• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Medzinárodný tátoš II.

Leish sa nepride pochvalit, ze ma 1, ona sa pride postazovat. Ze to bolo hnusne a deptajuce a tak. Ale ma za 1, len tak mimochodom. :grinning: Leishko... :dizzy_face:

Jenna, ty ako pekne "iha-ejhakas", si spravne dorazila na tatosa, ze si tu doteraz nebola...hmhmhm... :sunglasses: :grinning: :wink:
13. máj 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mexx zobrala si mi to z pier...baby podrzte maaaaaaa ja mam depkuuu asi som neurobilaaaaaaaa.béééééééé...a nakoniec taky heft hodi,ze bolo nas 10 a presla som len ja :grinning: :grinning: :grinning:

jenna presn si to vystihla potrebovala som znizit priemerne IQ tejto temy :grinning: :grinning:
13. máj 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si vedela na koho sa obratit coooo :grinning: truba

ihaháám jako kon? :grinning: :grinning: vidis, to ma nenapadlo, ale na koniku som uz davnejsie, len akurvát tot vedla som sa mudrila kade tade
13. máj 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nové mesto, to je dobré, to je tutok za rohom
13. máj 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme tu vlastne setci len tot za rohom. :sunglasses:
13. máj 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za rohom za pieštanmi, to hej :dizzy_face: z galanty som mala frajera...či to bol holíč? do si to ma pamatat :grinning:
13. máj 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej ked tak ratam vsetky sme tak zhruba hodinku od seba vzdialeneeeeeeeeeee :grinning: :grinning: len leish je vynimkou :grinning: :grinning: opat!! :grinning:
13. máj 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nahodou, odo mna je Leish takych 45 minut. :sunglasses:
13. máj 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx mas dobre heslo v pase. nieco take bolo v Bachovom Iluzionistovi a prave sa to stava aj mojou filozofiou :grinning: viď obr moje heslo :grinning: :grinning: tiez odtial
13. máj 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám leish na hodinu cesty, čo je v norme. to len ty bubba si ďaleko :grinning:
13. máj 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kua ma neserte baby lebo sa kli vam prestahujem.ja som daleko len od leish :o))a castejsie cestujeme do mesta z ktoreho pochadza ako k vam :grinning: :grinning: takze tym sa to neguje :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jenna stara filozofka,len nezacnite filozofovat,lebo sme seci v ..i :grinning: :grinning:
13. máj 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
filo čo??? :grinning:

ja som bloncka čo trepeš :grinning:
13. máj 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tripp ma pravdu, najdalej tu byva Bubba. Lebo k Leish to mam tych 45 minut, k Tripp by sa dalo aj skor... No veru, Bubba je v prdeli skratka. :grinning:

Ale no no no, sa nam to tu zvrhne na filozofiu... :sunglasses:
13. máj 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jupííííí filozofia. tú mám rada. :grinning:
13. máj 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jasne, Tripp je v tom ako doma. Tak ked pride k nejakej bitke, chcem byt na tej strane barikady ako Tripp. :sunglasses: :grinning:
13. máj 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, som mala mierny vypad :grinning:

jenna welcome :wink: vidim ze si tp tu trochu ozivila...a ked chces pochopit tatosa, musis si najpr precityat tatosa 1, a predtym este islamske mamicky, chvilu ti to portrva :grinning:

z oci aj z urgentu mam B-cka...co uz... :wink:

no kedy ma to dojdete navstivit do Ba? ked ste tak blizko?
13. máj 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Paneboze, Leish, ty si vzala B-cko? Z dvoch skusok? :fearful: Si chora? :fearful: :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning:

Som si tak teraz predstavila, ako treba docitat MT I. a IM...no...dost roboty, kua... :sweat_smile:
13. máj 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo ste šiši :sweat_smile: ale kukla som si začiatok , stred a koniec :grinning: nestačí? :dizzy_face:

a šak do blavy to mam aj ja za taku vacsiu hodinku. k bubbe pribl dve, to mam aj odskusane :dizzy_face: a preco to vlastne piseme? :sweat_smile:

idem do vane. bubba ty nefnukaj pri tom modrom z neba
13. máj 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
B čko je nieco zle? :sweat_smile: ššíííššš máária :grinning: :grinning: ale ja fakt neviem
13. máj 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenna no piseme to preto ze ma chcete navstivit vsetky :grinning:

a Bcko neni zle...ale A je lepsie
13. máj 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jenna, nie, ja mat B-cko z takych skusok, ako robi Leish, tak som este aj namyslena. Ale Leish je bifla, tak ju treba zvozit, ked nema A-cko. :sunglasses: :grinning: :wink:
13. máj 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx jak sa ma maugli?? poslucha?
13. máj 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poslucha. Teraz spi, takze je najposlusnejsi na svete. :grinning: Ale tak snazi sa, no... Niekedy je to sice o hubu, ale podla mna viac trapenia ma on so mnou, nez ja s nim... :sweat_smile: :pensive:
13. máj 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: s detmi je to ako s palacinkami, s prvym je to vzdy najtazsie :grinning:
13. máj 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubba, ty pozeravas Modre z neba? :confused: Mna to strasne irituje... :rolling_eyes:
13. máj 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som modre z neba este nevidela...ale nejake mi je to nesympaticke
13. máj 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj mne... Ale ono je to mozno dobre, akurat som ja nejaka necitliva koza alebo co. :sweat_smile: Proste mi to strasne lezie na nervy, a ani trochu ma to nedojima. No jo. Som cynicka az to boli, to bude tym. :confused:
13. máj 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leish a ty sa nehanbíš? že B-čko. :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som momentalne zavisla od serialu 24, dnes som uz kukla 3 diely :grinning:
13. máj 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok