Máte niektorá z vás tetovanie?

monkula
24. feb 2008

Ahoj mamuľky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Máte niektorá z vás tetovanie? Ak áno, čo máte vytetované a prečo ste sa rozhodli práve pre ten daný motív?
A ešte otázka, je tetovanie možné v čase dojčenia? Ďakujem za vaše názory a postrehy, tešám sa na vaše príspevky...

zuzitka
1. mar 2008

mne sa velmi paci meno ema ale len s jednym M 😀
a viem si to predstavit vytetovane na krku 😉 alebo aj na predlakti 😵

dobry napad 😉

emmka333
1. mar 2008

Prave som vlozila fotku do albumu.Su na nej tie tetovania nasich mien.Moje "Stanka" je este nedokoncene.Ono to vlastne takto malo byt,lebo to bolo tetovane ako prve pismena si vyberal moj muz sam.Ale ked som mu na nete nasla krasne pismena na meno nasej dcery,tak to moje meno vyzera ako nedokoncene a fadne,tak si tam chce este dat okolo pismen nejake ornamenty ako su pri mene dcerky.

emmka333
1. mar 2008

Ja si ale chcem dat len take malinke mena hned pri zapastie.Nieco take ma aj Sarah Conor,ale tusim nejaky ornament.

rova
1. mar 2008

emmka333:Mi to nedalo a jukla jsem na tetování tvého muže. Je to moc hezké..oboje.. 😉 Mohla bych se tě zeptat, kde jsi hledala ta ozdobná písmena? Já že bych se inspirovala..chtěla bych také jméno dcerky, ale i s obrázkem okolo..Děkuju.. 🙂

zuzitka
1. mar 2008

emmka333 .... pozrela som album, je to kraaasne 😵 presne take pismo si viem predstavit na krku 😎

janka196
1. mar 2008

emmka aj mne sa to paci 😉

monika676
1. mar 2008

aj ja som si pozrela album emmka333 a je to nadherne... ja som si chcela dat na nohu tetovanie ale nejako ma to preslo...snad si to este rozmyslim... 😀

janka196
1. mar 2008

baby myslite ze na krku by to takym pismom vyzeralo dobre aj vertikalne? lebo neviem sa rozhodnut ako to tam dat 😅

monika676
1. mar 2008

janka196 preco nie podla mna by to tam bolo aj pekne len nie moc velkym pismom..takym normalnym....ty to chces na moc viditelnom mieste?

zuzitka
1. mar 2008

vertikalne... akoze zvislo? 😅 .... neviem si to celkom predstavit, ci sa ti to zmesti, jedine mensim pismom

janka196
1. mar 2008

zuzitka ano zvislo., myslim ze by to mohlo ist aj nizsie na stavce

janka196
1. mar 2008

monika no hej nie velmi velkym pismom, takym akuratnym 😉 mne sa to na krku velmi paci a nikde inde si to uz neviem predstavit. lebo mam na ramene, aj vzadu na pleci aj na narte 😅

monika676
1. mar 2008

aha tak ked sa ti to tak paci tak preco nie....a este takym ozdobnym pismom tak to by bolo velmi peknucke... 😉

zuzitka
1. mar 2008

nooo, mohlo by to dobre vyzerat 😎 ved skus si urobit odtlacok alebo si nakresli fixkou a ukaz nam foto, mi ti to zhodnotime a popripade odsuhlasime 😀 😝 😀

eros
1. mar 2008

janka aj ja som uvazovala na krk si dat nieco je to tam pekne aj som rozmyslala cinskymi znamkmi mena mojich deti,ale este budem uvazovat.chod do toho 😀 😀

aj pearsing sommala v jazyku a zacina ma to stvat ze ho uz tam nemamtak ma to taha si to dat naspat

pipi1211
1. mar 2008

ja ja si chcem tiez dat vytetovat malej meno Marilyn s dakymi peknymi ornamentami len netusim kam ale asi nakoniec na lopatku 😵 😵 😵 😵 😵

zuzitka
1. mar 2008

a podla coho ste si vyberali tattoo - salony? ja som pozrela na webe len nahodou asi 2 salony a z toho som sa rozhodla. ale vsetci mi hovoria ze mi to strasne draho urobil 😖

janka196
1. mar 2008

eros aj ja som najprv rozmyslala nad cinskym pismom ale neviem uz sa mi to zda trosku nemoderne. hmmm idem nieco pokukat cez net mozno nieco najdem. ja mam pearcing v pupku aj v nose. som sa v tehu velmi obavala o ten v pupku ale nastastie to vydrzal

eros
1. mar 2008

jani ak daco najdes hod sem link 😉
no ja som chcela aj pearsing do obocka,ale este si chvilku pockam kym nasich nato pripravim 😀 😀 😀

janka196
1. mar 2008

fuuu zuzitka ja som si moje uplne prve dala robit v novootvorenom salone v jednom obchodnom dome. dala som si najprv docasne taky mesiacik. potom mi jeden znami urobil to na lopatke a nakoniec som si ten mesiac dala pretetovat lebo sa mi nejako znepacil 😅 , no a knemu pribudla ruzicka na narte tiez v uplne inom salone. ja som to nejako neriesila ze kde. som taka ze ked nieco chcem tak to chcem hned takze som vosla do prveho co som mala pod rukou 🙂

arabeska
1. mar 2008

zuzitka a co ta to stalo?

eros 😀

zuzitka
1. mar 2008

ajmne sa zda cinske pismo out.... neviem, furt mi to pripada ako obedove menu - kura s ryzou 😅
sorry, ak som sa niekoho dotkla, len mne to tak pripada 😖

eros
1. mar 2008

ar co ti je zasa smiesne 😀 😀 sa pochval mas tetovanie???

a po kolko idu teraz tetovania???

arabeska
1. mar 2008

zuzitka asi kvoli tej reklame nie? 😀 😀

zuzitka
1. mar 2008

janka ... ja som sa trochu bala, ze natrafim na nejakeho .... ale vybrala som si dobry salon - akmal.sk 😀
ty si si to dala robit na slovensku? lebo vidim ze si ine zahranicie 😉

arabeska
1. mar 2008

ja mam tetko nad kotnikom ale to uz som tu pisala 😉

janka196
1. mar 2008

zuzitka tak prve a druhe som si dala na slovensku, potom pretetovanie mi robili v spanielsku a to na narte v UK

zuzitka
1. mar 2008

arabeska .... asi kvoli tej reklame 😀
moje tetko je velke 4 x 6 cm - merala som to teraz - od konca kridla po koniec druheho kridla 😉 2.500sk
a moj tatusko ma kerku ovela ovela vacsiu a jeho to stalo 5.000sk

arabeska, ved daj foto 🙂

arabeska
1. mar 2008

moje stalo 1000sk ale to uz bolo asi pred 7 rokmi🙂
vecer hodim foto 🙂

zuzitka
1. mar 2008

sak ja mam kerku staru 4 roky 😉 ale nelutujem peniaze, vtedy som kerku chcela a nemala som s cim porovnavat. a zarabala som len na seba, babenko som este neplanovala 😀 😉

teraz je to uz zlozitejsie, peniaze sa kotulaju na vsetky strany 😖