Máte niektorá z vás tetovanie?

monkula
24. feb 2008

Ahoj mamuľky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Máte niektorá z vás tetovanie? Ak áno, čo máte vytetované a prečo ste sa rozhodli práve pre ten daný motív?
A ešte otázka, je tetovanie možné v čase dojčenia? Ďakujem za vaše názory a postrehy, tešám sa na vaše príspevky...

grenadinka
30. máj 2009

no neviem ako take mi tetovanie nevadi, celkom sa mi to paci.
priatel si sam vytetoval zaujimavy ornament- ktoreho zmysel nechapem ale je to jedno. 😅
damy uvedomte si ze kazda z vas bude starnut a nic s tym nespravite 😲 , uvedomte si ze teraz to tetovanie vyzera krasne, ale koza bude chabnut, vraskaviet a nakoniec bude z umeleckeho diela na vasej kozi hanba ktoru sa budete snazit schovat. 😠
som zastancom kratkodobejsieho zdobenia tela, mozno malovanie henou, pearsing... 😔
osobne mam na jazyku skobu a planujem tam dodat este aspon jednu.
je to moja ozdoba, za ktoru sa nehanbim a ked chcem taj ju vystavujem na obdiv, a ned nechcem tak si nik nevsimne ze ho mam.

zuzka1.
30. máj 2009

Grenadinka pripomenula si mi moju mamu 😀
ked budem stara, nebudem nosit tricka s holym chrbtom, asi ani kratase velmi a ked budem mat na tom, tie super neprehliadnutelne pancuchy alebo kamasle 😀 😀 😀 😀 😀
takze je to vyriesene a ked budem chciet vystavim ich na obdiv, a ked nie nikto si nevsimne, ze ich mam 😉

grenadinka
30. máj 2009

zuzka- no dufam ze som ti ju nepripomenula v zlom, 😀
urcite aj mne sa strasne paci tetovanie, mozno by som sa odhodlala aj na nieco mile na intimne partie, ved bolest mam zvladnutu. ale urcite nie na viditelne miesto.
dobre rozumiem ze mas tetovanie na chrbte? 😲

monkula
autor
30. máj 2009

grenadinka, nič v zlom, ale arggument, počkaj, až budeš stará... mi pripadá dosť chabý..
1: až budem stará, bude okolo mňa plno starích ľudí potetovaných
2. ako písala zuzka, 😉 😉 ja ám napríklad kerku na boku, takže ako stará nebudem nosiť bedráče, ani topy pod prsia vždy to aj na pláži zakryjem trebárs celýi plavkami...

mobina
30. máj 2009

Tetování ano, ale decentní. Pokérovaný celý záda jsou naprosto hrozný 😝
Já si splnila pubertální sen a nechala se potetovat před měsícem. Mám mezi lopatkami na páteři dvě masky a jsem moc ráda, že jsem do toho šla. Ale za sebe říkám, že už nikdy víc 😀

grenadinka
30. máj 2009

monkulka- ja nikomu nehovorim aby sa nedal tetovat, sama som povedala ze sa mi to paci.
chcela som napisat svoj nazor ale ak to vadi tak je zbytocne zakladat diskusie, 😎
urcite ak sa to ludom paci, je to fajn ze su potetovany, 😀
a vobec kazdy ma niake argumenty- a nie kazdy ich ma tak dokonale 😅
dufam ze si rozumieme

nikollette
30. máj 2009

Baby pozeravate niektora Miami Ink, alebo LA ink, tam siu ake krasne tetovania.. fuha, kebyze tam byvam hend si tam idem dať vytetovať portrét malého a jeho meno.. ale neviem či by mi to aj tu vedel niekto tak pekne a dokonale spraviť ako oni tam 🙂

zuzitka
30. máj 2009

ja myslím, že ako 50ročná teta to tetovanie ešte nebudem mať tak škaredé 😀
a neskôr budem nosiť asi blúzy a skladané sukne 😀 😀 😀

monkula .... tak máš po tom? bolelo? a ukážeš mi? 😀 😀 😀

zuzka1.
30. máj 2009

grenadinka jj, asi 25x20, mne sa pacia vleke kerky, preto to pomaly zvacsujem
nikolete aj u nas su sikovny tateri, mozno ti nejkaa maminka poradi nejakeho blizko BA co vie dokonale portrety.
a inak grenadinka, jasne, ze nie v zlom. mojej mame sa pacia kerky, lale vzdy povie, ze nie na mne
inak moja segra(34), si dala pred tyzdnom, pre niektorych clenov rodiny blbne na stare kolena, ale inak ok.

