Máte niektorá z vás tetovanie?

monkula
24. feb 2008

Ahoj mamuľky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Máte niektorá z vás tetovanie? Ak áno, čo máte vytetované a prečo ste sa rozhodli práve pre ten daný motív?
A ešte otázka, je tetovanie možné v čase dojčenia? Ďakujem za vaše názory a postrehy, tešám sa na vaše príspevky...

emanka
26. nov 2009

aj ja ho mám rada, Monk je bohovský...a aj pieseň je dobrá 😉

iwusa
1. dec 2009

ahojte baby,

keďže tetovanie je moja vášeň a všetko okolo neho milujem (dokonca aj tú zvláštnu bolesť), tak som sa rozhodla, že napíšem.

monkula - nepostrehla som to, ale už si sa dala tetovať, alebo ešte nie?

inak ja mam na ľavom členku dvoch motylov, pretože milujem motýle a dvoch preto, že predstavujú môjmu srdcu 2 blízkych ľudí, ktorý ma opustili príliš skoro z tohto sveta. Vôbec som to nebrala ako modny výstrelok, tetovanie mám už 3 roky a vždy keď sa naň pozriem, tak mám pred očami spomínané osoby. neverím tomu, že sa mi niekedy zunuje a to, že ako s ním budem vyzerať v 50??? to neriešim, je to strašne ďaleko, žijem prítomnosťou... podobným zmýšľaním by sme si pomaly mohli odkladať peniažky na pohreb a debatovať o našich pseudo-chorobách 😀

určite si chcem dať aj ďalšie tetovanie, viem aj kde, ale ešte neviem čo. tetovanie musí v mojom prípade niečo znamenať a zároveň musí byť krásne, nebachnem si na seba len tak niečo 😉

marianka79
1. dec 2009

ahojte ja som sa dala tetovat v trnave v ocelovej ose na pravej lopatke mám draka stále sa mi páči a som spokojná s prácou len ked som zbadala tie ihly mi ostalo špatno ale rozdýchala som to za tú bolesť to stálo
segra aj s dcérou sa dali tetovat pri stanici majú motýlikov a krásnych
😉

dsnadja
2. dec 2009

sevaaas dzifčence 😀, no bola som chora dnes to skusim dať pofotiť,myslim že nebude problem ho nahovoriť 😉 ,a potom to skusim poslať.......

madonnka
2. dec 2009

Ahojte

Chcem sa opytat ci máte niektora skusenost s tetovanim obocia?Aky je postup,kolko rokov to asi vydrzi,boli to,kolko to stoji..proste by ma zaujimalo ako to prebieha....velmi sa mi páci také obocie ,budem rada ak mi niektora napisete.

dakujem vopred🙂

Sorry ze to tu pisem,ale som vcera pisala aj do temy:Farbenie obocia,ale tam sa mi nik neozval.

dsnadja
2. dec 2009

ahoj robili to švagrinej,išli sme do študia ,najprv jej spravili ceruzkou ona si to ešte doladila a taterka jej to urobila,boli sme v šamorine,pred 3 rokmi to bolo 2000sk.inak normalne ako ostatne tetovania mala chrasty natierala bepantenom a nesmu sa chrasti davať dole.a vydržať by to malo 5 rokov,teraz po 3 rokoch to ma už trošku bledšie ale ešte v pohode,jo a robili jej to hnedou farbou ona si vybrala odtien.teraz rozmyšlame že to na vianoce zacvakame svokre spolu, lebo jej vypadalo obočie a každy den so ho dokresluje ceruzkou,tak aby mala na 5 rokov klud,svokor pozeral na taketo napady že babka sa ide dať tetovať,ale kto neskusil nevie ake je to otravne furt si to kontrolovať a dokreslovať....hlavne v lete ked sa človek poti a nemože si normalne zchuti utrieť pot z čela.....

dsnadja
2. dec 2009

no to "zchuti" je dosť blbe slovo na temu pot 😝 ,ale snad ste ma pochopili,myslela som tym bez obav,bez kontrolovania a tak....

madonnka
2. dec 2009

diky dsnadja.kukla som o tom aj na nete cosi takze asi si to dám urobit v najblizsej dobe 🙂

fajn nápad a pekny darcek pre svokru 🙂 dobre ste sa rozhodli.

ja si to asi dam urobit v madarsku,este sa poinformujem ako to tam vyjde a tak ci sa oplati tam alebo tu u nas radsej. 🙂

a inac este taka otazocka:je to velmi citlivé ked sa to robi?

