

monkula
24. feb 2008

Ahoj mamuľky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Máte niektorá z vás tetovanie? Ak áno, čo máte vytetované a prečo ste sa rozhodli práve pre ten daný motív?
A ešte otázka, je tetovanie možné v čase dojčenia? Ďakujem za vaše názory a postrehy, tešám sa na vaše príspevky...

naty
10. jan 2011

@helka101 no, tam to má ségra, ale ona tam má jen jeden znak asi 3x3cm, měla to za 4 minuty hotový, a protože půjde zase (chce po celý páteři), tak to asi tak nebolelo, ale je pravda, že většinou slyším, že přes různý kosti a klouby to bolí nejvíc...
s tím návrhem je lepší, když se na netu mrkneš jen na styl, jaký se ti líbí, řekneš mu a necháš si udělat něco přímo pro sebe...ať je to originál každým coulem... 😉

helka101
10. jan 2011

@naty a nevedela by si mi hodiť nejake stranky, s takýmito obrazkami, elbo ja som to hladala, ale hadzalo mi hocičo len to nie čo by som chcela 😅
teaz ked tak rozmýšlam, že som písala 10cm ak to bude dosť velke... tak to asi zemním na tak 5cm 😀

janka146
10. jan 2011

ahojte dievčatá ja som sa tiež rozhodla dat si nejaké pekné tetovanie a už od včera čítam vaše príspevky.....no dodali mi odvahu...len sa neviem rozhodnút či si dat na nohu nad členok alebo na ruku. Dáva sa ešte na ruku????? všade sú len obrázky na nohu, chrbát, plece....

helka101
10. jan 2011

@janka146 na ruku, kam na plece? 😅

janka146
10. jan 2011

hej na plece mne sa to strašne páči 🙂 chcem takého malého motýla...

naty
10. jan 2011

@helka101 myslíš nějaký písmena? a jaký styl máš na mysli? prostě jen zdobený kapitály?

helka101
10. jan 2011

@naty noo myslela som nejake pekne písane.. a rozmyslala som , že by som z toho dala spraviť taky trojholník, že nalavo a napravo M - ( syn aj mnažel su Miroslavovia..) a podto do stredu V (dcerka je Vanda )

myslíš,žeto bude tak fajn? nechcem nejake prezdobene, len pekne napísane.. možno nejake prizdobenie, ak potiahnutie tých čiarok alebo taak, ale zžaidne kvetinky a hovadinky okolo toho..

naty
10. jan 2011

@helka101 třeba něco takovýho: http://www.flickr.com/photos/maiktattoo/3570673...

nebo si zadej do googlu v obrázkách: tattoo initials, tattoo letters, tattoo alphabet, a musíš se tím nějak probrat... 😀

helka101
10. jan 2011

@janka146 no na plece sa to aj mne pači,ale zase neviem či by som nato mala odvahu.. resp. chcem to na take miesto , kde to viem pekne bud skryť alebo ukazať 😅 motyl je fajn napad.. 🙂 kedy to maš v plane "spachať"?

helka101
10. jan 2011

@naty wau tak to je pekne, aj ten motýl ktomu, len ja by som to chcela do toho trojholníka 😉 maš nejaky napad, čo by sa tam hodila namiesto motýla..?

naty
10. jan 2011

@helka101 mě se to líbí třeba takhle: http://cheattattoo.blogspot.com/2011/01/initial...

3. obrázek ze shora (ty klikiháky za krkem)... 😀

naty
10. jan 2011

@helka101 to je otázka...pokud by sis vybrala nějaký extra zdobný písmena, tak bych tam nic nedávala, pokud bys tam chtěla něco vybrat, tak je otázka, co se ti líbí...zvířátka, rostlinky, víly, ornamenty apod.

naty
10. jan 2011

@helka101 k tomu odkazu je to ta fotka, co je pod ní napsáno: Tattoos Incorporating Initials Deceased loved ones initials ring finger ones. ...Je to tam nějaký divoký s těma fotkama, některý se nezobrazujou...

helka101
10. jan 2011

@naty pači sa mi ten obrazok čo si mi poslala link, teda ten druh písma aj ten motýl.. 😉

helka101
10. jan 2011

@naty wau aj ten druhy čo si hodila je pekny 😀 no teraz si fakt len vybrať.. viacej už asi ani nejdem kukať :D

naty
10. jan 2011

@helka101 ale ne, jen koukej, je to potřeba!!