roasha
30. máj 2009

monky,hod fotooooooooooo 😉 🙂
a tiez ma netrapi,ked budem stara,ako bude vyzerat tetovanie,najprv sa toho treba dozit. 😉 😀
ktovie,co bude potom "IN",a co budu nosit nase vnucata. 😀

manika77
30. máj 2009

ahoj ja mam tetovanie nalopatke..ale teraz by som si to nedala ☹ tak si to skus este premysliet 🤐

mima1
30. máj 2009

ja ked som si dala kerku vsetci ze fuj vies ake to bude ked budes stara? a ja ze no a co v truhle to aj tak nebude vidiet 😀 😀 😀

verulka
30. máj 2009

monkula, mas novu kerku? hodis aj foto? straasne by som ju chcela vidiet...nie je problem robit kerku na leto? mne vsetci odporucaju az na jesen...tak neviem 😖

kili
30. máj 2009

verulka, ja som si dala robiť v lete. však to máš normálne zalepené, čiže na to nesvieti, len problém je, že sa nemôžeš kúpať

monkula
autor
30. máj 2009

baby, čo chcete foto, pošlite mi e-maily 😉

verul, pravdaže sa to môže v lete, len kerku nesmieš vystavovať 4 týždne slnku a chodiť do solárka 😉 😉

kili, tetovanie sa nesmie prelepovať, mám to napísané aj na papieriku, čo som dostala po tetovaní, aj mi to T. zdôrazňoval, nešúpať, neprelepovať, neškrabať....

verulka
30. máj 2009

cize je asi fakt lepsie si ju dat az po lete...no este upevnim vahu a pojdem snad konecne na vec 😀

monkula
autor
30. máj 2009

veruli, ale v lete sa to lepšie hojí 😉 😉 😉
máš to poslané 😉

verulka
30. máj 2009

wow 😲 skvele...
hmm, tak ideal je september, budem po dovci...no snad mi to uz vyjde 😀

monkula
autor
30. máj 2009

verul, hej, asi to je ideálne... 😉
a ty už niečo máš vytetované?

kili
30. máj 2009

monkula, aha, asi som si to zle pamätala. asi je to len namazané silnou vstvou. tuším prvý deň na tom igelit? či ako? Vôbec si to nepamätám a to je tomu len 3r 😅

verulka
30. máj 2009

nie, este som "neposkvrnena" 😀 najprv som sa konecne dopracovala o opatonemu peircu v pupku, a potom ze akoze schudnem...do toho dalsie tehu 😀 takze realne teraz mi to pride ako spravna doba 😎 resp na jesen 😉

wanda007
30. máj 2009

verul, kili, vy zradkyne 😠 😠 😠

kili
30. máj 2009

verul a čo chceš?

wanda a koho sme zradili? 😀

monkula
autor
30. máj 2009

kili, hej, hneď po etovaní mi ti natrel, neviem čím, a prelepil potravinovou fóliou, tú som si po príchode domov dala dolu a teraz sa umývam Protexom a mažem kalciovou mastičkou a špeci mastičkou na tetovanie

verulka
30. máj 2009

wandi 😀
ja chcem taky ornamentik, ktory je v procese tvorby, kresli mi ho kamoska, len cierne a tk by sa to malo tahat od jazvy po slepaku na bok 😉

myskapipiska
30. máj 2009

ja mam tri kerky, na ramene jastericku a naramok (presne taky isty mal Tupac, ak vam to nieco hovori) a na lavej strane podbruska mam taku rybku zavojnatku. prve som si davala robit pred 10 rokmi, nikdy som to nelutovala, uz si ani neuvedomujem, ze mam na tele nieco ine ako ostatni, beriem to ako sucast tela, a kludne by som sa este dala nahovorit na nieco dalsie, mozno nejaky ornament nad clenok al. na lopatku 😉 ale to by ma asi manzel prizabil 😀

verulka
30. máj 2009

myska, perfisne mena 😉

kili
30. máj 2009

myska, pozerala som tvoju rybku, ako vyzerá po tehotenstve?

monkula
autor
30. máj 2009

myska, tá závojnatka je zlatá 😀 😀

verul, dík za pochvalu tetka... a teraz sa mi to začína olupovať, tak tie kvety sú také cyklamenové... 😉

myskapipiska
30. máj 2009

veru, muz vymyslel mena 😉 na anisa som si nevedela zvyknut, strasne som chcela aby sa volal marco, nuz ale uz je to v poho
kili, rybka je ok, nic sa jej nestalo, ziva a zdrava a to prezila dve tehotenstva 😀