monkula
autor
2. dec 2009

iwusa, ahoj, áno, už mám, od mája, dve, tri strany dozadu som dávala aj link na fotku 😉

emanka
2. dec 2009

dsnadja, tešíme sa, že si už zdravá a keď sa manželovi nebude chcieť pofotiť to, tak to urob ako ja - v zrkadle, nebolo to síce nič moc, ale dá sa 🙂

jopo_91
1. feb 2010

jaj to video o štekleníííí jaj ja by som sa aj ... keby mi to niekto robil !!!!! brrrrrr A co vy? odpíšte.

jopo_91
1. feb 2010

jak ked som videl to šteklenie na tom videu... tak veru nechcel by som aby ma niekto šteklil lebo by som sa aj ... a dost mi SMRDIA nohy tak vam neradím !!!! odpíšte

nikollette
15. feb 2010

Rimel ja chcem tiež tam, ak som ta dobre pochopila..
že vraj to tambolí, nakolko su tam kosti...a vsade kde sú kosti, to bolí viac...
ja chcem ale dve... jedno na lítko a jedno tam kde si písala ty 😉

Monkula, mas krasne to tetko na boku, mne sa uz vzadu na krížoch nepáči, príde mi to také out...
A na rebrách to síce môže poriadne bolieť ale vyzerá to skvele!!! 😎

monkula
autor
15. feb 2010

nikollette, vďaka...
a máš pravdu, na krížoch to už je také otrepané... 😀 😀

popelka
15. feb 2010

ahojte,pacia sa mi tatovania,ale musia byt dobre urobene,,,ale najviac sa mi pacia tia take co su s trblietkami a co po case zidu dole,,,nie trvale.....pa

nikollette
15. feb 2010

s trblietkami čo po čase zídu dole 😅
tak to potom nie je tetovanie 😀

popelka
15. feb 2010

jasne,to je akoze tetovanie,,,take nenapadne,,ale pekne davam si ho stale v lete na plece na rameno a ono casom zide dole,,,tak som to myslela,,ha pa

nikollette
15. feb 2010

hena 😉

momin
15. feb 2010

hena... 😀 😀
Tak ja mam tetovani na bedrech a jeste bych moooc chtela neco jemneho na krk ale nemuzu si vybrat motiv.. zatim se mi nic nelibilo co sem videla.... 😒

popelka
15. feb 2010

nie to neni hena,to je na takom papieri a ona my to potom prilepi na to plece.asi je to len nejaka nalepka,ale super potom drzi,tak 2.mesiace vydrzi,,,

nikollette
15. feb 2010

nakoniec máme ze tetka, nálepku 😀 😀 😀

momin
15. feb 2010

Jee takovou tu co byvaji ve zvykackach pro deti.... 😀 😀 😀 😀

monkula
autor
15. feb 2010

popelka, prepáč... ale s tou nálepkou si ma dostala... 😀 😀 😀 😀
Aj moje deti chodia v lete pokerované 😀 😀

mataaaaa
15. feb 2010

ahojky maminy, tato tema mi padla vhod, ja si chcem dat tetovanie na predlaktie .. meno dcerky Dominika neakym krasnym pismom, ale dost sa bojim tej bolesti, i ked co si budeme hovorit, co je porod oproti tetovaniu 😀 neviete o neakom dobrom salone v ba???

monkula
autor
15. feb 2010

mataaa, v BA nie, ale ja som bola v Trnave, to máš od BA kúsok, odporúčam... 🙂

nikollette
16. feb 2010

Mataaaa tento salon je super:

su tam profíci.. mne tam robili piercing..
http://www.jjtattoo.topzone.sk/

je to na kamennom námestí cez cestu, oproti tescu 😉
ja chcem tiež meno malého a moje motto 😉

monkula
autor
16. feb 2010

Niki, motto máš super.. Aj MM si to chcel dať vytetovať, ale po latinsky... aj po Chiarinom krste išiel za farárom, nech mu to preloží 😀 😀 😀 a kam to chceš? 😀

nikollette
16. feb 2010

na nohu.. ako je celnok a tahalo by sa to až k prstom.. z vrchnej strany šlapaje...

monkula
autor
16. feb 2010

Auuuu 😀

nikollette
16. feb 2010

néééééé, nestraš.. do kelu...
a meno malého chcem na lítko... tam to dúfam nebude tak bolieť...