Máte niektorá z vás tetovanie?

monkula
24. feb 2008

Ahoj mamuľky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Máte niektorá z vás tetovanie? Ak áno, čo máte vytetované a prečo ste sa rozhodli práve pre ten daný motív?
A ešte otázka, je tetovanie možné v čase dojčenia? Ďakujem za vaše názory a postrehy, tešám sa na vaše príspevky...

dididi30
9. mar 2009

aj mne sa paci gagusa , svetova, hitova 😵

nikollette
10. mar 2009

aj ja si cchem dat tento tyzden.. mam 3tyzdnove mimco.. nemoze to uskodit, ked mu davam MM???

janka196
10. mar 2009

nikollette ja by som este pockala. ved ti nic neujde 😉 ja som si dala dalsiu az ked mala mala okolo roka aj troch mesiacov. to som ju uz kojila len na obed a vecer

ikke
10. mar 2009

nikollette • 1d • Dnes o 15:14
Baby, neviete ci moze uskodit, ak si dam kerku na nohu???
mam 3 týždnove mimčo,ktoremu davam MM, a chcem si tam dat vykerovať jeho iniciálky, vzorovým písmom...
mate skusenosti, alebo co si myslíte???
vdaka

zuzka1. • 1d • Dnes o 15:19
nikollete ja by som pockala pokial nebudes kojit.Dnes pouzivaju teteri kvalitne neskodlive farby, ale nahod aje blbec.
A inak si kratko po porode, hormony este blaznia, moze sa stat, ze ti nebude dobre chytat farba alebo bude tetu boliet a este na nohe boli kerka aj tak

zuzitka • 1d • Dnes o 15:19
kukni temu Tetovanie ...

zuzitka • 1d • Dnes o 15:21
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
kuk tam

saska.t • 1d • Dnes o 15:57
nikolette - urcite pockaj ked sa das tetovat nesmies ani 3 roky darovat krv a kludne mimco nakazit cez MM nejakou chorobou takze urcite by som pockala

j.a.n.u.s. • 1d • Dnes o 16:05
nikollette...pockej, vzdyt jak prestanes kojit, tva mala urco jeste vdana nebude , tak si inicialy dat muzes pak!
JInak diky za napad!
Furt uvazuju co si dat novyho a vubec me nenapadlo, ze El (jeste mam volne koleno )

zuzitka
12. mar 2009

ta Lady Gaga ... absolutne som nevedela, ze o com tocite 😀 😀
a teraz nahodou na tv Ocko som videla ukazku tej pesnicky .... sak ju poznam z radia, neee?? 😀 😀 😝

zuzitka
12. mar 2009

ale kerku by som lepsie chcela vidiet 😅

aniratak696
20. mar 2009

aj ja som si dala tetovanie tak tri tyzdne dozadu a musim povedat vooobec to skoro nebolelo a je to supeer aj ked som mala prve dni z toho pocit ze no to som si nemusela davat teraz som rada ze to mam 😀 😀

kudlynka
9. apr 2009

Ahojte baby,neviete kolko by ma vyšllo tetovanie na členok vo velkosti asi 5 cm?chcem si dat vytetovat písmeno K, nejak pekne upravene.a v jednom salone mi povedali cenu 1200sk,a neviem či je to dobrá cena alebo je to vela.

anjelmm
12. apr 2009

Ahoj monkula, ja by som sa chchela dať tiež tetovať a ty si písala, že v Trnave je jeden z najlepších tetovacích štúdií v SR, nemohla by si mi povedať kde sa to nachádza?
Ďakujem

mima1
12. apr 2009

kudlynka myslim ze je to dobra cena. ja mam asi tak do 10cm urobene tetovanie a chcel 1500 ale bolo to po znamosti. cize by ma vysla viac

kala
12. apr 2009

kočky ja mám teraz asi 2 mesiac na krížoch a musím povedať že mna to bolelo, mám tam čínskeho draka ale nebanujem

caira
13. apr 2009

tak ja jsem taky v klubu tetovanych, mam docela velky ornament na spodni casti zad ( cca uz 6 let?) porad jsem s tim moc spokojena, i kdyz jak to clovek nevidi tak zapomene, ze vubec nejake tetovani ma, ted uz mam zase tetovaci abstak a vybiram dalsi ( tentokrat male) tetovani, ktere bych si chtela dat ze zadu na krk, bud znak z Om mani padme hum mantry nebo hvezdne znameni nasi dcery..ale zatim to spis zvazuju, hadam,ze mozna pristi rok si ho necham dat nebo tak nekdy 🙂

sicilia79
13. apr 2009

tu som čítala, že po tetovaní sa nemôže darovať krv 3 roky...nie je to tak, môže sa darovať pol roka po tetovaní

liana
3. máj 2009

zaujala má ta vaša debata a preto by som chcela poradiť. veľmi sa mi páčia tetovania okolo členka. preto by som prijala niečo mini práve na členok. ale nechcem trvalé tetovanie, ale také na 2-5 rokov. kde v BA máte s tým skúsenosť a hlavne profesionalitu? a ešte v akom prípade alebo okolností sa nesmie dať tetovanie? čo to cca vychádza, takáto sranda 😀

lolalola
3. máj 2009

ja mám takú malilinkú kvetinku na pravom prsku a chcela by som si dat ešte vytetovať na šiju mená mojich babuliek...;o))

sisidl
4. máj 2009

..tak ja mam zase nove tetovanie..s manzelom sme si boli dat urobti spolu,on ma na predlakti napisane krasnym pismom mena nasich deti a na zapesti z vnutornej strany ma moje meno a ja som si dala na zapestie jeho meno 🙂

monkula
autor
15. máj 2009

ja idem nato 28. mája o deviatej ráno 😎 😎 😎

helenkasabinka
15. máj 2009

ahojte aj ja sa k vam 😉 pridavam-ja uz mam 4 roky tetovanie na krizoch a na nohe

monkula
autor
15. máj 2009

heli a čo máš?

helenkasabinka
15. máj 2009

na nohe mam kona pegasa-vtedy som chodila jazdit na kone a tak som si dala pegasa ale nebanujem-je krasny
a na krizoch mam ornament 😉

saska.t
15. máj 2009

tak ja sa pridavam mam na prdeli 13 rokov hlavu kona (som jazdec 😀 ) a daroval my to k 18 nar. moj 1 priatel 😀 hlava za tie roky trosku narastla, ale co uz ked aj roky pribudaju 😀 😅

sumienka2525
15. máj 2009

saska: Som sa pobavila na tom co si napisala.

helenkasabinka
15. máj 2009

saska aj ja mam kona na nohe a som zatial spokojna-ved este som dost mlada a hlava mi este asi nedorastla aby som lutovala 😀 😀 😀 😀

monkula
autor
15. máj 2009

saska 😀 😀 😀

monkula
autor
29. máj 2009

a už ám tetko za sebou, teda na boku 😀 😀 😀

matax
30. máj 2009

ahojte, moj manžel má študio v Púchove (TN kraj), teraz vyhral aj súťaž v Prahe 😉
ak chcete, kuknite sa na www.tattooritual.wbs.cz má tam galeriu svojich " výtvorov"

zuzka1.
30. máj 2009

tak mamusky, v albume mame fotos, ja aj moj manzelik, ake kerky mame. Este sa chystam na datum narodneia mojho syna a meno, len neviem miesto. mam na chrbte, podbrusku, nohe, a toto vobec neviem kde.
monkula mas foto??

monca4ever
30. máj 2009

Ja mám na pravom ramene aso 10x 10cm tetovanie
je to dvojtočivá svastika znázornujúc slnko
používali ju Vikingovia s starý germáni a chcem si
dať ešte niečo. Moji kamaráti niektorý sú potetovaný
hodne ale to zase ja nechcem 😝
Aj moji kamoši sú dobrý tatoo mani takma nalamujú
že ma "pokreslia" hehe 😀 uvidíme...