Medzinárodný tátoš II.

bubba
5. mar 2009

sem sa sem saaaaaaaaaaaaa

jenna7082
18. máj 2009

ja chcem byt na materskej 🙄

bubba
autor
18. máj 2009

ja uz nieeeeeeeeeeee ja potrebujem ist zasa do roboty 😀 😀 uz mi tu z toho vysiva 😝

jenna7082
18. máj 2009

a destešecia 😀

jaj to tak to tebe vyšíva z materskej, ináč si normálna? 😀

gween
18. máj 2009

No ja som to video nikde nenašla. Buď som sprostá ako tágo alebo som od macochy!

loskiferos
18. máj 2009

A ja chcem byť už na dôchodku!!!! 😉

bubba
autor
18. máj 2009

gween co je sak som ta tam zabulla pridat ale uz aj to idem napravit 😀 😀 😀 som mala trochchen zvyseny adrenalin nechcela som to sem nosit 😀 😀 😀 ferino vidis ty mas este lepsi napad!!!suhlasim 😀 😀 aj ja 😵

bubba
autor
18. máj 2009

no inac to video strasna zabava ja som myslela ze bude nejaka sranda okolo toho a nakoniec nist 😝 este mi tu drzaci zacnu davat nejake kopmlimenty 😀 😀

loskiferos
18. máj 2009

A čo si čakala? Že jako ti budeme kritizovať šunky? 😀
Inak, máš tie ťahy ako tie černošské kvázitanečnice 😉 To je fakt 😀
A mne sa to páčilo, tak sa o tom hádam nebudem rozpisovať 😉 😀 😀 😀

bubba
autor
18. máj 2009

fero prestan normalne sa cervenam 😅 😅 😅 ja sa dam tiez nahovorit na kadejaku blbost.idem to zmazat 😀 😀 rýýýýýchlo ako .....to slovo nemozem pouzit 😀

loskiferos
18. máj 2009

Koza 😀 😀 😀
Myslíš rýchlo ako thunder storm? 😀

bubba
autor
18. máj 2009

yes 😀 no zbohom ked si to pochopil ty,tak cakam dalsiu burku 😀 😀
video je uz het 😀

jenna7082
18. máj 2009

sak si nam tam zakazala davat komenty 😅

bubba
autor
18. máj 2009

sak ale pod video lebo to by sa spristupnil obsah vsetkym co by ten koment videli 😀 😀 😀

jenna7082
18. máj 2009

to tak podla mna nefunguje. sak naco by si tam inac davala pristup len urcitym ludom??? to ta nemoze pustit do éteru len tak, ci???

no a teda tie tvoje sunky su sexi, fakt a to nemusim byt chlap, ale mi aj dost stacila manzova reakcia 😀 😀 ten jeho povzdych, no, bych sa divila keby ta hned niekde v špajzke alebo de neto...oné 😀 😀

gween
18. máj 2009

Ďakujem Bubba, si milá, nikdy ti to nezabudnem. 😠

gween
18. máj 2009

No treba uznať, že si dobrá. Ale na dovolenku s tebou neidem, bo nemáš ani brucho. A ja som schudla 6 kg- ručičky, nožičky chudunké- a brucho ešte furt mám. 😠
jenna v špajzke? V šope! 😀

bubba
autor
18. máj 2009

co zas ???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀
jenna tam sa da nastavit iba pristup pre presne osoby ktore chces.ja som dala tripp,teba a kifinu 😀 a dodatocne gween ktora je tam momentalne jedina lebo sa ide z toho posrat ze nevidela sunky 😀 😀

jenna7082
18. máj 2009

kurnik šopa 😀

bubba
autor
18. máj 2009

ta spajzka a sopa za nami je svokorova smikna a fajciaren 😀 😀 😀 😝 fuj,nikdy!!!

jenna7082
18. máj 2009

co je to smikna? 😀

bubba
autor
18. máj 2009

kde vyraba svoje drievka 😀 😀 opravuje a tak...no majstruje 😀

leishmania
18. máj 2009

bubba a kde je to video??? ja som to enzastihla to uz je zmazane??ja chcem tiez videt tvoje sunky...

ja mam tiez noy ruky ok, len brucho velke...a to este co bude po porode nechcem vedet... a k tomu este tie vacsie Ska ked narastu 😀 jak pavuk...

bubba
autor
18. máj 2009

chuchu leish 😀 😀 😀 😀 no tie tvoje Ska si nechcem ani predstavit 😀 😀 😀 😀

bubba
autor
18. máj 2009

leish co teraz robis?co sa ucis?porozpravaj nam nejake pekne pikosky a tak....

leishmania
18. máj 2009

ucim sa dnes, a pomedzi to natahujem dake fotky na fb, chytil ma sentiment za minulostou

leishmania
18. máj 2009

hovori sa aj spomienkovy optimizmus...

jenna7082
18. máj 2009

ja by som chcela spravit deckam - kazdemu svoj album, taky vyvoj, ako rastli, ale prave z maleho a aj z paulinky mam vacsinu fotiek obyčko a nemam to kde naskenovat...teda v robote sa da, ale cez prac. dobu nemam kedy ☹

bubba
autor
18. máj 2009

jenna tak si to normalne odfot digitanym fotakom a mas...ja som tak tiez robila.ked si to dobr enatavis tak sa ti to nebude ani zrkadlit 😀

jenna7082
18. máj 2009

myslis? moc tomu neverim....skusime , uvidime

jenna7082
18. máj 2009

adamko bol inac neskutocne krááásne babatko !!!!