Máte niektorá z vás tetovanie?

monkula
24. feb 2008

Ahoj mamuľky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Máte niektorá z vás tetovanie? Ak áno, čo máte vytetované a prečo ste sa rozhodli práve pre ten daný motív?
A ešte otázka, je tetovanie možné v čase dojčenia? Ďakujem za vaše názory a postrehy, tešám sa na vaše príspevky...

frola
11. apr 2013

@nostek bodygallery.sk

petra1402
30. apr 2013
nikamo17
29. máj 2013

zdravim moze m sa opytat ked kojim ci sa mozem nechat tetovat???dakujem

standu
29. máj 2013

@nikamo17 mozes

iconka
29. máj 2013

Ahojte, aj ja som fanusik tetovania, mam na sebe tri 🙂

nikamo17
30. máj 2013

standu ako vies???🙂niektory pisu ze nemozem ze sa to dostane do krvi a mlieka tak ....ja si tiez myslim ze mozem podla mna to nema ziadny vplyv ale zistujem pre istotu🙂ja ma uz tri takze toto bude 4-te🙂

ivanka1980
30. máj 2013

nikamo17 - ja som sa dala tetovat ked dcerka mala 8 mesiacov a kojila som, zistovala som si asi v 5-tich tetovacich salonoch, v pohode

nikamo17
3. jún 2013

no to je super....ja chcem po porode cim skor...takze mozem ano🙂🙂🙂

palomka
5. jún 2013

@nikamo17 urcite nie ked dojcis. neodporuca to samozrejme ani kozna lekarka, ani pediatricka a aj chlapik co ma tetoval ma odmietol v case dojcenia. takze radsej pockat 😉

nikamo17
5. jún 2013

hm tak teraz neviem jedna pise ze s ato moze druha zas ze nie>>>>kto ma s toho vyjst🙂skusim si to zistit niekde inde este

tomikejt
5. jún 2013

ked som kojila nedavala som sa tetovat, pre istotu.. ale inak mam tetovani vela

abbeylee
6. jún 2013

no vcera som vahala ci sa zapojit alebo nezapojit 😀 ale tak ved co .... no preletela som to tu, skor len teda novsie prispevky ... motyliky a kvietky na nartoch ci lopatkach si suce fajn .. ale skor by ma zaujimalo nieco ooovela odvaznejsie, vacsie ci viditelnejsie ? 😀

leenka878
6. jún 2013

ahojte je tu niekto z okolia kk lebo chcem sa spytat kde robia najbliššie tetovania 🙂 🙂

abbeylee
6. jún 2013

@leenka878 zle sa pytas 😉 otazka ma zniet kde robia NAJLEPSIE tetovania 😉

romina1912
16. júl 2013

tak tak tato tema ma zaujala 🙂 ja idem na tetovanie v auguste ale ešte niesom pevne rozhodnuta že čo si dať, nič pekne som nenašla čo by ma oslovilo na 100% ale viem určite že na brucho, mate niektora tetovanie na bruchu? ak ano, vedeli by ste odhadnuť približnu cenu tohto obrazka ak mate niečo podobne? dakujem 🙂

zuzanocka
17. júl 2013

@abbeylee ja mam okrem inych na lopatke draka 🙂 na pravej ruke od lakta ku zapastiu mena mojich dvoch dcer a
momentalne hladam, rozmyslam, co dat na lavu ruku - mam tam na predlakti jeden znak a nad laktom smerom k ramenu dva cinske znaky, chcem to prekryt niecim vacsim, predstava je taka, ze by to malo byt spojene (presypacie hodiny...? 🙂 )

ivanka85
8. dec 2013

Kocky mate niektora skusenost s tetovanim na prste?bolest,cena?dakujem🙂

sofiaond
30. jún 2014

čaute 🙂

zsuzsuka
30. jún 2014

ahojte kocky, mam opacnu otazocku, neporadite ako odstranit tetovanie a kde v blizkosti KE?dakujem krasne za odpovede 😀

lafleurmonika
16. júl 2014

ahojte, mali ste niektora problem s prijatim do zamestnania kvoli tetovaniu?

hennyinnsbruck
16. júl 2014

Ja mám 5tetovani...
Medzi lopatkami,kríze,členok,ľavý biceps našikmo A na pravej ruke sa mi ťahá od zápästia po pleco Z vnútornej strany konci hore na pleci..

@lafleurmonika podľa toho kde pracuješ A podľa zamestnávateľa... Ja robím V rastie V nákupnom centre, V lete mam kratkorukavove tričko.môj šéf vravel že moje tetovania sú na hranici.... 😀

lafleurmonika
16. júl 2014

@hennyinnsbruck ja mam od lakta do polky predlakta jedno tetovanie, pracujem v ekonomickom smere a rada by som v tej oblasti pracovala aj nadalej, tak ma zaujima,ci s tym mavaju zamestnavatelia problem. moj terajsi nema, ale ktovie pri kom skoncim 😒

hennyinnsbruck
16. júl 2014

@lafleurmonika veď to..záleží od budúceho šéfa...Alebo ist na pohovor V dlhorukavovom oblečení 😎
Inak/nemôžu ta nezobrat koli tetovaniu to by bola diskriminácia nie? 😕

lafleurmonika
16. júl 2014

@hennyinnsbruck to by aj mna zaujimalo ci sa to berie ako diskriminacia 😀

hennyinnsbruck
16. júl 2014

@lafleurmonika treba sa poinformovat 🙂

l3yla
16. júl 2014

@hennyinnsbruck napr. ja som dostala ponuku práce od jednej let.spoločnosti ako letuška a bola tam podmienka tetovanie nesmie byť na viditeľnom mieste.(ja síce ešte nemám,ale chystám sa tak preto strašne uvažujem ,že kam ho umiestnim 😀 )

tenerifka
16. júl 2014

@hennyinnsbruck Samozrejme ze ta mozu nezobrat kvoli tetovaniu, len ti to nepovedia priamo. Takisto kvoli piercingu ci dredom namiesto vlasov. Hovorim ti to z pozicie sefky, do nasho podniku si vyberame zamestnancov so slusnym nevulgarnym vzhladom, co podla mna tetovanie nesplna. Ani ja by som nechcela, aby ma obsluhoval casnik s tetovanim cez pol tvare, co vyzera ze prave vysiel z anglickej basy. Bohuzial, vacsina ludi nie su tak "pokrokovi" a bez predsudkov, mna v prvom rade zaujima, ci bude moja firma prosperovat a ci budu moji klienti(vacsinou starsie konzervativne manzelske pary) spokojni, a nie to, ci potetovany zaujemca o pracu ju aj dostane, do nocneho baru, prip.do obchodu so sportovym oblecenim pre mladych je to OK, ale neviem si predstavit, ze by ma osetroval potetovany lekar, urcite by som sa nanho pozerala cez prsty( a nie som sama, na tuto temu som sa bavila s vela ludmi), tetovanie(aj ked u druhych) sa nam tak nejako hnusi, sorry, pisem uprimne a nechcem nikoho urazit, kazdy moze robit so svojim telom co chce....

warholette
16. júl 2014

@l3yla ja sice ako letuska nepracujem, ale tiez by som nemala mat velke vidielne tetovania. takze sa chystam na brucho, stehna a chrbat 😉

lafleurmonika
16. júl 2014

ja mam na nom len kvet,nic vulgarne ani nic drze, jemny kvet, kt. si myslim,ze nie je nejak zvlast vulgarny... beriem to skor ako skraslenie mojho tela

zuzanockamt
16. júl 2014

@lafleurmonika ja mam na lavej ruke - na predlakti z vnutornej strany - meno syna a datum jeho narodenia, hned na prvy pohlad to nevidno, ale kto chce, tak si vsimne ... v praci zatial negativne nekomentovali ... pracujem v skolstve