Máte niektorá z vás tetovanie?

monkula
24. feb 2008

Ahoj mamuľky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Máte niektorá z vás tetovanie? Ak áno, čo máte vytetované a prečo ste sa rozhodli práve pre ten daný motív?
A ešte otázka, je tetovanie možné v čase dojčenia? Ďakujem za vaše názory a postrehy, tešám sa na vaše príspevky...

elise
24. feb 2008

mon a prečo sa chceš dať tetovať? 😕

alenik
24. feb 2008

ahoj monkula,ja mam tetko vzadu na chrbte(nad kostrcou).Je to taky ornament.Rozhodla som sa pren,lebo sa mi pacil.Nijako mi nevadi,lebo ho mam dost nizko,ale vzdy,ked sa zohnem,dcerka sa mi to snazi zoskrabat,lebo sa jej to zda fuj.Teraz by som si to uz asi nedala.V case dojcenia,by som ti to neodporucala,lebo predsa len,je tu nejake riziko infekcii...ty si chces dat nieco vytetovat? 😕

lienockaa
24. feb 2008

ahojte..tak ja som bez tetovačky a tak to aj ostane..mne sa totiž nepáči predstava starej vráskavej kože s tetovačkou keď budem mať 70 rokov..akosi si nemôžem pomôcť, ale zdá sa mi to smiešne už aj na 50-tničke, keď to má na ovisnutom ramene..ale nič v zlom, je to len môj názor..

liliandax
24. feb 2008

monkula - ja tetovanie nemam, tak ti neporadim 😒 Ale co za cervika si si to vzalado hlavy??? 😝 😀 😀

nguyen
24. feb 2008

podla mna je to uz skor out, ten hlavny boom tetovania je uz za nami a podla mna sa to zasa vrati medzi rockerov, harelyakov a basistov 😅
ale co tyka tej predstavy starej mamy s tetovanim, verte ze my uz budeme ine stare mamy ako tie nase 😉 myslim ze v nasej generacii /ja mam 25/ je uz skor rarita nebyt potetovany preto si niekedy pripadam ako mimozemstan ale nemozem si pomoct ... 🙂

dominica
24. feb 2008

čau monkula, my sme si už písali o tetovaní, takže ja mám leva, lebo som lev, mám ho tesne nad zadkom, takže nie je vidieť, len keď mám total bedráče a zohnem sa. Chcela som ho na mieste, kde by ma nemuselo obmedzovať, pretože predsa len predstava ženy vyfintenej napr. na ples, všetko krásne a zrazu na rameni alebo niekde inde tetovanie... to nie je pre mňa a takisto sa mi to nepáči na 50ničke, ale mne to nebude vidieť, takže mi to nevadí ani keď budem stará 😀 A dala som si ho vytetovať až po svadbe a muž mal prekvapko keď prišiel zo zahraničia a páčilo sa mu. Teda teraz hovorí, že sa mu to nepáčilo a nechcel aby som sa dala potetovať, ale keďže som si spravila po svojom, tak to nechal tak a už to bere v poho, zmieril sa s tým a celkom sa mu to na mne páči 😀
No a v čase dojčenia by som si to nedala, pre istotu.

bihan
24. feb 2008

Mám tetovanie na podbrušku, ktoré som si dala urobiť v 17-tich. Je to drak, ktorý skôr vyzerá ako ornament. Vybrala som si ho, lebo sa mi neskutočne páči ako niečo iné (nie je to ani zubatý drak chrliaci oheň ani presladená ružička alebo všadeprítomný delfín).
Ja myslím, že tetovanie v čase dojčenia by nemal byť problém, ak si to dáš urobiť v serióznom salóne (o čom nepochybujem 😀). V tom prípade ti nehrozí žiadna infekcia.

