• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Medzinárodný tátoš II.

autor
boze tripp to kde byvas?teda ja byvam na dedine :grinning: :grinning: :grinning: ale totoooooo...este obcas sa stane ze nemame vodu asi raz za rok ked chodia odkalovat potrubia ale to trva tak max 20 minut :grinning: akurta som minule robila slivkove gule ,ruky cele zaondene od cesta ze si idem umyt a voda nist... :grinning: :grinning: som myslela ze budem vrazdit :grinning: :grinning: som si to nechala uschnut a oskriabala nozom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. apr 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, voda. tak teplú vodu nemáme tak raz za tri mesiace, trvá to jeden celý deň a keď už konečne tečie, tak je tmavohnedá
23. apr 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: horzneeeeeeeeeeee a to ako priamo v peistanoch????strasne ja som zasa nenavidela ked som byvala v meste ze v lete odstavovali teplu vodu niekedy aj na mesiac...hruuuuuuuuuza no ale ekdze moj otec robil v elektrarni tak mi vysvetlil ake nevyhnutne to bolo aby sa predislo nejakym kompliaciam ku ktorym by mohlo dojst napr.v zime a mohli by sme zostat bez tepla v zime :sweat_smile:
23. apr 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, bubba, to priamo v piešťanoch, na najväčšom sídlisku v meste :slight_smile:
23. apr 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tovies vo velkomestach su opravz nesmierne narocne nielen po financnej stranke tak len lepia,lepia...ay to nakoniec praskne a budu musiet royvrtat pol mesta :grinning:
23. apr 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piešťany sú strašné veľkomesto :grinning: ale hej, robia to tu tak
23. apr 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fuuuha az na tretej strane??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. apr 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes sa tusim nikde nezije a nepise. :slight_smile:
25. apr 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa polepším :slight_smile: dnes je strašný vietor, tak už som doma a asi strávim zbytok dňa pri kompe :slight_smile:
26. apr 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru, vietor je uplne hrmotny aj u nas...mi bola z toho kosa potom na dvore, tak som sa presunula domov a tiez tvrdnem pri compe. Niezeby nebolo co robit, len som leniva jak vos... :grinning: :sweat_smile:
26. apr 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mi nehovor, aj ja som strašne lenivá. a vonku mi je zima :slight_smile:
26. apr 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a veď čo, veď je nedeľa a zajtra sa nalietam až až
26. apr 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Spravne. :sunglasses:

Ja uz som si stihla rozsrobovat polovicu notebooku, lebo my v nom nieco strasne hrkalo a nedalo mi spavat, ze co to moze byt. Nakoniec som zistila, ze sa mi tam nejaka somarinka ulomila a to sa mi dostalo k ventilatoru, takze ked sa to chvilami velmi priblizilo, hrkotalo to jedna radost. Tak som sebavedomy hrdy opravarik, co teraz dufa, ze to naspat poskladal spravne. :sweat_smile: :grinning: Ale sak hadam hej, kedze to ide...zatial. :confused:
26. apr 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrááá mexx :slight_smile: . ja keď som prvý krát rozmontovala notebook, ostal mi navyše jeden šróbik. dodnes neviem kam patril :grinning:
26. apr 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute dievčatá. hrozný to dnes deň pre mňa. :confounded: ale aspoň je na koňovi kopec zaujímavého čítania.
27. apr 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete kde by som narýchlo zohnala malé prasiatko na opekanie?
27. apr 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tripp narychlo to je ako royhclo? :grinning: ja neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. apr 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na rýchlo je do piatku :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je ozaj dost narychlo, Tripp... :slight_smile: Moj ujo mal na narodky, z nejake dediny tu na okoli, tam to vraj ponukaju...ale kde presne to je, neviem... Skusim zistit.
28. apr 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono je to v podstate jedno. keď sa nezoženie, tak sa nezoženie. to ja len tak náhodou, či neviete. :slight_smile:
28. apr 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sak si kup riannykus prasata v masiarni to sa tiz da opakat aj 8 hodin :grinning: :grinning: :grinning: aj nas pozyvas na tu opakackuuuu??
30. apr 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo? prišla by si? :slight_smile:
30. apr 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tripp, a naco ti je cele prasa vlastne? Sak tam tolko veci vyjde navnivoc. :sweat_smile: Kup len tie lepsie casti, kde je vela maska, take mnamkoveho... :wink: :grinning: Potom isto dojdeme vsetky. Aj s polovickami. (Teda Leishkin Hezy toho asi vela nepoje, ale aspon sa ostatnym viac ujde...) :grinning: :wink:
1. máj 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to nie je taká romantika, keď sa na palici točí namiesto celého prasiatka len flák mäsa :grinning: . no, ale nabudúce teda naplánujem len tie kúsky mäska, som zvedavá, čo prídete :grinning:
1. máj 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tripp no keby ste daco spichli tuná s dievcencami ver tomu ze by som nalozila family do auta a isli by sme :grinning: :grinning:
rata sa aj manzel? :grinning:
2. máj 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teda nie za to prasa ale aby nas mal kto odviest kedze ja a dlhe streky s deckom v aute nehroziiii by som dosla sediva mala by rycala celu cestu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. máj 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda akoze medzi nami, by sme mohli nieco take zorganizovat, sak az tak smrtelne daleko od seba nebyvame, tak by to mohlo ist... :confused: :wink:
3. máj 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ked sa nebude len prasa opekat dojdeme aj my :D co takto opekat barana ? :D aj ked mm by si asi moc nepokecal, on sa hanbi este pred inymi slovensky hovorit ;)
3. máj 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leish, tak stačí, keď sa tvoj mm bude len usmievať :grinning: také rodinné stretko s opekačkou by sa dalo zariadiť :wink:
3. máj 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru, a aj baran moze byt fajnovy. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :slight_smile:

Leish, a ako ste hovorili s Hezym, kym nerozumel slovensky? :confused: Teda by ma zaujimalo, ci nedochadza k nejakym nedorozumeniam, ked mate kazdy iny matersky jazyk... :slight_smile:
3. máj 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok