Medzinárodný tátoš II.

bubba
5. mar 2009

sem sa sem saaaaaaaaaaaaa

tripplebi
13. máj 2009

modré z neba som pozerala len raz, keď tam bola jedna z koníka a mala som dosť. to nie je relácia pre mňa 😀

mexx
13. máj 2009

Heh, vidis, som vravela. 😲 😀

tripplebi
13. máj 2009

ja som závislá na Atlantíde 😀 aj dnes bude jeden diel.

leishmania
13. máj 2009

tripp nehanbim, ma len sere stipko hehe, ale kvoli tomu epidemiologiu opakovat nebudem...je tam sialena zena, neviem co by jej skrslo v mozgu keby tam dojdem na opravak 😀 mala som stastie ze mi to dala, este min tyzden vyrazila jendu spoluziacku...radsej mat pokoj...

atlantida je co za serial?

mexx
13. máj 2009

Ha, tak predsa sme sa dockali tej povestnej vety! 😎 (...som stastna, ze mi to dala, lebo...) 😀 😅 😉

Veru, co je Atlantida? 😕

tripplebi
13. máj 2009

Star Gate - Atlantis, to nepoznáte? hrá tam naj sexy herec zo všetkých 😀 😀 😀 samozrejme, že vždy očumujem len jeho 😀 😀 😀

jenna7082
13. máj 2009

panenka skákavá ako som mohla zabudnút ze ta chcem navstivit 😀
no ale teda bééčko, no vieééš čo..bééčko?? cccc cccc, hanba ti 😵 😵
kazali sprdnut, tak sprdam no 😅
som videla modré z neba raz a tusim ze tam pawiel rochnyak obliekal volaku cifru, handry jej vyberal a potom to zacvakal, no akoze....no pawiel nie? 😅
ale ja zas ináč dojáky móóóžem, ale šak mám kedy? no dobre tak som si pokecala a ja sa vlastne presúvam len z vane do hajan, dobre sa tam drieme, len uz mi voda vychladla 😵 dobre dobre uz idem 😀

jenna7082
13. máj 2009

a ináč tychto sedem správ na tejto strane tu vobec nebolo ked som to pisala ... preto zniem tak od veci 😀

tripplebi
13. máj 2009

tak tá baba, ktorú rochnyak obliekal bola tá z koníka 😀 😀 😀

tripplebi
13. máj 2009

ja som si pozrela atlantídu, dextera a môžem ísť tiež spať 🙂

mexx
14. máj 2009

Ja som si nepozrela nic a isla som spat aj tak. A teraz uz buntosim, ale ostavam v posteli, mozno si tu stihnem mrknut Ugly Betty. 😀 Bre rano. 😉

jenna7082
14. máj 2009

no to sa niekto ma....ja som opat prisla neskoro do práce a ako spieva Jarko Nohavica - rána bych zrušil 🙄

bubba
autor
14. máj 2009

no caute strigy...vy ste hrozne ani raz ma nepochvalite ze jennu priveciem...doniesiem aj viac kuskov az by ste chceli 😀 😀 😀 😀 chceteeeeeeee???
nahodou som vcera pozerala "ako som prezil"a ja mam citaky rada preto pozeravam aj modre z neba ale vlastne uz nepozeravam lebo mi davaju toto na jojke...takze nist. 😀
star gate????no zbohom presla som vsetkymi zivotnymi etapami ale star gate a pod odrody ma nikdy nezaujali...inak je velmi dobry serial "ghost whisperer"kedysi to byvalo vnoci kua som kolkokrat od strachu nemohla zaspat a teraz to zacali davat v nedelu okolo 10 rano(bohovske pre deti kua)sak sa normalne bojim aj cez den... 😀 😀

jenna7082
14. máj 2009

ty maniačka....ja už ani neviem jak telka vyzerá...a čoby, včera som zahliadla Housa 😵

ale ja som bola včera v knižnici a opat po dlhej dobe čítam juchuuuu !! tento internet je strašný žrút času

jenna7082
14. máj 2009

kde by som jako este stihala seriály ?????? 🤐

bubba
autor
14. máj 2009

jenna sak mozes citat online 😀 😀 😀 😀 ale uz idem makat 😝 😝 😝 😝 zbohom ostavajte zeny 😀

bubba
autor
14. máj 2009

no a serialy si mozes dopozerat ked si v praci na nete :o)))

