Máte niektorá z vás tetovanie?

monkula
24. feb 2008

Ahoj mamuľky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Máte niektorá z vás tetovanie? Ak áno, čo máte vytetované a prečo ste sa rozhodli práve pre ten daný motív?
A ešte otázka, je tetovanie možné v čase dojčenia? Ďakujem za vaše názory a postrehy, tešám sa na vaše príspevky...

anatanka
27. feb 2008

Ja mam malou kerku na kotniku uz nekolik let, ale kdybych si mela dat neco dnes, tak zase jen na kotnik, ale bylo by to jmeno moji dcerky v rodnem jazyce meho manzela.

monkula
autor
27. feb 2008

anatanka a to je v akom? 😉 😉

zuzitka
28. feb 2008

monkula .... no ako si sa rozhodla? das si tu kerku? a aku? 😎

monkula
autor
28. feb 2008

zuzi, ja som rozhodnutá bola... 😎 😎 😎 samozrejme si dám...
Nad vzorom uvažujem, ale vyhráva Fénix...

vavka33
28. feb 2008

Aj ja chcem tetovanie,uz strasne dlho,ale u nas na Orave sa to nedalo.Tu ano,ale zas som bola tehula a cerstva mamula,tak sa nedalo.Teraz 11.3.pojdem darovat krv a potom pojdem na to

zuzitka
28. feb 2008

a nemas strach ze to bude boliet?
ja som si vybrala obrazok, dohodli sme termin a ked som tam prisla, tak som sa spytala toho chalana, ze ci mu uz niekto po prvom vpichu utiekol 😀
lebo ja sa bojim injekcie, tak som sa bala 😅
on ze vyskusame to..... urobil mi pol centimetra, ja som neodpadla 😀 tak sme pokracovali. za hodinku to bolo hotove a ja som takmer pri tom zaspala 😀 😝

janka2121
28. feb 2008

zuzitka mňa všetci strašne strašili ako to bolí a nakoniec som skoro zaspala ako ty 😀 . ale asi to záleží aj od miesta kde si dávaš kérovať. napríklad bolestivé musia byť lakte alebo kríže. si myslím

zuzitka
28. feb 2008

vraj to najviac boli, kde mas kozu hned na kosti ako je napr. lopatka 😎
ja som to citila ako skrabkanie 😀

julova
28. feb 2008

jj...do svalu to boli menej..ale kde nie je vela "mäsa" tak tam je to bolestivejsie...ked mi robil kerku na plece, tak som to takmer vobec necitila a to monotonne vrcanie pistole ma tiez uspavalo 😀...ale zasa na lopatke uz to bolo bolestivejsie, ale nie az tak velmi 😉 ...

dominica
28. feb 2008

no, ja mám tetovanie nad zadkom, rovno na tej kosti a išla som skapať od bolesti, ešte aj chalan mi povedal, že som si vybrala nejbolestivejšie miesto.

julova
28. feb 2008

ale tiez je to asi individualne...kazdy clovek ma iny prah bolesti 😉

zuzitka
28. feb 2008

ked som prezila porod bez epi, tak kerovanie je proti tomu malina 😀 😀 😀

julova
28. feb 2008

zuzitka - tiez si to myslim 😀

arabeska
28. feb 2008

ja mam tetko nad kotnikom a celu dobu ma to steklilo 😀

zuzitka
28. feb 2008

inak aj na kotniku to musi sialene boliet 😖

janka196
28. feb 2008

baby mam na nárte bolelo najviac ☹

zuzitka
28. feb 2008

janka196 ... nemas foto kerky na narte? videla som len na ramene 😉

janka196
28. feb 2008

fuuu nemam, ale mam tam taku obycajnu ruzu, no a este jedno vzadu na lopatke. to je tiez drak ale trosku iny ako na ramene

zuzitka
28. feb 2008

a vidim ze tam mas raz blond raz hnede vlasy ..... si tiez taky experimentator? 😎

janka196
28. feb 2008

zuzitka no veru vecne nespokojna 😀

janka196
28. feb 2008

inak sa mi velmi paci tvoj motyl. fakt je suprovy

zuzitka
28. feb 2008

ale hnede ti idu tusim viac. ja som mala tusim uz vsetky farby - okrem zelenej 😀 😀 😀 teraz ma uz rok drzia cierne vlasky
a raz dlhe, raz kratke 😎 ked mam dlho rovnaky uces, pripada mi to hroznaaaa nuda 😀 😝

a urcite mas aj motorku 😀

janka196
28. feb 2008

zuzitka ja som mala aj zelene ked som si na odfarbene buchla hnedu farbu 😀 a motorku nemam 😝

zuzitka
28. feb 2008

aj mne sa paci moj motyl, povodne som ho chcela mensieho a v strede medzi lopatkami ale ten chalan ma ukecal ze tam to nebude dobre vyzerat a navrhol mi velkost motyla 3x vacsieho ako som planovala 🙂 a mam ho na ramene - medzi lopatkou a plecom
ale som uplne spokojna 😎

janka196
28. feb 2008

no ved aj mas byt preco. ja mam tiez takto vzadu na ramene takeho uplne jednoducheho draka formou ornamentu alebo tak nejako 😅 a tiez sa mi velmi paci. ale uz je dost vyblednuty tak jak prestanem malu kojit planujem ho opravit a dat si dotetovat malej meno na krk 😉 inak na pleci som povodne mala mesiacik ale som si ho dala prekryt

zuzitka
28. feb 2008

a kde na krk? dozadu?

janka196
28. feb 2008

hej dozadu 😉 len este rozmyslam ci horizontalne alebo vertikalne

rebeca10
28. feb 2008

ahojte,mozem sa pridat do debaty? 😉

janka196
28. feb 2008

rebeca ze sa pytas, jasne 😉

rebeca10
28. feb 2008

fajn 😀 ,ja mam tetovania 2....zacalo to clenkom...a potom k tomu pribudlo na krizach 😀 😀