• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Medzinárodný tátoš II.

bubba, si fakt dobrá, som sa práve taaaak nasmiala :grinning: :grinning: :grinning: tie miniživotopisy su fakt dobré a mňa si vystihla do bodky :grinning:
15. máj 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a turú mi nespomínajte, som z nej mala úpal :grinning:
15. máj 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ja mam potom asi permanentne, asi preto som taká :grinning: jaká? no predsa ..... doplnte si co chcete chi chi
15. máj 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenna dopĺňam......kozenka bláznivá, ale trošku hamblivá!

Dorbé ránko baby! Ako ste sa vyspali? Ja teraz spávam celkom dobre, ešte dospávam šoky z nemocnice. Ale od 5,00 sa snažím učiť, no zatiaľ sa veľmi nechytám. Poslite mi prosí nejakú pozitívnu energiu!
Bubba jenna, veď štúdio mám v SA a nie v GA a vôbec nemám maďarský prízvuk! Nemdráááždi! A manžel že gitarový virtuóz.......chi-chi! :grinning:
16. máj 2009 o 05:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som neni hanblivá gween, len mi pripada telefonovanie s niekym, koho som jakziv nevidela ako také hovorenie do ciernej skatulky a mam z toho trochu zmiesane pocity :grinning: a inac, ja som ten madarsky prizvuk nepostrehla...od vcera vecera sa strojim do vane tak uz teda naozaj idem chi chi :dizzy_face: tohto smajlika naozaj zboznujem chi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a nepila som este ziadne pivoooooo !!!! ale aj tak som sa tiez nasmiala :grinning:
16. máj 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj a gween - vysielam ti teraz kóóóóóóóóopec pozitivnej energie :dizzy_face: :dizzy_face: venuj sebe a vsetkym okolo seba usmev, oni ti ho vratia a vseeetko bude fajn :dizzy_face: a nie som koza !!!! :grinning:
16. máj 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No gutten Moooorgen sa tu praje, a hned sa aj odchadza do viru sobotnajsich uletov. :sunglasses:
16. máj 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte aj my odchadzame po nakupov vrazat dalsie ohromne prachy do dietata!! :grinning:
16. máj 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mexx no tak preto si mi minule nadavala ze som stara!!! :grinning: to som fakt netusila ze ty taka zaba mlada :grinning: :grinning:
16. máj 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenna sorry, ale som písala , že si KOZENKA a nie KOZA :grinning: :grinning: :grinning: A ďakujem za pozitívnu energiu. ešte asi nedorazila do SA, lebo sa učím na terase, vlastn :dizzy_face: e len čumím do blba a nič sa v mojej sprostej hlavičke neuchytí.

Mexx- veď si blízko, dobehni prosím ťa aj k nám , keď už si taká naštartovaná. Potrebujem upratať a ožehliť. :dizzy_face:
16. máj 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...tak som to docitala, tie vase kecy...k tym kniham sa nebudem vyjadrovat, poslednych 5 rokov citam len ucebnice :grinning:

a vitam novych clenov...

gween z coho ta cakaju skusky?

a to ako jenna a gween ste spolu telefonovali??? dobre chapem?

bubba co idete kupovat malej?
16. máj 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leish- momentálne študujem ošetrovateľstvo a 1.6 mám štátnice. S jennou sme telefonovali spolu, keď som bola v nemocnici. A ty čo študuješ, keď posledných 5 rokov čítaš len učebnice? :slight_smile:
16. máj 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute všetci, bola to fuška, ale už som tu :grinning:
Bubbka, krásna charakteristika ujca Kifiho :grinning: :grinning: :grinning:
Gweenka - posielam ti kúsek mojej energie - veľa nemôžem lebo ju dneska budem ešte potrebovať :wink:
16. máj 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej? a naco :dizzy_face:

gweenka - mééééééé :dizzy_face:
16. máj 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čo načo? Šak som na Turej - tu sa bude piťťťť :grinning:
16. máj 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo inšie sa na turej vie robiť, všakže :grinning:

ale ja tu nie som , ja varím !!!!
16. máj 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja studujem medicinu, a to uz mas poslednu statnicu? ci kolko ich vy mate a z coho?