tripplebi
14. máj 2009

tak dobre, dobre. chváááááálime ťa, bubba. si jednoducho skvelá, šikovná a múdra. 😉

tripplebi
14. máj 2009

ja zas ciťáky, dojáky, drámy a hlavne dojáky zo skutočného života vôbec nemusím. telka je u mňa relax a hentaké filmy a relácie ma vždy dosnatú. ja som na to strašne citlivá. preto mám najradšej krváky, sci-fi, horory, proste samé nereálne veci. nad tým sa netreba zamýšľať, váčšinou to má jednoduchý dej a mne stačí, keď je tam jeden pekný herec 😀

jenna7082
14. máj 2009

čo si, neni nad obyčko knižku, akurát ma jeduje, že pri dobrej knižke musím furt čosi chrúmat, potom tie kilá navyše...ale zas, ja som pekná aj tak 😀

neboj sa, na materskej ked som bola, tiez som mala každý seriál pod palcom 😅 som kukala aj kadejaké kraviny, čo ma nebavili 😅

a idem si spravit kafe. tak.

jenna7082
14. máj 2009

jááááj no 😀 😀 pekný herec , jaka povrchná 😅 sem tam dobre padne taký doják, ale tiez musim mat na to naladu. ja radsej idem na pivo a okuknem zivych peknych "hercov" 😀

tripplebi
14. máj 2009

ja už na živých pekných "hercov" na pive nemusím pozerať, toho najkrajšieho mám doma 🙂

tripplebi
14. máj 2009

jenna a čo teraz čítaš?

jenna7082
14. máj 2009

ja sa zasa uz chcem iba pozerat, doma to uz nechcem 🙂

Coelho, Alchymista, bol mi odporučený, zatial ma to baví. a objednala som si dnes dve od Remarqua, toho mam uz durchom durch prendeného, ale chcem ich mat od neho doma vsetky. a tesim sa, lebo tu jednu, co som objednala, uvidim prvy raz. nieco z celkom ranej tvorby.

tripplebi
14. máj 2009

a to už prečo, jenna? 😨

jenna7082
14. máj 2009

co, ze nechcem mat doma chlapa? a naco? mne je takto dobre. hadam tu namam pisat cely svoj zivotny pribeh 😅

tripplebi
14. máj 2009

no a prečo nie? mňa tvoj životný príbeh zaujíma. 🙂

jenna7082
14. máj 2009

ojééj, to by bolo jednak na dlho a potom, nemam chuť riesit také veci na skle a ani celkovo to riešiť, skratka to nevyslo, zijem teraz sama a vyhovuje mi to tak. mam svoj klud, svoje tempo, svoj priestor....nikto nefrfle ajáááj 😵 😵 😵

mexx
14. máj 2009

Ja tiez neznasam tie sladke serialy a rozne vylevy podla skutocnych udalosti. Lebo mi to casto pripada ako ohromny gyc, a na gyce som ja mrcha. 😝 Ficim ale na Desperate Housewives (akurat to musi byt v originali, bo kazdy dabing ma zabija), vdaka segre pozeram aj Ugly Betty a v poslednej dobe okukavam aj How I Met Your Mother. 🙂

Jenna, a co dobre od Remarqua si si zohnala? 😕 Ja som ho kedysi dost hltala, ale ked som precitala viac knih po sebe, zacala som mat pocit, ze vsetko je o tom istom. Ale napriklad taku klasiku ako "Traja kamarati" som dodnes neprecitala, aj ked ju mam doma...
Iste obdobie som citala knihy od Maxa Frischa, a tak mi chybaju v poslednej dobe, jaaaaj...by som to preluskala znova. Ale tazko zohnat. Nemate niekto? 😕 😅

jenna7082
14. máj 2009

nejaká "Ríša snov, Gam" ... nikdy som o tom nepocula, ale napisal to vraj este pred "Na západe nič nové" tak som dost zvedava, lebo inak som precitala vsetky aj niekoľkokrát a vzdy sa k tomu dokazem vratit.

inak mas v podstate pravdu, aj ja mam zopár favoritov z jeho kniziek a ost. stacili precitat len raz. Traja kamaráti je doják 🙂 tak neviem, ci je to pre teba.

Max Frisch mi nic nehovori....ale podla gúgla by mohol, hento obdobie ma tak nejak fascinuje 🙂 na martinuse je vypredaný a vraj sa nechystá dotlač....