• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Medzinárodný tátoš II.

voľakedy som vedela aj v komore je myš po rusky. to som sa naučila z jedného ruského filmu, kde štyri hodiny hovorili len KI, stáli v klietke a spievali mama, mama v komore je myš
7. máj 2009 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ádin dva četýre ,ádin dva četýre a ne tri a ne piať éta náda vziať...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som mala rustinu len jeden rok v 4 rocniku na ZS a aj tak nas ucili len basnicky..a
eto soboka
eto dievočka
a azbuku...a aj tak som nemala jednotku lebo rustinar bola stary komunista a nemal nikoho rad :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. máj 2009 o 20:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veď aj ja som tak mala a to sme sa nejako zvlášť neučili, lebo sme vedeli, že aj tak sa budeme na ďalší rok učiť anglicky :slight_smile: ale po rusky som vtedy vedela čítať lepšie ako po slovensky :grinning:
7. máj 2009 o 22:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
mexx sade ta hladam a ani stopy po tebe :confused: :confused: :confused:
11. máj 2009 o 11:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Uz som sa nasla. :sunglasses:
11. máj 2009 o 20:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja to taham z tretej strany? :confused: Boze. Ozaj to tu skapalo. :grinning:
13. máj 2009 o 08:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
veru ver dievky sa tu o to vobec nestarate :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

jennáááááááááááááá sem sa
13. máj 2009 o 10:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jmenuji sa Forrest Gump, a říkají mi Forrest Gump. :sunglasses: :sweat_smile: Mi tak napadlo pri Bubbovskom motte... :grinning: :wink:
13. máj 2009 o 11:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a to sa sem jako mam zaradit, sak neviem o com tárate :sweat_smile:

ale hen Turčína som vedela kedysi celého naspamat, ked som bola mladá

a vôbec.

a ruština ma minula o chlp, neviem ni prd

a vôbec !!!!
13. máj 2009 o 11:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som si aj skusala citat priblizne o co tu ide, ale to je asi také táranie jak u živitelov nie :sweat_smile: bubba ty si šade :grinning:
13. máj 2009 o 11:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čau jenna, o čom tu tárame, nevieme ani my samé :grinning:
13. máj 2009 o 13:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
hej hej jenna presne si to odhadla..kedysi sme chceli byt strasne dolezite a mudre a debatili sme tu o kadecom.ale nakoniec sme sa predsa len rozhodli ze budeme sa radit medzi podpriemerne iq a trepat len tak o kadecom :grinning: :grinning: :grinning:

zoznamte sa aj same :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2009 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no bubba to presne vystihla :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2009 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
cccccccccc(boze to som sa naucila od nasej mexx)sak sme nejake A-cka?nie?len leish je MAxi A-cko :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2009 o 13:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
inac som sem jennu dotiahla aby sa to tu trosku rozbehlo a aby som sem mohla chodit aj ja castejsie kedze som koli nejch chodila do inej temy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2009 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre si spravila bubba. v mojej múdrosti ma hneď napadlo, aké máš plány. :grinning: :grinning:
13. máj 2009 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ze kvoli mne??? to je mi novinka :sweat_smile:
13. máj 2009 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
mexx tak si to daj do pasu :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2009 o 14:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inac, moje decko mi raz povedalo, ze mozem za globalne oteplovanie a moj ex mi nedavno povedal, ze mozem za skorumpovanu vladu....ta ja uz fakt neviem co som zač :sweat_smile:
13. máj 2009 o 14:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ozaj kde je leish???????????? :rolling_eyes:
13. máj 2009 o 14:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
jenna inak no fakt!!keby som vedela ze ty za to mozes tak ta sem ani netaham :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a koho si v tej vlade skorumpovala???
13. máj 2009 o 14:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja neviem. on uz asi nevedel za co mi ma vynadat, tak to poňal takto :grinning:
13. máj 2009 o 14:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
inac akoze keby sa tu moze nadavat.....tak by som hned svoj nazor nanho vyjadrila za taketo vyjadrenia :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2009 o 14:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
sak seci viete ze co by som povedala nie? :grinning:
13. máj 2009 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale néé neboooj, povedal to so smiechom, je to v pohode :grinning: len mi to prislo ftipné po tom, co mi aj malý (ked sa jedoval na mna) tak šplechol , ze mozem za globálne oteplovanie ... reku z čoho ma este neobvinia :grinning:
13. máj 2009 o 14:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bub, to jakoze jak si sa odo mna to "ccccccccccccccccc" naucila? :confused: Ja som huba fajnova na taketok veci... :sunglasses: :grinning:

No a jako to tu len krasne ozilo...no len tak dalej, len tak dalej... :wink:
13. máj 2009 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Leishka mala nejake skusky, ni? :confused:
13. máj 2009 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
hej hej mala skusky no a co?to nie je ziadne ospravedlnenie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. máj 2009 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veď leish sa príde pochváliť, že ma 1 :slight_smile:
13. máj 2009 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
iqáčky :dizzy_face: :dizzy_face:

bubba ma sem aj tak zavolala len preto, ze vy ste tu samé také študované a študujúce, tak tu nechcela byt sama bez vysokej :grinning: ze cica :grinning:

fcul si na koni, ked ja som sa ani tu rustinu neucila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: no a ze medzinarodny tátos, toš ja cely zivot v mojej starej rúre, akurat co som bola v raz v lete v chorvátsku a na benátskom karnevale :sweat_smile:

iha ejha :grinning: :grinning:
13. máj 2009 o 15:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok