Máte niektorá z vás tetovanie?

monkula
24. feb 2008

Ahoj mamuľky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Máte niektorá z vás tetovanie? Ak áno, čo máte vytetované a prečo ste sa rozhodli práve pre ten daný motív?
A ešte otázka, je tetovanie možné v čase dojčenia? Ďakujem za vaše názory a postrehy, tešám sa na vaše príspevky...

matima100
17. feb 2009

na krizach a na clenku

sendi
17. feb 2009

noo super,tak teraz sa budem pytat ja 😉 ja chcem na krize,bolelo to?na ramene skoro vobec,dalo sa,ale ze vraj na krize to boli

matima100
17. feb 2009

no mna na krizach nebolelo az tak,ako na clenku 😀 krize sa daju v pohode vydrzat 😉

sendi
17. feb 2009

uff,trochu som si vydychla 🙂 neviem sice odkial si,ale keby naaahodou z Kosic,nevies mi poradit kde je to lepsie?a je to drahe?

matima100
17. feb 2009

som z Kosic 😀 , no mna tetoval doma komos 😅 takze to bolo dost lacne,ale v Kosiciach su viacej studia,ale nemam prehlad o cenach...ale asi pri zimnom stadione nie je draho,je to niekde v budove za novym zimnym stadionom...

zuzitka
17. feb 2009

no ja som tu vzdy za tu zvedavu 😝 😝

nemate fotky svojich kerok? 😀

ja mam svoju v albume, dajte aj vy 😉 😉

sendi
17. feb 2009

aha,lebo citala som na nete ze na masiarskej je tiez studio,len neviem presne kde to je.ale uvidim kde pojdem.waw tak doma kamos?tak to si mala super! 🙂

sendi
17. feb 2009

jej zuzitka,mas suprovu kerku.ja neviem ci dam,keby ste videli to moje ,,sexy"rameno....nelutujem ze ju mam,lutujem ze tak onic ornament som si dala! 😅

zuzitka
17. feb 2009

sendi ... a chces si dat prekerovat ten stary ornament?
sak ukaz...

zuzitka
17. feb 2009

... vies na chvilu, kukneme sa a vymazes zase foto 😎

sendi
17. feb 2009

tu to nedam,ale ak vies,kukni sa na pokeci: bambika289 z moldavy nad bodvou a vo fotoalbume kde som len ja tak je,neviem ci je ju uplne vidiet,ale myslim ze by ju malo

zuzitka
17. feb 2009

prvu kerku som si dala robit tu v BA:

http://www.akmal.sk/tetovanie.htm

😀

zuzitka
17. feb 2009

kde na pokeci? na azete?

sendi
17. feb 2009

na pokeci

zuzitka
17. feb 2009

jo jo, nasla som,,,,,, vyzera to byt velke 😕

matima100
17. feb 2009

nevidno ju celkom,ale vyzera byt ako celkom dobry ornament 😉

sendi
17. feb 2009

😅 tak ma to asi 7cm,ale vtedy som mala 16ked som si to dala,teraz by som si dala asi nieco ine,ale na krize chcem,velmi tak snad sa mi to podari

sendi
17. feb 2009

martima-ja viem,ono to nie je bohvie co,ale co uz 😀

matima100
17. feb 2009

to sa da vpohode poprerabat,ak si to chces vynovit 😉

janka196
17. feb 2009

ahojte baby

sendi aj ja som kukla ale velmi to tam nevidno. ale ten vrch vyzera fajne. ja mam tiez dost velke presne na tom istom mieste 😉

sendi
17. feb 2009

uvidim,riesit to budem neskor,az ked si dam na krize a potom 🙂 tak ste si ma maminky uz kukli na pokeci ako som videla 😀

zuzitka
17. feb 2009

vy ste vsetky na azete? no sranda 😀 😀

janka .. co mas nove? 😀

janka196
17. feb 2009

zuzka ja nic vsetko po starom 😀 😀 😀 ty ale ma laka dat si nejaky ornamentik na vnutorne zapastie 😅

sendi
17. feb 2009

ano,nie je to tak vidno,ale uz dole skoro nic nie je,nie je to take velke,ja som skor na pokeci ale aj tu obcas zajdem,pokukam,priucim sa niecomu a tak 😉

zuzitka
17. feb 2009

janka ... ty kde mas svoje kerky niekde na foto... na azete? by som si vsetky kukla .... i ked som ich videla, ale rada si kuknem zase 😀

ja som zuzot na azete 😅

sendi
17. feb 2009

dobre kerkovane maminky,sebi sa mi uz budi,tak ja uz idem.majte.paa 🙂

zuzitka
17. feb 2009

pa pa 😉

janka196
17. feb 2009

zuzka praveze nemam ich velmi takto odfotene len tak nahodne. ale vies co az sa mi bude chciet tak si necham vsetky pofotit a urobim speci pre teba jeden album 😉 😀 😀 😀

sendi tak sa maj krasne

zuzitka
17. feb 2009

no jasne, daj ... len pre mna 😀

janka196
17. feb 2009

ja ich mam niekde aj pofotene ale kto vie kde su tie cd s fotkami 😅