Máte niektorá z vás tetovanie?

monkula
24. feb 2008

Ahoj mamuľky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Máte niektorá z vás tetovanie? Ak áno, čo máte vytetované a prečo ste sa rozhodli práve pre ten daný motív?
A ešte otázka, je tetovanie možné v čase dojčenia? Ďakujem za vaše názory a postrehy, tešám sa na vaše príspevky...

zuzanockamt
16. júl 2014

@tenerifka na zamyslenie pridavam foto 🙂 ... napr. ucitelka mojho syna ma tetovanie na zapästi, piercing v brade, dalsie tetovanie na nie hned viditelnych miestach a nevadi mi to ... syn ju ma velmi rad

monacanka
16. júl 2014

ja som matka 2 dcer a mam na nohe tetovanie na chrbte a planujem este jedno tetovanie s ich menami a nelutujem manzel ma tetovanie po celej ruke a robi kuchara takze tasktiez to vlemi nevadi

sandrika1986
16. júl 2014

Ja nemám tetovanie a ani ho mať nechcem .... 😉

l3yla
16. júl 2014

@warholette Na bruchu to musí byť brutálne 🙂 aj tie stehná musia byť pecka 🙂 a na chrbát kde?
Mne sa páči strašne páči na rebrách pod prsiami ,tiež to nie je viditeľné 🙂

l3yla
16. júl 2014

@zuzanockamt videla som tiež takú fotku ale so ženou 🙂 ono je to naozaj strašne diskutabilné 🙂

tenerifka
16. júl 2014

Mate pravdu, ze je to diskutabilne.V ziadnom pripade netvrdim, ze mam pravdu, je to len moj pohlad a moj nazor. Proste niektori ludia sme konzervy a v pripade piercingov a tetovania ma napada, ze taky clovek, ktory toto dokaze urobit so svojim telom asi nebude mat vsetkych pat pokope, skratka taketo typy mi pridu smiesne..... moja 22-rocna dcera, s ktorou este riadne bucha puberta, si dala pred dvoma rokmi piercing do nosa (aj ked uz prisla na to, ze co sa tyka prace popri studiu s tymto vyzorom nijaku nenajde, tak ho musi davat obcas dole). Dufam, ze coskoro sa ho zbavi uplne.

slniecko2
16. júl 2014

Ahojte, ja sa chcem spýtať: uvažujem o tetovaní, pretože som si dala odstrániť dve znamienka a ostali mi tam dve veľmi škaredé jazvy-teda ani nie v pravom slova zmysle- jedna mi povolila, takže tam mám kráter a druhá je rovná, ale celá červená a moc nezbledla. Na tú jednu na ramene premýšľam, žeby som si to dala prekryť tetovaním. Moja mama ma straší, že je to porušená koža a že by to nedopadlo dobre. Má niekto skúsenosť? vďaka

warholette
16. júl 2014

@l3yla na chrbte uz jedno mam, medzi lopatkami, takze to planujem len rozsirit. brucho ani stehna by nemali boliet, pretoze su na tuku, nie na kosti. rebra pod prsiami vsak budu boliet, rovnako aj chodidla.

warholette
16. júl 2014

@slniecko2 urcite sa to da prekryt, musis si najst sikovneho tatera. tu su nejake priklady z netu 🙂

sandrax19
16. júl 2014

vedela by mi nejaká z vás odporučiť dobrého tatéra v PO, KE?

zuzanockamt
16. júl 2014

@tenerifka moja sestra mala piercing v brade a je vysokoskolska ucitelka 🙂 ... nikto to neriesil 😉

hennyinnsbruck
17. júl 2014

@tenerifka ako som písala,záleží na zamestnávateľovi...
Presne ako si písala,veľa ľudí má predsudky. Bohužiaľ...
Ten čo ma tetovanie/tetovania nemusí byť automaticky horší ako ten bez...

l3yla
17. júl 2014

@warholette mňa to bude určite bolieť úplne všade,ja som hrozná citlivka ,môj prah bolesti je posadený hrozne nízko 😀
Myslela som to tak,že to brucho a stehná budú fakt perfektne vyzerať 🙂 😵 a čo máš na chrbte ak sa môžem spýtať? 🙂

slniecko2
17. júl 2014

@warholette super, takže sa to dá!!! normálne si ma potešila. ešte niekoho teda zohnať.

garajovar
14. aug 2014

baby máte mená svojich ratolestí vytetované...ak áno kde ?dik 🙂

zuzanockamt
14. aug 2014

@garajovar mam 🙂 ... lave predlaktie z vnutornej strany, aj datum k tomu

garajovar
14. aug 2014

@zuzanockamt a neda sa ti mi hodit foto ???nad tym uvazujem aj ja dik

adriana23c
17. aug 2014

Ahoj monula ja mam tetovanie a tesim sa z neho zakazdym ked sa na neho pozriem☺mam stvorlistok na lytku velky 5x5.Tiez som si ho dala po narodeni dcerky.symbnolizuje mna,pretoze zboznujem prirodu a zaroven stastie ktore v zivote mam☺dala som so ho az po skonceni dojcenia,pre istotu😊

adriana23c
17. aug 2014

@sandrax19 Ja som sa dala tetovat v KE.Bol velmi mily,profesionalny,pohodak a velmi sikovny a aj cena bola primerana.Ak chces dam to kontakt😊

darinas2
17. aug 2014
Používateľ darinas2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od darinas2.