monkula
autor
24. feb 2008

elise: pretože sa mi to páči, pretože sa rada odlišujem od iných...
alenik: a prečo sa tak zmenil Tvoj názor na tetovanie?
nguyen: ja si tetovanie nechcem dávať preto, aby som bola in... ja kašlem na diktáty nejakých ľudí, čo rozhodujú o tom, čoi je in a čo je out (myslím tým samozrejme módnych návrhárov, šéfredaktorov dievčenských a ženských časpoisov, nie Teba 😀 😀 😀 ) a aj ja mám 25

Aj ja si chcem dať vytetovať niečo na kríže a ja sama si určím, kedy to bude vidno a kedy nie... Páči sa mi aj tetovanie nad členkom, ale ja mám ešte jeden cieľ: študovať personálny manažment a predstava váženej pani personalistky v kostýmiku a podpätkoch s tetovaním na nohe... 😅 😅 😅
A keď budem stará babička, tak to nebude vidieť, ale samozrejme budem naň hrdá, pretože si nechcem dať vytetovať nejakú kravinu, ale niečo, čo ma vystihuje, charakterizuje a kričí: toto je Monika... 😀 😀 😀

monkula
autor
24. feb 2008

Bihan ,samozrejme, že v profesionálnom... V Trnave, v jednom z najlepších na Slovensku... 😉 😉 😉

lubu
24. feb 2008

No ja mám aj tetovanie aj piercing...
Tetovanie mám takého zvláštneho motýla nad kostrčou...je decentný a ked nechce aby bolo vidno jednoducho si dám dlhšie triko ale ked chcem tak jasné že bedráče a niečo kratšie..takže praktické na zahalovanie a odkrývanie 😉
Dala som si to robit V 20-tich a vobec nelutujem moj už teraz manžel bol so mnou a kukal sa ako mi to robia...bolest v pohode...A s tým že ako budem vyzerat po 5O-ke sa netrápim toho veku sa najprv treba ja dožit 😀

A piercing mám od 18-tich a do teraz aj počas celého tehotentva 😉 žiadny problém a tiež je na takom mieste že nie je problém ho skryt 😉

briluxina
24. feb 2008

Ahoj Mon, kľudne si daj tetovanie ak máš tú potrebu. Ja mám tetovanie na ruke a som na to hrdá, nikdy ma neomrzela moja kerka ani som sa nehanbila, práveže mi ju každý obdivoval. Mám nejaký ornament v ktorom je zasadená sladká ružička, a to preto lebo sa mi ruže páčia. Uvažujem ešte o jednej alebo dvoch tetovaniach ale ešte uvidím. No ja som ten vyšší vek riešila tak že som si povedala, žijem tu a teraz a možno sa aj tak pri tých stresoch vysokého veku ani nedožijem takže čo ja viem aj tak by som zvráskavená a ovisnutá neukazovala svoje obnažené ramená niekomu.

etuska
24. feb 2008

Monkula- a co si dal vytetovat Tvoj manzelik 😀
Nahodou,my sme mali na SŠ lektorku z USA a na clenku mala delfina-normalne bola cool 🙂

monkula
autor
24. feb 2008

briluxinka, to nie je o potrebe, mne sa to vždy páčilo 😵 😵 😵

A jasné, ak je tetovanie na mieste, kde to nevidno, tak takéto predstavy ani nie sú na mieste...
,

monkula
autor
24. feb 2008

Etuš, ako vieš, že sa bol tetovať? Ty si tajne šmírovala na pokeci a neohlásila si sa? 😀 😀 😀

MM si dal na chrbát vytetovať vtáka Fénixa... Aj ja chcem Fénixa, pretože je to úžasný symbol... 😵 😵

etuska
24. feb 2008

hej,hej,citala som,ze sa bol tetovat 🙂 -odfot a hod do albumu aspon na chvilku/mozes poslat IP/.
Aj mne sa jemne nevtierave tetovanie paci,len som sa este pre ziadne neodhodlala 🙂

bihan
24. feb 2008

Monkula, tak toto je prča, lebo asi pred rokom som uvažovala, že by som si dala vytetovať fénixa medzi lopatky, ale potom som nenašla pekný obrázok, tak som si povedala, že si dám urobiť druhé tetovanie, keď nájdem niečo, o čom si poviem "waw, toto chcem!" 😀
A piercing mám tiež 😅

dominica
24. feb 2008

monkula u nás v TT je najlepšie štúdio? To som nevedela, ale asi viem ktoré to je. A prečo práve TT, preto že je naj...?

monkula
autor
24. feb 2008

etuš, mi to nejde vložiť, pošli mail, pošlem mailom... 😉 😉

Bihan, Fénix je pre nás symbolom znovuzrodenia, novej nádeje, a priam kričí, ja sa nevzdám... 😉 😉
Pozná ho každá kultúra, čínska, egyptská... Len sa rôznia teórie, ako často "zhorí" a "povstane z popola"
Podľa jednej je to každých 500 rokov a podľa druhej každých 641 rokov... 😉 😉 😉

melory
24. feb 2008

tiez si myslim, ze v tt dobre tetuju, co som videla. su dva na zimnom stadione, ten je ozaj najlepsi daka osa sa to vola a potom je pri stanici.

bihan
24. feb 2008

Monkula, viem, čo znamená fénix, preto som ho chcela ako tetovanie, len som nenašla pekný obrázok 😉

julova
24. feb 2008

tak ja mam dve kerky..asi mi ich je vidno vo svadobnm albume 😉...a mam ich uz hadam 13 rokov...boze ale starnem 😀...mam na pleci LEVicu (lebo som lev 😉 )...no jooo jesitny narcisticky lev 😀..a na lopatke mam draka..lebo v cinskom som ohnivy drak 🙂..dodnes den ma moje kerky neomrzeli, sama som si namety "vymyslela" a myslim, ze ani na svadbe som neposobila nejak vulgarne aj ked mi obe kerky bolo vidno 🙂...a rozhodovala som sa dlhsie a nemam potrebu ich zahalovat - este nie som snad tak stara 😀..a ked uz budem stara a "ovisnuta", tak isto nebudem nosit tricka na ramienka 😀...ja by som isla asi k rovnakemu machrovi, ktory mi robil levicu, ale nastastie je dobre drahy, takze uz asi s tetovaniami koncim, kedze su momentalne ine "srandicky" na ktore treba korunky 🙂

monkula
autor
24. feb 2008

mel, hovorím o tom pri stanici..
Domi, máš IP..
Bihan, ja som to nemyslela tak, že nevieš, čo znamená, ale chcela som napísať zdôvodnenie, prečo ho chcem ja... 😉 😉 😉

monkula
autor
24. feb 2008

jul, Tvoje tatoo som si všimla... 😉 😉 😉

melory
24. feb 2008

hmmm, ja som vzdy chcela kerku, ale dako som sa k tomu este neodhodlala.

julova
24. feb 2008

Moni 😉...tento mi to robil
http://romanrosa.net/

monkula
autor
24. feb 2008

mel, čo nie je, môže byť... 😉 😉

monkula
autor
24. feb 2008

Pekná práca, Zus... 😉 😉

monkula
autor
24. feb 2008

etuš, poslala som Ti e-mail...

julova
24. feb 2008

no veru...esteze ho uz mam tak dlho..teraz uz by za to boli ine paalky 🤐 😀 ..nuz ale za kvalitu sa plati 😉...jeeezisi..ma chyta si dat este nieco na dolnu koncatinu 😀..si teda zalozila temu pre mna total pokusajucu 😀

melory
24. feb 2008

ved ano, len ja nemam motiv, nic ma neoslovilo, co som videla v casakoch. podla mna, ked si clovek ide dat nieco tetovat, musi ho obrazok zasiahnut ako blesk!!!!!!!