helka101
10. jan 2011

@naty ale zatial sa mi najviac pači asi to čo si mi hodila ten druhy link, je to na takommieste, že to skryjem vlasmi ked budem chchieť a ked nie tak ukažem 🙂 a na leto to je prefektne, že nosím aj hore cop aj rozpustene, aj na ples alebo svadbu ked ideme tak to viem zamaskovať.. kamaratka tam má vytetovane tiež, .. počkaj dam sem foto, čo ma ona 😵 aj to sa mi pači

helka101
10. jan 2011

jááj,jasne neviem vložiť fotku.. nejako mi to zblbo a adminka mi to ešte nespravila 😒

janka146
10. jan 2011

@helka101 ďakujem za radu... ved aj mne o to ide že to asi neschovám....neviem ešte popremýšlam. Idem to spáchat už o týždeň v pondelok 😀 a už sa velmi teším......a som rada že je nás tu viacej takých 🙂 🙂

helka101
10. jan 2011

@janka146 noo tak potom hod fotečku 🙂 ja to spachvam vo februari tak som dohodnuta 😵 ale keby bolo namne, tak hned zajtra 🙂

janka146
11. jan 2011

@helka101 jasné dám fotto...aj ja sa už teším jak malé decko 😀 a kedy bolo na mne idem aj hned zajtra 🙂 🙂

makaga
17. jan 2011

ahojte baby chcem sa opytat ci mozem si dat tetovanie ked kojim........ 🙂 🙂 🙂

helka101
17. jan 2011

@makaga skorej nie ako ano.. lebo aj mna sa hned pýtal či kojím. 😖

monkula
autor
17. jan 2011

jee, ale sa mi téma krásne rozbehla..

Tak ja som sa nechala tetovať a ešte som dojčila, už nie intenzívne, malá mala vtedy tri roky a niečo, takže tam sa už o intenzívno mdojčení ani nedá rozprávať.... nedala som jej potom tuším 12 hodín.
Ale pokiaľ je to dojčenie ešte časté, nedala by som sa tetovať...

helka101
17. jan 2011

@monkula noo ešteže si ju založila, som po nej patrala 😅 😀
no zato , že aj mna sa pýtal za to kojenie.. a neviem, kebyže často kojím teda plne, asi by som sa nedala tetovať.ale u nas je to bezpredmetne, ekdže sme už dva mesaice na umelom 😔 ale ty si pekne dlho vydržala 😅

aniratak696
18. jan 2011

@helka101
necitala som to tu cele a kam si chces dat tetovanie?ja uz jedno mam a chystam sa na druhe a kludne ti tiez poslem nejake stranky mozno nieco najdes 🙂

helka101
18. jan 2011

@aniratak696 no dozadu na krk som sa rozhodla 🙂
budem rada, dakuejm..kludne mi pošli, rada si dačo kuknem 😵 aj ked som už zhruba rozhodnuta pre niečo takeeeto..

aniratak696
18. jan 2011

@helka101
tak toto je velmi pekne a sikovny teter ti poradi a popripade este skrasli a doladi aby si to mala po svojom a trosku odlisne od ostatnych 🙂 a kedy ides na to?

helka101
18. jan 2011

@aniratak696 no aj mne sa to velmi pači.. poradila mi to tu Naty, a hned mi to padlo do oka 😎 no on je šikovny, všetci ho chvalia že ma peknu robotu, tak dufam, že dačo tam vymyslí doladí aby to bolo originalne a len moje 😀 muž sa mi smeje, aby som si tam enzabudla vymeniť tie písmenka 😀 😀 😀 😀 to by bolo kebyže mi to takto vytetuje 😅 by sa somnou rozviedol 😅
no idem nato vo februari, tak sme sadohodli,lebo ma toho dosť.. 😔 no šla by som hned nato už sa neviem dočkať..

ajked sa bojím toho miesta, ani ie tak bolesti, ale som čítala, že teda sa to nema močiť a taak, a predsda je to na takom lieste, že tie vlasy sa tam budu obtierať ale hadam sa to pekne uhojíí 😀

helka101
18. jan 2011

@aniratak696 a ty sa kam chystaš dať si dalšie tetovanie?