ja to moc neuznavam mam len male slovo na litku 🙂

sadanielka
17. apr 2015

ahojte, chcem si dat odstranit tetovane obocie laserom, viete mi poradit ako to prebieha a ci vam to zmizlo alebo aspon vybledlo? potrebujem sa toho zbavit!! dakujem

red_cat
28. dec 2015

ženy poraďte prosím:D nemám sa s kým poradiť..môj muž mi na všetko povie, že je to ,,pekné,, a nič viac🙂. Zajtra o 11 mám termín u tatera..chcela som niečo maličké vnutornu stranu ruky (vyššie k pazuche).. Môžem si dať ako dospelá vydatá žena vytetovať psa? Prikladam v prilohe..je takmer ako moje dieťa...no predsa ked sa nad tym zamyslim..je to na celý život...Aký máte na to názor?
Druhou variantou je pekný nápis.. Kedysi sme s drahym chceli nápis ,,to infinity and beyond,, (na väčnosť a dlhšie.) Budem vdačna za radu a nazor🙂

libka1
28. dec 2015

@red_cat no mozes si dat tetovat co len chces aj ked si vydata zena 😀 ale ja by som si teda psa urcite tetovat nedala 😅

jeennyv
28. dec 2015

@red_cat ved su aj tetovania na kratsie, a aj ked na cely zivot tak, aj tak to po rokoch musis dat upravit lebo telo pracuje....a je to zlate, aj ja zboznujem svojho psa a rozmyslala som o nejakom takom tetovani...a ak sa to tebe paci si daj...vek ani aky je tvoj stav ci manzelsky a iny by ta v tom nemalo ovplyvnovat....a v dalsom rade, vela ludi nepochopi preco si clovek chce dat vytetovat to a to...a v prvom rade robis tetku pre seba alebo pre ludi...ked si odpovies na toto budes vediet ci sa vobec dat tetovat...

jana_eyre
28. dec 2015

@red_cat tetujes sa kvoli sebe - nech by si si dala cokolvek, tak sa v zivote najde niekto komu sa to bude zdat divne..

ja osobne nemam ziadne tetovanie, ale vzdy sa mi to velmi pacilo.. a ked budem mat peniaze, nebudem tehotna, nebudem kojit tak si konecne dam to co chcem.. malicke mena svojich deti a datumy narodenia na zapastie, krk alebo na opacnu stranu dlane pri palci - to je nieco po com tuzim a viem, ze ma nikdy neomrzi..

clovek si ma dat tetovat nieco, co mu je velmi srdcu blizke podla mojho nazoru..

katulka84
28. dec 2015

@garajovar ja mam mena deti pod klučnou kosťou na pravej strane.Každemu sa to velmi páči 🙂 .Aj moja dcera ( 8 ročna ) mi hovorí že je to pekné,lebo ich mám stale zo sebou blýzko srdca 🙂 Ona si to takto vysvetlila.

sardinka335
28. dec 2015

Tetovali sa otroci a väzni a dnes je to moda. Ked budete mať 50 - 60 a viac rokov mnohé tetovania budu vyzerať nechutne, koža strati elasticitu no to bude pohlad. Samozrejme chápem, ak si niekto tak prekrýva nejaku jazvu a páči sa mi nejake jemne decentné tetovanie...Mnohých to potom omrzí aj olutuju, uz sa im to nepači takze si treba velmi dobre premyslieť aku kérku si date lebo to bude na vas po cely zivot...mená detí datumy narodenia by omrziet nemali, nejaky pekny ornament, ale psa, mačku, morča....no neviem na dospelej zene mi to pride trošku divne..ale zase ked sa to niekomu pači tak jeho vec.

red_cat
28. dec 2015

@jana_eyre,
@katulka84 dakujem dievcence za rady;) rozhodla som sa pre psika...malinkeho..asi 3cm, ale predsa..

@sardinka335 predstav si ze pre niekoho je pes ako dieta... ja deti nemam zatial, mam tuto moju malu priserku uz 7 rokov a preskakali sme si spolu strasne moc... chlapa tyrana ktory mi ho otravil zo ziarlivosti, potom osamelost podnajmu kde som mu vnoci plakala do kozuska a tulila sa k nemu ked mi bolo smutno, spolocne randenie a spoznavanie sa s mojim terajsim manzelom..vsetky tie vyletky, zazitky... pre niekoho je pes viac ako clovek- to len na margo toho ze si pisala ze mena deti ok ale pes, morca, macka nie..neda sa to porovnavat, ale tiez je to laska na cely zivot🙂

jana_eyre
28. dec 2015

@sardinka335 moja mama sa dala tetovat v 5Otke, dovtedy sa neodvazila, prave kvoli nazoru okolia - ze to nosievali vazni.. dala si ornament na ruku a po dlhom case bola naozaj stastnejsia ako dovtedy.. omrziet ju to bohuzial ani nestihlo, ale som rada, ze si mohla urobit taku radost na konci zivota a vyzeralo to super, aj ked nemala elasticitu koze ako v 20tke.. tetovanie nie je len o estetike, ale aj o tom, ze tomu nositelovi nieco dava.. jemu a nikomu inemu..

garajovar
29. dec 2015

@katulka84 ďakujem krásne ja som sa nakoniec rozhodla pre niečo iné a som nadmiernu spokojná ... Len tam mam este chrasty lebo sa mi to hojí;)