Máte niektorá z vás tetovanie?

monkula
24. feb 2008

Ahoj mamuľky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Máte niektorá z vás tetovanie? Ak áno, čo máte vytetované a prečo ste sa rozhodli práve pre ten daný motív?
A ešte otázka, je tetovanie možné v čase dojčenia? Ďakujem za vaše názory a postrehy, tešám sa na vaše príspevky...

zuzitka
19. sep 2008

monkul ..... a kedy si to das urobit? 😉

alika54 ... aj ja mam motyle 😀
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

monkula
autor
19. sep 2008

http://tn3-2.deviantart.com/fs12/300W/i/2006/28...

zuzi, až sa vráti kamoška z Grécka... 😉

alika54
19. sep 2008

zuzitka tie su krasne,,,

zuzitka
19. sep 2008

vdaka 😵
a ty neukazes?

alika54
19. sep 2008

juj ja ho nemam vobec odfoteneho 😅 ,,,ale zajtra napravim,,,dam segre odfotot a hodim do alba,,,

zuzitka
23. sep 2008

alika54 ... uz vie o tom manzel? 🙂 jak reagoval?

my sme sa s mojim chlapom na prvej kerke dohodli spolu, ja motyla a on si dal orla na lave rameno. teraz toho druheho motyla som si dala k 30ke 😀

a tiez som tomu taterovi do toho brblala, chcela som dlhsie kridla ako bol original..... teraz mi trochu vytrcaju ked mam kratky rukav 😉

adkooo
3. nov 2008

awojte kto tu ma tetovanie

hedunecka
25. nov 2008

baby je tu tema aj na piercing?ja mam tiez dve tetovania aj piercing som mala ale teraz sa xystam na dalsi a veeeeeeelmi sa bojim

titkovamiriam
25. nov 2008

ja nie! 🙂 som darca krvi tak ani-ani

zuzitka
25. nov 2008
janulka7
25. nov 2008

pridam sa. piercing v pupku mam aj ja. chcela som aj tetovanie dokonca osm mala uz aj termin ale akosi som odskocila. to viete posera. 😅
teraz som sa ale dozvedela ze zeny ktore maju tetovanie na chrbtici v oblasti bedier alebo ako to mam napisat tak sa im nemoze pichnut epidural. 😨 bola som z toho v prdeli. tu to vraveli lekari a ja som si chcela dat prave tam . takze az ked si odrodim toto druhe potom sa uz mozno donutim k tomu. 😉

alika54
25. nov 2008

jani myslis ze je to pravda? este ze uz dve deti mam 😀 ,,,ale este jedno babenko by som brala,,,toto som este nepocula a nepotesila si ma 😒 😉

janulka7
25. nov 2008

ja viem. aj ja som ostala v prdeli ale bol o tom cely dokumentarny program a tam jasne bolo povedane ze zeny ktore chcu mat deti a pri tom epidural tam nesmu ma t tetovanie. takze aj ja pockam kym si to odrodim a potom...... 😉 vraj keby ta tam pichli nieco z tej farby by sa dostalo do tela, chrbtice a krvneho obehu anarobilo by to velke skody. tu v spanielsku je to normalne vraj o tom sa vedelo uz davno , no a na slovensko to doslo az teraz lebo ten dokument bol na slovenskej telke. ☹

alika54
25. nov 2008

fiha,,,a ake tetovanie si si chcela dat ty?

katulka2709
25. nov 2008

janulka7 ja mam tetovanie v oblasti bedier a myslim ze to vobec neprekaza pri pichnuti epiduralky, ja som rodila cisarskym v spinalke a pichli mi ju v pohode 😉

janulka7
25. nov 2008

taku tahavu ruzu s trmi ale kedze to islo po chrbtici tak som si povedala ze si este pockam a ked si odrodim 😉 tak potom si dam.uvidime c budem mat odvahu. 😉

alika54
25. nov 2008

mne tiez trvalo kym som nabrala odvahu ale som spokojna,,,a ked sa vrati manzel chce aby sme si isli dat nieco spolu,,,no neviem ci sa na to este dam 😀 ,,,velmi sa mi paci na clenku no vraj to tam moooc boli,,,

swead
26. nov 2008

ahoj, mám tetování v bederní části zad už 5let a nikdy jsem toho nelitovala. Teď po porodu matěje uvažuju o dalším tetování, buď datum jeho narození nebo jeho jméno nebo prostě něco podobnýho, jen nevím kam ho umístit

veronikahel
26. nov 2008

swead, tak si to daj takto, ako to ma Alica Bende... 😉
http://www.ahaonline.cz/cz/spolecnost/23911/ben...

swead
26. nov 2008

já bych si to na krk asi netroufla nebo aspoň ne takhle velký 🙂

daesy
26. nov 2008

ahojte, no ja mam dve tatoo.mam na krku a na brusku ale na brusku sa mi to pocas tehu poriadne dotrhalo ☹ a aj piercingy som mala dva, jeden v pupku, ktory mi zarastol a este mam v jazyku ale stale sa pohravam nad dalsim tatoo.

hedunecka
9. dec 2008

no takze dostala som odvahu konecne a dala som si piercing do jazyka 😅 ten v pupku mi zrastol ale tam uz nechcem, jednu kerku mi pokazili pri cisarskom a druhu rozmyslam ze si dam prekerovat

daesy presne je to tak ked raz zacnes nevies s tym prestat 😀

zuzitka
9. dec 2008

tak toto asi bude pravda........... 😅
lebo mi chodi po rozume, ze ked budem "pri penezoch", tak si dam dalsiu kerku 😅
uz premyslam, ze sa mi bude hodit nejaky kvet k tym mojim motylom 😀

zuzana76
9. dec 2008

tak ja som o tom tetovani a epidurale vedela uz davnejsie, ze sa nesmie indikovat epidural ak je tetovanie v oblasti krizov, ale nemam ani tetovanie a nedavala som si ani epidural

hedunecka
9. dec 2008

tak to som este nepocula ze by to bol nejaky problem a preco by aj mal?ved kerka je na povrxu
mne dokonca moju kerku davali profesionalne dokopy aby boli kridla tam kde maju byt a mozno nejaky dvaja lekari sa nasli co boli proti inak kazdy lekar ze sak si to daj opravit

zuzi presne ale mne uz ani tak o peniaze nejde skor ma brzi uz mala ze uz by hadam aj stacilo 😀 lenze su take xvile ze ma to velmi laka

slnecnica11
9. dec 2008

caute kocky,neviete ci sa v tehu moze robit pernamentny makeup?

monkula
autor
9. dec 2008

nerob si v tehu perm. make-up

slnecnica11
9. dec 2008

myslis ze by to uskodilo babatku?

mirus100
10. dec 2008

Ahojte, vratim sa este k tomu tetovaniu na krizoch, pokial by to nevadilo...takze to znamena, ze ked mam na krizoch tetovanie tak sa s epiduralkou mozem rozlucit?...no pekne...uz som raz rodila, bez epiduralky normalne, ale pri dalsom moznom porode som chcela vyskusat epidural ☹

monkula
autor
10. dec 2008

slnečnica, vraj sa t oneodporúča...