ani ja tu inak nie som, ja sa ucim :grinning:
16. máj 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré rááánko všetkým :grinning: :grinning: :grinning: ja si aj tak nepamätám kto je kto. asi si ten bubbin výtvor vytlačím a zavesím k monitoru :grinning: :grinning: :grinning:
16. máj 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chichichiiiii tripp jasne kludne si to vytlac a nalep a posli prosimta aj ostatnym,hlavne leish aby na nas nezabudla :grinning: :grinning:
gween ja ti neposielam ziadne energie :grinning: :grinning: ja som sebec necham si len pre seba :grinning: :grinning: a aby ste vedeli,aj ja som raz volala s gween :grinning: :grinning: :grinning: preto viem aky ma bohovsky prizvuk :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a inak ja nie som tu tiez prave sme sa vratili z obchodu sme malej kupili novy koberec do izby(zeleny s postavickami)a farby na stenu filaovu a ruzovu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:áááááááále nech cica ma radost (ja ruzovu nenavidim muz ma prehovoril) :grinning: :grinning: :grinning:
16. máj 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ruzova je uzasna :dizzy_face: ja mam vsetky steny okrem kuchyne do ruzova (rozne odtiene) a aj koberec , aj periny kukam...skratka a dobre - think pink :dizzy_face:
16. máj 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, aby ste vedeli, ja som tu. ja sa neflákam, neučím a tak podobne. :grinning:
16. máj 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tripp a co robis ak sa smiem spytat??ozaj zabudla som na chovatelsku vasen nasej tripp a to macky :dizzy_face: :dizzy_face:

a ja uz musim chtiac nechtiac ist :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ch jaaaaaaaaaaj
16. máj 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na mačky som alergická :sweat_smile: neviem preco, sak to su take milé stvorenia :sweat_smile: ale doma by som to nechcela, vlastne ziadne zviera, ani rybičky :grinning: ja nemam k tomu vztah, myslim, piplat to, starat sa o to....mozno ked budem stara babka a decka vyletia z hniezda a uz ma ziadny héérec nebude chcet (teraz ma chcu vsetci :grinning: ) tak si zriadim hospodarstvo, no vidim to na sliepky, tie posobia nenarocne :dizzy_face:
16. máj 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tripp a ani nevaris??? z coho zijete, z lasky? :dizzy_face:
16. máj 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj, sliepky. tie neznášam. strýko ich mal, a to v kuse len behalo po dvore a sra...o. potom človek nemohol bosý behať po tráve. :grinning:
16. máj 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani ja som tu neni, aj ja sa učím! :slight_smile: Leish- posledné mgr. štátnice z ošetroveteľstva a z manažmentu. A potom by som si rada spravila doktorát. Júúúj, teraz ma Bubba, Jenna a Kifi sfuknu ako sirotu- že mám oddychovať a nerozmýšlať nad hovadinami.

Kifi- dnes idete s Jennou na tú kofolu ? :dizzy_face:
16. máj 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bubba, to je neospravedlniteľné, zabudnúť na moje zverstvo. :grinning:

jenna, si to vystihla, ja žijem z lásky. :grinning: a z toho, čo navarí moja drahá polovička. :slight_smile: dnes totiž varí on.
16. máj 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a čo robím? pozerali sme na ZDF takú súťaž vo varení. niektoré jedlá boli celkom zaujímavé. teraz sa chystáme na návštevu k známym a potom ideme vybehať nášho psa. no a popri tom stále sledujem, kedy sa už konečne rozhodne tá naša mačka porodiť. :grinning:
16. máj 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gween, len sa pekne uč. žiaden oddych. oddychovať budeš, ked budeš mať ten doktorát :grinning:
16. máj 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gween je ale nespratná workoholička !!! potom ma stresy a potom skonči v nemocnici !!! vsetko treba s mierou, drahá !
no, ehm, na kofolu.... chi chi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tripp sliepky budu len v kurine, na dvor si ich veru nepustim ... bys mi inac mohla jednu z tych cháájd darovat, sak naco tebe su tri :grinning:
16. máj 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok